damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do boju Polsko! Po awans, po marzenia!
5
Ciekawi mnie oglądalność tego meczu w Polsce ^^ (nie licząc przełączania co jaki czas, jaki wynik)
2
To jest ten wasz idol?
https://x.com/majkeI1999/status/1597908821711912960
1
@P33ck Ryzykownie zagrywał czerwoną do środkowej mając bodaj 24 czy 32 pkt, aż oszukał realizatora który myślał że będzie zagrywał do rogu :D
2
Przegapiłem moment graficznego pokazania, że był spalony przy golu na 2-0 dla USA w końcówce 1. połowy, czy olali temat?
6
Będąc przed laty w Wiedniu, mijałem grupkę 4 takich kobiet-zorro. W pierwszej chwili myślałem, że to jakieś bandziory w kominiarkach :D
Naprawdę idzie się troszkę przestraszyć, jak się takich widoków nie uświadcza na co dzień.
5
@gumaz może nie ulubiony, ale jak najbardziej dobry
jak Paździoch z Boczkiem otworzyli budę z kebabem, a Ferdek uczył się wytrwale do egzaminu na inspektora sanitarnego (i go zdał) tylko po to, żeby im to zamknąć xD
4
W środę do akcji wkracza matematyka
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1669651881tuI0xFEVaP3TU21F4MWRaU.jpg
5
@Ziemny Kim ja jestem, by się z tobą spierać, panie Ziemny
0
@tristan87 Kim go zastąpić?
3
Do tego zestawienia wliczone są MŚ 2018: mecz z Japonią (niski pressing ❤) oraz 15 minut meczu z Kolumbią (gola na 0-3 dostaliśmy w 75. minucie).
4
@antymadridista100 Maroko póki co też nie, nawet wyniki mamy takie same
0
Piłka Musiala wpaść do bramki
3
Jaka szkoda, że Japonia nie dźwignęła dzisiaj :(
1
@Janiama Belgia - Maroko 2:1
0
Przedzierają się jak chcą
1
@Janiama Tunezja - Australia 2:2
1
@Venecio Chleba se weź, bez chleba nie przesączysz
2
@Sulimo "Chluśniem, aby nie uśnieć" ~ W. Wszywka
0
Żeby jutro nasz mecz z Arabią podobnie nie wyglądał :-)
0
Ale by idealnie weszła..
5
przycisnęło trenera Walii :D
6
@Zoker I teraz pytanie, czy to wymysł jakiegoś noname'a, czy cytat Janka Tomaszewskiego ¯\_(ツ)_/¯
12
Samba w meczu, samba przed meczem, samba cały czas :D
https://x.com/BrasilEdition/status/1595775602145255424
0
@Janas11224 A Holandia i Hiszpania to nie drużyny z topu?
0
Czemu Neymar bez żółtej?
2
@notte_amante Pjongjang
1
@JimMorrisonFCB
1
@Janiama Szwajcaria - Kamerun 0:1
4
Z ciężarówki na trasie wypadły setki egzemplarzy słownika synonimów i wyrazów bliskoznacznych.
Kierowcy byli zszokowani, oniemiali, zdębiali, zaskoczeni, osłupiali, zdumieni, oszołomieni, wstrząśnięci, zdezorientowani, skołowani, zdziwieni, roztrzęsieni i skonfundowani.