0

@kewin Super, że Katar. W końcu to kolebka siatkówki.

1

@Colon Cholibka, jakoś z automatu ujrzałem tam Adriano

Sorunia

4

@Colon To ujęcie lepsze


3

@szymon6847 Szejki to co najwyżej ja sobie w maku kupić mogę

1

@szymon6847 Nie znam tego klubu

2

@AllBundy Że Szkolnikowski czy Godlewski pięknie haczyk połknęli. Sam się nabrałem xD

2

Dzicz na trybunach to jedno, ale zwykłemu kibicowi ciężko byłoby polubić Albę. Niesamowicie irytujący jest w takich pyskówkach. Lata mijają, a dalej nie potrafi ciśnienia trzymać. Dobrze choć, że piłkarsko top.

0

Ale kozacka rotacja :O

0

Przypomniała mi się bramka Clebera z meczu Wisła-Barca

3

Marnując takie sytuacje, nie wyjdziemy na prowadzenie. Natomiast gdy uda się nam trafić, wówczas będziemy prowadzić (o ile wcześniej Galata nie ukąsi). Oglądam już trochę piłkę, także nie boję się stawiać takich tez.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Gianni już dawno wiedział xD


3

@michaleu To będą wtedy mecze Schroedingera. Będziesz je oglądał, ale jednocześnie ani jednego nie obejrzysz.

1

@czosnekfcb Zasilanie mu wyłączył. W końcu Ronaldo to maszyna, a maszyna może być na prąd.

2

@Bartula Nie, są sprawy z których się nie żartuje

22

Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam teraz wejść na YT i ściągnąć kilka ich piosenek na telefon, bo przecież nie będę płacił za jakieś Spotify. Zresztą, oni mają tyle forsy, że to się w pale nie mieści. Specjalnie kupiłem telefon z dużą pamięcią właśnie na takie okazje, nawet i i 500 utworów się zmieści.

18

Pędzili 209 km/h, Messi nie miał kasku, mocno go przytulił. Ronaldo wiedział, że hamulce nie działają. Powiedział mu, że bardzo go kocha, oddał swój kask i zginął.


2

@Janas11224 Z drugiej strony pisowska szczujnia pod szyldem TVP notorycznie najeżdża na Tuska i widzi w nim sprzymierzeńca Putina, dzieląc polskie społeczeństwo tak, jak jeszcze nigdy żadna partia rządząca nie podzieliła.

I tak to się żyje w Polszy.

7

@jeyx77x Polski Ład

10

@macio_944 Po meczu Polski ze Szwajcarią na Euro nie mógł sobie przypomnieć nazwiska Embolo, po naprowadzeniu go na ten trop wypalił, że ciągle myli go z ebolą xD Jakaś mała burza potem była z tego powodu w tamtejszych mediach

0

A jaka jest opinia Rambli?


22

Zdjęcie klasowe, rok szkolny 2021/22


3

Ronaldo dzięki dzisiejszemu hat-trickowi ma na koncie 34 bramki we wszystkich rozgrywkach przeciwko top6 Premier League (City, Chelsea, Arsenal, United, Liverpool, Tottenham). Potrzebował do tego 85 meczów. Messi tym klubom strzelił 27 goli, grając w 36 meczach.

Totki to ulubiony rywal Cristiano, zapakował im aż 14 goli. Messi z kolei najwięcej razy trafiał w meczach z Arsenalem (9 goli).

3

@Sau_Ron Paweł Kozioł celnie o Fabianie Dudzie

6

Ale widać, że doświadczenie z Ligi Mistrzów z ostatnich sezonów procentuje. Nie stracisz przewagi z pierwszego meczu, jeśli nie uzyskasz żadnej przewagi w pierwszym meczu. Już z Napoli to zadziałało.

2

Gorsze wrzutki to tylko Polacy ze Szwecją na Euro mieli

3

Iñaki nie Peña przed Barceloną

6

Dziwię się, że Xavi nie postawił od początku na Luuka. Patrząc na te kilka wrzutek górą do nikogo w wykonaniu Adamy, aż się prosiło o de Jonga na dziewiątce.

20

Real awansował, Messi za burtą. Jedni się cieszą, drudzy wkurzeni. Huśtawka nastrojów na Rambli, od euforii po wkurw.

Trywialnie to oczywiście zabrzmi, ale ile bym dał, by tylko takie problemy były na świecie.

Dobranoc.

0

Może jeszcze się PSG dźwignie, nie wiem, ale przykre jest to, że to akurat Barca w ostatnich latach idzie ramię w ramię z Paryżanami, co chodzi o incydenty kałowe w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?