2

@PatrychoO E tam, jak ładował Polsce gola w meczu towarzyskim w 2013, to dopiero miał afro

https://wf1.xcdn.pl/files/13/08/14/513372_net13814252_83.jpg.webp

0

@karci0 pewnie chodzi o monkey puppet

2

Skarpety pod choinką i humor gituwa

1

Proszę państwa, Wysoki Sądzie. To jest profesor Rafał https://bit.ly/3pryXRj

4

@PodkarpackiKibic że ledwo co się zaczną, to zaraz się kończą

6

Czerwo zasłużone, ale od przesadnego zachowania Alby aż skręca.

1

@JohnA Też od razu o tym pomyślałem

1

Jakie gry planszowe polecacie? Tematyka dowolna.

2

@Janiama Argentyna przegrała przecież finał

2

@Nano22 Kto będzie Michałem Chojnickim, który był o krok od podpisania kontraktu z Werderem Brema?

3

Ronnie wraz z bezcennym, brytyjskim imbrykiem


6

Brawo Ronnie! W końcu pierwszy rankingowy tytuł po zdobyciu MŚ w 2020 roku.

2

Ciekawe, czy O'Sullivan przyhigginsuje

4

Nie wiedziałem, że @AxelF to Ronald Koeman

3

Pięknie Ronnie pograł w tym frejmie. Cudownie wykradziona partia :D

0

Szkoda, że @Sawik_10 tak rzadko się udziela, teraz by znalazł tu uznanie. Hejtował ter Stegena, zanim to było modne xD

1

@SnookerNews Ciekawy mecz może być. Niedawno w quali do German Masters, Ronnie srogie baty od niego dostał.

2

@Pilka_jest_okragla Idiotyzm wychodzić poza pole karne, gdy z asekuracją nadciągał jeszcze obrońca. I jeszcze się rzucił rękoma, byle trafienie w rękę i pyk, czerwo.

0

Zostawić ich na chwilę samych...

1

@Gaz Wtedy to akurat była ostatnia edycja Pucharu UEFA, no ale na jedno wychodzi :D

7

@Rewolucja123 doczłapać do 2023

9

A co do karnego, to sprawa jest oczywista


2

Ale to jest powalony sport. Jakiś gościu się rozbił o bandę i przez to cała przewaga Hamiltona poszła się jeb.. xD
Tak czy siak dramaturgia pod sam koniec epicka

4

Co za elokwencja dzwoniącego xD

12

Kijowski Dynamie, ty nam dziś opoką
Bayernu zaś my zbytnio się nie bójmy
By czasy te klubu nie były złą epoką
Łącząc swe siły, szyki im popsujmy

#poezja #wiara #odliczanie #mickiewicztochuj

0

Darek Szpakowski dziś na mikrofonie, czyli kumulacja: wielkie combo okazji i Roberta Lewandowskiego. Gorąco liczę na to, że ktoś uprzejmy wszystko pozlicza.

2

Po raz pierwszy w historii Ligi Mistrzów, w jednym sezonie dwa zespoły w fazie grupowej wygrały wszystkie swoje mecze (18/18 pkt) - są to Ajax i Liverpool. Jutro do tego grona może dołączyć Bayern. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Barcelonie taka sztuka udała się tylko raz, w sezonie 2002/03. Wówczas rywalami w grupie byli Lokomotiw Moskwa, Club Brugge oraz Galatasaray.

Pozostałe ekipy, które tego dokonały:
AC Milan - 1992/93
PSG - 1994/95
Spartak Moskwa - 1995/96
Real Madryt - 2011/12, 2014/15
Bayern Monachium - 2019/20 [uefa.com]

16

@Encore Ale czy Mbappe jeździ na golfa z Laportą? No właśnie.

11

Bo memy najpiękniejsze są wtedy, kiedy są prawdziwe xD

4

@AmigoBlancos Smutek, ból, rozgoryczenie, rozpacz, ucisk w sercu. Ale tylko przez kwadrans po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?