damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz lepiej nie wywoływać demona
1
@lukaszbrk Sęk właśnie w tym, że przed drzemką spożyłem :v
1
Nie ma to jak krótka drzemka o godz. 20. Obudziłem się o 1 xD
56
Najgorzej
4
@Nano22 No o tym mówię. Ja to wiem, ty to wiesz, ale znajdą się filozofy, co swoją teorię będą dorabiać. To jest niebezpieczny element i trzeba by ich wyeliminować.
2
@Nano22 Hejterzy i tak powiedzą, że Księżyc sam z siebie nie świeci, tylko odbija światło słoneczne.
14
@zmiter912576 U mnie był serdeczny uścisk dłoni. Umocnił mnie na święta.
2
@MESSIah16 same vibe
https://zapodaj.net/images/97082fb015493.jpg
1
@Luciano99 Jakość usług nie z tej ziemi, niełatwo w tych czasach o takich fachowców. Co chodzi o nagranie - szczerze się wzruszyłem. Dziękuję. Tyle.
0
@Saviola88 ja do takiej kanapki lubię sobie dodać miód, zwłaszcza przy chorobie
5
@Przemek2323 Chyba na skorupce
64
Właśnie cofnąłem serduszko przy poście Messiego na IG, a następnie znowu w nie kliknąłem. Ale się chłop musiał zdenerwować przez chwilę.
4
@Herato Odkąd wprowadzili przepis, że przy rzucie karnym bramkarz musi dotykać linię co najmniej jedną nogą, to ten Dudek Dance przyprawia mnie o śmiech. Toć on wychodził nawet o 1,5m do przodu xD
2
Pamiętam, jakby to było wczoraj.
Może dlatego, że to było wczoraj, ale już nie wnikajmy w szczegóły.
https://x.com/kapisevicius/status/1604538284893704192
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Ale co Arabia Saudyjska wjechała z buta w Mundial tylko po to, żeby przerwać zwycięską passę Argentyny, a następnie przegrać dwa mecze i odpaść z rozgrywek, to ich :D
5
"Co, myślałeś Morgan, że można mnie bezkarnie poniżać? Że będę wiecznie twoim popychlem, tak? Że można mnie kopać w dupę, a ja nic?! Miarka się przebrała. Przejmuje złoto i władzę nad światem! No i kto jest debeściak? Kto jest debeściak pytam?!
- Ty!
- Jaki ty, jaki ty - paaan. I pełnym zdaniem!
- Pan Messi jest debeściak!
- I jego reprezentacja też.
- I jego reprezentacja też jest debeściak.
- A Cristiano jakiego jest zdania?
- He he, czy tobie czasem Messi sufit na łeb się nie spadł?
- Cristiano jakiego jest zdania?!
- Potwierdzam.
- Co potwierdzam?
- Pan Messi jest debeściak.
- A jego reprezentacja?
- Też.
- I zgadza się! A teraz do budy."
Gratulacje Argentyno! Wreszcie Leo dopiął swego!
1
No i na co tam ta argentyńska Górniakowa?
3
@NANO77 może "Mr Nobody"
3
Dziś Francja z awansem, takie mam przeczucie.
A jeśli nie, no to mam złe przeczucie.
0
Poszedł jak dzik w żołędzie :D
3
Po meczu przeczuwam dwa typy komentarzy:
1) Leo jest już tylko o jeden mecz o bycie niekwestionowanym numerem jeden w historii futbolu
2) Leo, dla mnie i tak jesteś najlepszy
Zresztą, to nie musi się wykluczać :D
Vamos Argentina!
1
@Rust_Cohle nie ciasno im?
12
Hehe, a Robercik ma to już odhaczone. Łatwo.
2
Brawo Maroko! Pierwszy raz w historii drużyna z Afryki w półfinale Mistrzostw Świata!
22
@Rewolucja123 Poland stronk
5
Pieprzony majstersztyk ten wolny. W takim momencie takie rozegranie. Coś niesamowitego!
7
Na chleb i kilka plastrów szynki wystarczy
1
@Janiama Brazylia - Chorwacja 2:1
13
Mądry pieseł.