2

@Yosemite Trudno przewidzieć wynik meczu Marków, bo obaj są w doskonałej formie. Choć mimo to czuję, że wygra Selby. Co do półfinałów, obstawiam właśnie Selby'ego z McGillem oraz Robertsona z Trumpem.

66

Nie mam tego w zwyczaju, ale po tak udanym dla nas weekendzie zajrzałem wyjątkowo na stronę somsiada. Taki oto komentarz zwrócił moją uwagę:

"Ligę wygrywa się na systematycznym klepaniu ogórków. Ligę Mistrzów wygrywa się pokonując Mistrzów, najlepsze drużyny w Europie. Messi to najlepszy ogórek na świecie. Błyszczy na tle Hi honów i Gefatów, kręci rekordy jak kiedyś Pele z rolnikami z fawel, a nie istnieje w Europie i na arenie międzynarodowej. Dlatego Messi NIGDY nie zbliży się do poziomu CR7!

I odpowiedź: "Jak to jest mieć taką butę i arogancję, że typa, który upokarzał Real tyle razy, że aż jest najlepszym strzelcem w El Clasico, jest NAJLEPSZYM OGÓRKIEM NA ŚWIECIE. W takim razie Real to jeden z jego ulubionych ogórków" xD

0

No to drodzy moi, w czwartek idziemy po lidera!

3

@AmigoBlancos "Mendy'ego z Chelsea" - w pierwszej chwili pomyślałem o Edouardzie Mendym i takie WTF, co on ma z Marcelo wspólnego xD

1

@budel17 Mi Gilbert bardziej Bartka Topę przypomina ;)

0

Mitrut i Ćwiąkała na majku. Niby Canal+, ale jednak duch Eleven się unosi :D

61

Z racji nadchodzącego meczu z Villarrealem - przypomnienie wspaniałej bramki Neymara

2

Ja rozumiem, że mecz meczowi nierówny, że może nie mamy takiej kadry jaką powinniśmy mieć, ale jednak jest mocny niedosyt, że w tym sezonie przegraliśmy oba starcia w El Clasico. Mam tylko nadzieję, że nawet pomimo tego, uda nam się sięgnąć po mistrzostwo. W takich okolicznościach smakowałoby to jeszcze lepiej.

2

@Yosemite Jak Selby utrzyma dyspozycję z pierwszej sesji, to ćwierćfinał z Borsukiem może być cholernie mocny

39

Piłkarski Monty Python xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Yosemite *byle nie Bingham :D

3

Szkoda Osy, ale też szacunek dla McGilla, że tak dźwignął presję. Wielu by się już mogło podłamać, gdyby w końcówce przegrało 6 partii z rzędu.

6

3

Seriami ten mecz jest grany. Przedtem 7 frejmów z rzędu dla McGilla, teraz 5 dla Osy.

2

@Colon Tu masz wbicie z białej spod kieszeni

https://streamable.com/htqj81

2

@Yosemite Ronnie nakręcony, oby jak najszybciej wyrównał

2

@Piotr,1985 Aż się zdziwiłem, że biała nie wpadła do kieszeni :D

31

Mam tylko nadzieję, że Koemanowi się widzimisię nie włączy i nie zrezygnuje w najbliższych meczach z Minguezy, który zresztą rozegrał dobre zawody, skutecznie wyłączając Kubo. Bo w mojej ocenie ta zmiana to był wyłącznie kaprys Holendra, wywołany nagłym wkurwem. No i to udawanie, że go nie widzi podczas próby zbicia piątki naprawdę było słabe.

1

@Chakalaka Szczerze mówiąc, to jakoś mi to umknęło, że go choroba dotknęła. Był przez to niezdolny do gry?

6

Zasłużona wyżerka Williamsa po awansie do 2. rundy snookerowych MŚ :D

/photo/1

1

@Chakalaka No i mamy wielki klasyk 75'. Osobiście myślę, że Williams to wygra.

1

6 kolejek do końca Premier League, City ma 8 punktów przewagi nad United. W pamiętnym sezonie 11/12 United miało taką samą przewagę nad City, również na 6 kolejek przed końcem rozgrywek, a finalnie zakończyło się to mistrzostwem Obywateli.

Także może nie tylko w Hiszpanii i we Francji szykuje się walka o mistrzostwo do samego końca ;)

0

@ranger3120 Jasne, że tak ;) W sumie ciekaw jestem, czy dam radę hostować

https://html5.haxball.com/play?c=XMAWrMeHUC4

0

@ranger3120 O, to może byśmy pyknęli partyjkę? :D

43

Biedny Riqui :(


1

@Yosemite Oby mu się udało. Porażka Binghama zawsze mnie cieszy ;)

1

@MarioVeB! Z tym amerykańskim pastorem trafnie. Jest taki jeden "pastor" w Polsce, też biznesmen

https://zapodaj.net/images/e109d4ae99092.jpg

0

@tomek8756 Tyle Bayern zainkasował za samo wygranie finału. Ale za wcześniejsze fazy LM też był przecież premiowany. Nie wiem dokładnie, ile wyniosła suma, ale myślę, że pewnie ok. 110-130 mln euro.

14

Za PO to o żadnej Superlidze nawet mowy nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?