4

Spokojnie, maszyna Xaviego bardzo wolno się rozpędza, ale w środę litości już nie będzie. Tam to już nawet kibiców odwołano, żeby z bliska nie patrzyli na łzy niemocy swoich piłkarzy.

4

@Fiseq Nie wiemy. Ty nam powiedz, czy pychota.

12

1

Bez kitu, Messi bardziej szczęśliwy z tej nagrody niż Pedri :D

2

uwaga, ważne!


11

Sami zdecydujcie, kto bardziej zasługuje na tak prestiżową nagrodę jak ZP:

- zawodnik, który kocha swój kraj i dla którego zdobywa trofea -> https://zapodaj.net/images/15f3efc182da3.jpg

- zawodnik, który przesiąkł taką nienawiścią do swojej ojczyzny, że aż kopie orzełka -> https://zapodaj.net/images/9b87c2a097460.jpg

1

A gdyby tak...

Polska wygrywa Euro 2021. Lewandowski, sześciokrotny zdobywca Ballon d'Or, zostaje królem strzelców oraz MVP turnieju, notuje też najwięcej asyst. Argentyna z kolei odpada już w fazie grupowej Copa America, mimo to Messi zdołał strzelić trzy bramki. Messi pobija historyczny rekord strzelecki La Liga, ma najwięcej bramek w Lidze Mistrzów w tym sezonie, zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców 2021 roku, zostawiając daleko w tyle Lewego, który mizernie, co chodzi o statystyki, rozpoczął sezon w Ligue 1 (przeszedł latem do PSG napakowanego gwiazdami). Lewandowski jednak miał fantastyczną wiosnę, poprowadził Bayern do triumfu w Pucharze Niemiec, ponad 20-krotnie zostawał MVP w meczach. Jednak w Lidze Mistrzów Bayern kolejny już sezon z rzędu się skompromitował, tym razem dostając u siebie z PSG 4 bramki. Barcelona również odpada w kolejnej rundzie z Paryżanami, ale już po wyrównanym boju, w którym Messi nie bierze udziału ze względu na kontuzję. Barca wygrała jednak poprzednią edycję Ligi Mistrzów. Ba, zgarnęła tryplet, a potem i sekstet! Niestety, ze względu na pandemię, Złotą Piłkę 2020 odwołano i Messi nie zdobył nagrody, na którą w 100% zasługiwał. Pojawia się jednak sporo głosów, że w tym roku nagroda musi powędrować do niego, niejako w ramach rekompensaty za poprzedni rok, ale też przez to, że nieustannie od wielu miesięcy utrzymuje wysoką formę strzelecką, choć przy tym zdobył zaledwie puchar krajowy oraz nie wyszedł z grupy z reprezentacją. W ostatnim czasie pojawia się jednak coraz więcej informacji, że to Lewandowski, już po raz siódmy, ma dzisiaj odebrać nagrodę. Argentyński dziennikarz, Mateo di Borco odpowiada na tweet France Football pisząc, że Messi to jedyna uczciwa opcja i że jeżeli nie wygra, powinno się zakończyć przyznawanie tej nagrody. Pozdrawia przy tym ze słonecznej Argentyny.

Kogo wówczas, waszym zdaniem, większość polskich kibiców oraz dziennikarzy pompowałaby bardziej?

5

@Piernik Pierwsze słyszę, żeby traktować pierogi jako dodatek

1

@Phoenixx Z czego jeden karny po rożnym, którego nie powinno być oraz brak czerwa dla Parejo za faul na Busim

22

Jakbyśmy strzelili bramkę, to byśmy prowadzili. Tak ja to widziałem.

0

@masq A pokaż nozdrze od profilowej strony ;P

2

@Arkon Kolejność przypadkowa:
1) Breaking Bad
2) Dark
3) Wikingowie
4) Gomorra
5) Forbrydelsen

No i jeszcze na wyróżnienie zasługują dwa miniseriale: Czarnobyl i Kalifat

4

Ceferin jak bot mówi

4

@rasta212 Ale skąd wiesz, że to kocopoły, skoro go nie oglądasz? xD

6

Może nie najtaniej, ale jako tako

https://x.com/KaszubLGD/status/1463822468238528515

1

@Kondziubarca W jaki sposób Lewy się skompromitował w tamtym sezonie w Lidze Mistrzów? Przecież on nawet nie zagrał w wyrównanym dwumeczu Bayernu z PSG, w przeciwieństwie do Messiego rundę wcześniej. Bo to, że Barca się skompromitowała, to nihil novi.

3

Po 5 kolejkach Ligi Mistrzów tylko Szachtar, Dynamo oraz Malmö mają mniej strzelonych bramek niż Barcelona (po jednej).

Auć.

3

Dlaczego waszym ulubionym zawodnikiem był Deyna, a mundial to najlepszy był w 2018?

0

@Lionel_Messi10 Niby tak, ale nie do końca

2

Aguero, choć nie był moim faworytem do sprowadzenia, mógłby się w tę maszynę Xaviego ładnie wkomponować, bo brakuje jednak tego egzekutora z prawdziwego zdarzenia. Pieprzone serce.

0

@Dzemix111 W tamtym roku powinien dostać i to nie podlegałoby żadnej dyskusji, kosmiczny to był rok dla Roberta i całego Bayernu.

12

Niby aż tak mnie nie obchodzi ten Ballon d'Or

ALE (magiczne słowo)

Nie miałbym problemu z tym, żeby Lewandowski zdobył Złotą Piłkę. Jednak ilekroć czytam na tt, fb czy na innych stronach, że Messi w ogóle na to nie zasługuje, bo co to za osiągnięcie, pokonanie jakichś farmerów z Ameryki Południowej czy też strzelenie tylko jednego gola w farmerskiej lidze (nie zwracając choćby uwagi na to, jak chłop sam pchał ten barceloński wózek), wówczas mocno chcę tego jego siódmego Balona, żeby dupska innym popękały z wściekłości. Następnie schodzi ze mnie taka mała napinka i ponownie myślę sobie: w sumie Robert zasługuje. I znowu przeczytam jakieś wysrywy w kierunku Leo i znowu bardziej chcę jego wygranej. I tak to się krynci xD

4

@tomek8756 Janusz Kowalski to eksperyment społeczny i nawet nie mówcie, że tak nie jest

5

Ostatnim zwycięstwem Ole Gunnara Solskjaera w Premier League jako trenera Manchesteru United był mecz przeciwko Nuno Espirito Santo, którego ostatnim zwycięstwem w Premier League jako trenera Tottenhamu był mecz przeciwko Deanowi Smithowi, którego ostatnim zwycięstwem w Premier League jako trenera Aston Villi był mecz przeciwko Ole Gunnarowi Solskjaerowi. [Richard Jolly]

0

Czyli zaraz walną łbem nad poprzeczką

1

@macio_944 Szkoda, że bez SIUUU xD

1

Oby trzy punkty zostały w Barcelonie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

4

Dresiarzom wstęp wzbroniony. Tu panuje szyk i elegancja.

/photo/1

63

@PatrychoO - Ousmane, po co ci głowa?
- Jem niom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?