damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 Naszym ekipom to i bez Villarrealu nie spieszno grać w pucharach
8
Mr Europa League :-)
2
@Deviler Smacznej kawusi
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/132544863_2898791813684742_1700711142446786352_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=fL_z2Ju2TpUAX98ZCJP&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-S52Jjpw0jAEvHztcOEMyCitAeCOZ37YCTsge2jQ8U6w&oe=632CA5CC
1
@Patrykl145 Największe hity (ale też i inne mecze, jak choćby ten wczorajszy czy 17 września z Elche) będą w Eleven (rzecz jasna Klasyk także w C+).
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1548314602252906497
0
@marcin62 Ja póki co kończę oglądać Better Call Saul i mooooże wreszcie się zabiorę za GoT ^^ Bo sie zbieram już kilka lat do tego xD
1
@Krystian1588 Kondogbia też się kiedyś popisał cudownym swojakiem :D
1
Bayern w 30 minucie jedzie z Bochum 3-0 i w pierwszej chwili myśl: "ciekawe, czy Robercik coś ustrzelił" :D
1
Niby zwykły mecz ligowy z Rayo, a napinka u mnie jak na finał LM xD
0
@_RL9 panie Robercie, wystarczy piwerka, zaraz pan mecz grasz
11
Factos.
Ale hejterzy i tak powiedzą, że Benzema, ani tym bardziej Real, nigdy nie brali w tym udziału.
1
Friendship ended with Müller. Now Pedri is my best friend.
4
Lewus się zaczął!
Ale się japa cieszy :D
13
Mega zazdro dla Wieteski. Widzieć z samego bliska takie golazo.
4
Ten co Ronaldinho xD
2
@Jakchcesz To samo u mnie. Pojutrze będą dwa dni, jak nic nie jem.
0
@Khajio Niezbyt lubię korzeń selera. Jak się trafi w zupie, to odkładam na bok. W zmielonej wersji, choćby do pasztetu, ujdzie. Zapach pietruszki też mnie trochę odpycha, ale idzie zjeść.
Do niedawna była to też cebula, ale się polubiliśmy :D
16
Wystarczy to tylko zmielić i powstanie biały proszek. Także u Pablito bez zmian.
83
Krzyczeć "Hala Madrid" do legendy klubu, mając (lub nie mając w ich przypadku) w pamięci tego, jak kilka lat temu Real z sędziami ich srogo wydymał. Nieźle, nieźle.
1
@Nano22 Czy w tym roku Messi wreszcie zostanie Mistrzem Świata czy nie, to jedno. Ale nie byłbym taki pewny tego, że to będą jego ostatnie mistrzostwa.
Zawsze lepiej mieć 2 puchary :-)
1
@BorzyKrzys Ks. Roberta trzymało jeszcze po nalewce wg receptury św. pamięci tatusia Hadziuka, temu dał się tak objechać łatwo. W końcu całe 80 stopni ^^
0
@mindbender84 tam to więcej czasu by zajęło kliknięcie przycisku "pomiń intro" niż samo jego obejrzenie xD
78
Terapeuta: Dembelinho nie istnieje, nie może cię skrzywdzić
Dembelinho:
https://x.com/BanJrzechwa/status/1553816817935831040
10
Nie ma to jak w kilka sekund zaliczyć potrójną kompromitację. Brak słów.
Niżej wypowiedź pani Doroty ze strony auto.dziennik.pl sprzed kilku lat:
"Prezenterka uważa, że świadomość kierowcy bardzo zwiększa próba w symulatorze dachowania. Sama miała okazję przekonać się o tym dwa lata temu. Wraz z ekipą Dzień Dobry TVN odwiedziła wówczas Mobilne Centrum Bezpieczeństwa w podwarszawskich Markach, gdzie przetestowała sytuację dachowania w stymulatorze.
- W momencie, kiedy chodzimy lub siedzimy, nie czujemy swojego ciężaru. Kiedy jednak samochód się odwraca do góry nogami i trzymają nas tylko pasy, czujemy, ile ważymy, że jesteśmy bardzo ciężcy. Spadają na nas jakieś przedmiot, których w samochodzie mnóstwo i które powinniśmy pochować. To naprawdę działa na wyobraźnię - mówi Dorota Gardias."
4
Ale też jaki ładny pass od Pjanicia przy bramce
0
Kurczę, jak blisko. Piękna akcyjka.
0
W przypadku NBA czy NFL też tak zawsze jest, że mecz nie zaczyna się o ustalonej godzinie, tylko z kilkoma minutami poślizgu? Bo tak było i z Realem, i z Juve.
4
@damianex10 Chodzi oczywiście o mecz Charlotte FC - Columbus Crew w ramach MLS. Karol Świderski w pierwszej jedenastce gospodarzy.
2
Ważne info! Mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra, polski napastnik w podstawowym składzie. Początek o godz. 1:00.
1
Hahaha, co on robi :D
11
@Mario96w 'Terrorysta z Rosario' też bawi xD