0

@Bobo25 Trudno się mówi, na wojnie muszą być ofiary

4

@Jakchcesz Tryplet albo śmierć. Żadnych półśrodków.

4

Statystyki Barcelony oraz Realu od 1 do 11 kolejki (zwolnienie Koemana po przegranej z Rayo 0-1):

Barcelona: 4 zwycięstwa, 4 remisy, 3 porażki (16 punktów). Bilans bramkowy: 16:12
Średnia punktów na mecz: 1,45
Real: 7 zwycięstw, 3 remisy, 1 porażka (24 punkty). Bilans bramkowy: 25:11
Średnia punktów na mecz: 2,18


Statystyki Barcelony oraz Realu od 12 do 13 kolejki (potężny Barjuan u sterów):

Barcelona: 2 remisy (2 punkty). Bilans bramkowy: 4:4
Średnia punktów na mecz: 1.
Real: 2 wygrane (6 punktów). Bilans bramkowy: 4:2
Średnia punktów na mecz: 3


Statystyki Barcelony oraz Realu od 14 do 38 kolejki (debiut Xaviego jako trenera, wygrana 1-0 z Espanyolem):

Barcelona: 17 zwycięstw, 4 remisy, 4 porażki (55 punktów). Bilans bramkowy 48:22
Średnia punktów na mecz: 2,20
Real: 17 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki (56 punktów). Bilans bramkowy 51:18
Średnia punktów na mecz: 2,24


źródło: Transfermarkt

1

@Jakchcesz to trzeba usiąść na spokojnie

2

Ma się tego nosa do typowania xD

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11772535#comment-11772535

Chociaż to była bardziej sprawa życzeniowa, no ale na jedno wychodzi

0

Liverpool, nie bądź frajer. Strzel.

2

Liverpool mistrzem Anglii i Inter mistrzem Włoch - czy proszę o tak wiele?

12

graphic design is my passion


5

Bez kontry, to najważniejsze.


17

Ukraińscy telewidzowie przyznali Polsce 12 punktów


11

@Kidd Do końca myślałem, że to jakaś pasta xD

Miłego tygodnia również ;)

1

@adamt1996 FC Barcelona 22/23

2

@AmigoBlancos W czerwcu? A nie jakoś wrzesień/październik?

1

Pieprzony mental. Niepojęte.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damianex10 Kurde raz, ale że taki oczywisty baicik trafi do gorących, to nie myślałem :D

6

¡Escándalo!


2

Jak Szczęsny z Senegalem :D

1

Rulli zapomniał o tym, cholibka


0

@Geble W sumie racja. Tym większy wstyd ;d

4

Inna sytuacja, inny kąt, ale jakoś od razu mi się przypomniała szmata Almuni po strzale Bellettiego w finale LM 2006

4

@SnookerNews Słabe zachowanie O'Sullivana z sędzią. Ewidentnie coś do niego ma, ale już tę rękę powinien mu na zakończenie sesji podać.

1

@P33ck Tak jest :)

1

@mekston Szkoda początku poprzedniej partii, gdzie nie dotoczył do żółtej i sam sobie zaserwował chińskiego snookera

1

Remontada Williamsa? Ja w to wierzę i to kupuję.

0

@kamilos1214 A co tam Kamilu porabiasz ciekawego (bądź też nie)?

10

Wracam właśnie moim 30-letnim Subaru do domu. Taki myk sobie zrobiłem jakiś czas temu, że tylną tablicę rejestracyjną zdjąłem i umieściłem ją za tylną szybą, a w miejscu tablicy dynda sobie pluszowa świnia. Fajne, co? Może akurat ktoś to zobaczy i o tym gdzieś napisze.

4

"Po upływie okna transferowego Paul Pogba, Erling Haaland, i Zlatan nakupili wonności, żeby pójść namaścić Mino. Wczesnym rankiem w pierwszy dzień tygodnia przyszli do grobu, gdy słońce wzeszło. A mówili między sobą: «Kto nam odsunie kamień od wejścia do grobu?»
Gdy jednak spojrzeli, zauważyli, że kamień był już odsunięty, a był bardzo duży, prawie tak wielki jak bebech Mino.
Weszli więc do grobu i ujrzeli młodzieńca siedzącego po prawej stronie, ubranego w białą szatę; i bardzo się przestraszyli. Lecz on rzekł do nich: «Nie bójcie się! Szukacie Mino z Nocere Inferiore, powstał, nie ma Go tu. Oto miejsce, gdzie Go złożyli.
Lecz idźcie, powiedzcie Jego uczniom: Idzie przed wami do Manchesteru dogadać transfer, tam Go ujrzycie, jak wam powiedział». Oni wyszli i uciekli od grobu; ogarnęło ich bowiem zdumienie i przestrach."

Autora tego poruszającego fragmentu niestety nie znam :(

1

@MesQueUnClub96 No oni też już raczej awans pewny. A jako trzeci to mógłby Ruch awansować.

3

Tak jest, brawo Stal!
Już 2 lata temu było blisko, ale przegrali po karnych z przebrzydłą Resovią.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?