4

@Jakchcesz lepiej nie wywoływać demona

1

@lukaszbrk Sęk właśnie w tym, że przed drzemką spożyłem :v

1

Nie ma to jak krótka drzemka o godz. 20. Obudziłem się o 1 xD

56

Najgorzej


4

@Nano22 No o tym mówię. Ja to wiem, ty to wiesz, ale znajdą się filozofy, co swoją teorię będą dorabiać. To jest niebezpieczny element i trzeba by ich wyeliminować.

2

@Nano22 Hejterzy i tak powiedzą, że Księżyc sam z siebie nie świeci, tylko odbija światło słoneczne.

14

@zmiter912576 U mnie był serdeczny uścisk dłoni. Umocnił mnie na święta.

1

@Luciano99 Jakość usług nie z tej ziemi, niełatwo w tych czasach o takich fachowców. Co chodzi o nagranie - szczerze się wzruszyłem. Dziękuję. Tyle.

0

@Saviola88 ja do takiej kanapki lubię sobie dodać miód, zwłaszcza przy chorobie

5

@Przemek2323 Chyba na skorupce

64

Właśnie cofnąłem serduszko przy poście Messiego na IG, a następnie znowu w nie kliknąłem. Ale się chłop musiał zdenerwować przez chwilę.

4

@Herato Odkąd wprowadzili przepis, że przy rzucie karnym bramkarz musi dotykać linię co najmniej jedną nogą, to ten Dudek Dance przyprawia mnie o śmiech. Toć on wychodził nawet o 1,5m do przodu xD

2

Pamiętam, jakby to było wczoraj.

Może dlatego, że to było wczoraj, ale już nie wnikajmy w szczegóły.

https://x.com/kapisevicius/status/1604538284893704192

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Ale co Arabia Saudyjska wjechała z buta w Mundial tylko po to, żeby przerwać zwycięską passę Argentyny, a następnie przegrać dwa mecze i odpaść z rozgrywek, to ich :D

5

"Co, myślałeś Morgan, że można mnie bezkarnie poniżać? Że będę wiecznie twoim popychlem, tak? Że można mnie kopać w dupę, a ja nic?! Miarka się przebrała. Przejmuje złoto i władzę nad światem! No i kto jest debeściak? Kto jest debeściak pytam?!
- Ty!
- Jaki ty, jaki ty - paaan. I pełnym zdaniem!
- Pan Messi jest debeściak!
- I jego reprezentacja też.
- I jego reprezentacja też jest debeściak.

- A Cristiano jakiego jest zdania?
- He he, czy tobie czasem Messi sufit na łeb się nie spadł?
- Cristiano jakiego jest zdania?!
- Potwierdzam.
- Co potwierdzam?
- Pan Messi jest debeściak.
- A jego reprezentacja?
- Też.
- I zgadza się! A teraz do budy."

Gratulacje Argentyno! Wreszcie Leo dopiął swego!

1

No i na co tam ta argentyńska Górniakowa?

3

@NANO77 może "Mr Nobody"

3

Dziś Francja z awansem, takie mam przeczucie.
A jeśli nie, no to mam złe przeczucie.

0

Poszedł jak dzik w żołędzie :D

3

Po meczu przeczuwam dwa typy komentarzy:

1) Leo jest już tylko o jeden mecz o bycie niekwestionowanym numerem jeden w historii futbolu
2) Leo, dla mnie i tak jesteś najlepszy

Zresztą, to nie musi się wykluczać :D
Vamos Argentina!

1

@Rust_Cohle nie ciasno im?

12

Hehe, a Robercik ma to już odhaczone. Łatwo.

2

Brawo Maroko! Pierwszy raz w historii drużyna z Afryki w półfinale Mistrzostw Świata!

22

@Rewolucja123 Poland stronk

5

Pieprzony majstersztyk ten wolny. W takim momencie takie rozegranie. Coś niesamowitego!

7

Na chleb i kilka plastrów szynki wystarczy

1

@Janiama Brazylia - Chorwacja 2:1

13

Mądry pieseł.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?