damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Trudno się mówi, na wojnie muszą być ofiary
4
@Jakchcesz Tryplet albo śmierć. Żadnych półśrodków.
4
Statystyki Barcelony oraz Realu od 1 do 11 kolejki (zwolnienie Koemana po przegranej z Rayo 0-1):
Barcelona: 4 zwycięstwa, 4 remisy, 3 porażki (16 punktów). Bilans bramkowy: 16:12
Średnia punktów na mecz: 1,45
Real: 7 zwycięstw, 3 remisy, 1 porażka (24 punkty). Bilans bramkowy: 25:11
Średnia punktów na mecz: 2,18
Statystyki Barcelony oraz Realu od 12 do 13 kolejki (potężny Barjuan u sterów):
Barcelona: 2 remisy (2 punkty). Bilans bramkowy: 4:4
Średnia punktów na mecz: 1.
Real: 2 wygrane (6 punktów). Bilans bramkowy: 4:2
Średnia punktów na mecz: 3
Statystyki Barcelony oraz Realu od 14 do 38 kolejki (debiut Xaviego jako trenera, wygrana 1-0 z Espanyolem):
Barcelona: 17 zwycięstw, 4 remisy, 4 porażki (55 punktów). Bilans bramkowy 48:22
Średnia punktów na mecz: 2,20
Real: 17 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki (56 punktów). Bilans bramkowy 51:18
Średnia punktów na mecz: 2,24
źródło: Transfermarkt
1
@Jakchcesz to trzeba usiąść na spokojnie
2
Ma się tego nosa do typowania xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11772535#comment-11772535
Chociaż to była bardziej sprawa życzeniowa, no ale na jedno wychodzi
0
Liverpool, nie bądź frajer. Strzel.
2
Liverpool mistrzem Anglii i Inter mistrzem Włoch - czy proszę o tak wiele?
12
graphic design is my passion
5
Bez kontry, to najważniejsze.
17
Ukraińscy telewidzowie przyznali Polsce 12 punktów
11
@Kidd Do końca myślałem, że to jakaś pasta xD
Miłego tygodnia również ;)
1
@adamt1996 FC Barcelona 22/23
2
@AmigoBlancos W czerwcu? A nie jakoś wrzesień/październik?
1
Pieprzony mental. Niepojęte.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 Kurde raz, ale że taki oczywisty baicik trafi do gorących, to nie myślałem :D
6
¡Escándalo!
2
Jak Szczęsny z Senegalem :D
1
Rulli zapomniał o tym, cholibka
0
@Geble W sumie racja. Tym większy wstyd ;d
4
Inna sytuacja, inny kąt, ale jakoś od razu mi się przypomniała szmata Almuni po strzale Bellettiego w finale LM 2006
4
@SnookerNews Słabe zachowanie O'Sullivana z sędzią. Ewidentnie coś do niego ma, ale już tę rękę powinien mu na zakończenie sesji podać.
1
@P33ck Tak jest :)
1
@mekston Szkoda początku poprzedniej partii, gdzie nie dotoczył do żółtej i sam sobie zaserwował chińskiego snookera
1
Remontada Williamsa? Ja w to wierzę i to kupuję.
0
@kamilos1214 A co tam Kamilu porabiasz ciekawego (bądź też nie)?
10
Wracam właśnie moim 30-letnim Subaru do domu. Taki myk sobie zrobiłem jakiś czas temu, że tylną tablicę rejestracyjną zdjąłem i umieściłem ją za tylną szybą, a w miejscu tablicy dynda sobie pluszowa świnia. Fajne, co? Może akurat ktoś to zobaczy i o tym gdzieś napisze.
4
"Po upływie okna transferowego Paul Pogba, Erling Haaland, i Zlatan nakupili wonności, żeby pójść namaścić Mino. Wczesnym rankiem w pierwszy dzień tygodnia przyszli do grobu, gdy słońce wzeszło. A mówili między sobą: «Kto nam odsunie kamień od wejścia do grobu?»
Gdy jednak spojrzeli, zauważyli, że kamień był już odsunięty, a był bardzo duży, prawie tak wielki jak bebech Mino.
Weszli więc do grobu i ujrzeli młodzieńca siedzącego po prawej stronie, ubranego w białą szatę; i bardzo się przestraszyli. Lecz on rzekł do nich: «Nie bójcie się! Szukacie Mino z Nocere Inferiore, powstał, nie ma Go tu. Oto miejsce, gdzie Go złożyli.
Lecz idźcie, powiedzcie Jego uczniom: Idzie przed wami do Manchesteru dogadać transfer, tam Go ujrzycie, jak wam powiedział». Oni wyszli i uciekli od grobu; ogarnęło ich bowiem zdumienie i przestrach."
Autora tego poruszającego fragmentu niestety nie znam :(
1
@MesQueUnClub96 No oni też już raczej awans pewny. A jako trzeci to mógłby Ruch awansować.
3
Tak jest, brawo Stal!
Już 2 lata temu było blisko, ale przegrali po karnych z przebrzydłą Resovią.