0

@AFA90 Naszym ekipom to i bez Villarrealu nie spieszno grać w pucharach

8

Mr Europa League :-)

1

@Patrykl145 Największe hity (ale też i inne mecze, jak choćby ten wczorajszy czy 17 września z Elche) będą w Eleven (rzecz jasna Klasyk także w C+).

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1548314602252906497

0

@marcin62 Ja póki co kończę oglądać Better Call Saul i mooooże wreszcie się zabiorę za GoT ^^ Bo sie zbieram już kilka lat do tego xD

1

@Krystian1588 Kondogbia też się kiedyś popisał cudownym swojakiem :D


1

Bayern w 30 minucie jedzie z Bochum 3-0 i w pierwszej chwili myśl: "ciekawe, czy Robercik coś ustrzelił" :D

1

Niby zwykły mecz ligowy z Rayo, a napinka u mnie jak na finał LM xD

0

@_RL9 panie Robercie, wystarczy piwerka, zaraz pan mecz grasz

11

Factos.

Ale hejterzy i tak powiedzą, że Benzema, ani tym bardziej Real, nigdy nie brali w tym udziału.


1

Friendship ended with Müller. Now Pedri is my best friend.

4

Lewus się zaczął!
Ale się japa cieszy :D

13

Mega zazdro dla Wieteski. Widzieć z samego bliska takie golazo.

4

Ten co Ronaldinho xD

2

@Jakchcesz To samo u mnie. Pojutrze będą dwa dni, jak nic nie jem.

0

@Khajio Niezbyt lubię korzeń selera. Jak się trafi w zupie, to odkładam na bok. W zmielonej wersji, choćby do pasztetu, ujdzie. Zapach pietruszki też mnie trochę odpycha, ale idzie zjeść.

Do niedawna była to też cebula, ale się polubiliśmy :D

16

Wystarczy to tylko zmielić i powstanie biały proszek. Także u Pablito bez zmian.


83

Krzyczeć "Hala Madrid" do legendy klubu, mając (lub nie mając w ich przypadku) w pamięci tego, jak kilka lat temu Real z sędziami ich srogo wydymał. Nieźle, nieźle.

1

@Nano22 Czy w tym roku Messi wreszcie zostanie Mistrzem Świata czy nie, to jedno. Ale nie byłbym taki pewny tego, że to będą jego ostatnie mistrzostwa.

Zawsze lepiej mieć 2 puchary :-)

1

@BorzyKrzys Ks. Roberta trzymało jeszcze po nalewce wg receptury św. pamięci tatusia Hadziuka, temu dał się tak objechać łatwo. W końcu całe 80 stopni ^^

0

@mindbender84 tam to więcej czasu by zajęło kliknięcie przycisku "pomiń intro" niż samo jego obejrzenie xD

78

Terapeuta: Dembelinho nie istnieje, nie może cię skrzywdzić
Dembelinho:

https://x.com/BanJrzechwa/status/1553816817935831040

10

Nie ma to jak w kilka sekund zaliczyć potrójną kompromitację. Brak słów.
Niżej wypowiedź pani Doroty ze strony auto.dziennik.pl sprzed kilku lat:

"Prezenterka uważa, że świadomość kierowcy bardzo zwiększa próba w symulatorze dachowania. Sama miała okazję przekonać się o tym dwa lata temu. Wraz z ekipą Dzień Dobry TVN odwiedziła wówczas Mobilne Centrum Bezpieczeństwa w podwarszawskich Markach, gdzie przetestowała sytuację dachowania w stymulatorze.

- W momencie, kiedy chodzimy lub siedzimy, nie czujemy swojego ciężaru. Kiedy jednak samochód się odwraca do góry nogami i trzymają nas tylko pasy, czujemy, ile ważymy, że jesteśmy bardzo ciężcy. Spadają na nas jakieś przedmiot, których w samochodzie mnóstwo i które powinniśmy pochować. To naprawdę działa na wyobraźnię - mówi Dorota Gardias."


4

Ale też jaki ładny pass od Pjanicia przy bramce

0

Kurczę, jak blisko. Piękna akcyjka.

0

W przypadku NBA czy NFL też tak zawsze jest, że mecz nie zaczyna się o ustalonej godzinie, tylko z kilkoma minutami poślizgu? Bo tak było i z Realem, i z Juve.

4

@damianex10 Chodzi oczywiście o mecz Charlotte FC - Columbus Crew w ramach MLS. Karol Świderski w pierwszej jedenastce gospodarzy.

2

Ważne info! Mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra, polski napastnik w podstawowym składzie. Początek o godz. 1:00.

1

Hahaha, co on robi :D

11

@Mario96w 'Terrorysta z Rosario' też bawi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?