damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yosemite Trudno przewidzieć wynik meczu Marków, bo obaj są w doskonałej formie. Choć mimo to czuję, że wygra Selby. Co do półfinałów, obstawiam właśnie Selby'ego z McGillem oraz Robertsona z Trumpem.
66
Nie mam tego w zwyczaju, ale po tak udanym dla nas weekendzie zajrzałem wyjątkowo na stronę somsiada. Taki oto komentarz zwrócił moją uwagę:
"Ligę wygrywa się na systematycznym klepaniu ogórków. Ligę Mistrzów wygrywa się pokonując Mistrzów, najlepsze drużyny w Europie. Messi to najlepszy ogórek na świecie. Błyszczy na tle Hi honów i Gefatów, kręci rekordy jak kiedyś Pele z rolnikami z fawel, a nie istnieje w Europie i na arenie międzynarodowej. Dlatego Messi NIGDY nie zbliży się do poziomu CR7!
I odpowiedź: "Jak to jest mieć taką butę i arogancję, że typa, który upokarzał Real tyle razy, że aż jest najlepszym strzelcem w El Clasico, jest NAJLEPSZYM OGÓRKIEM NA ŚWIECIE. W takim razie Real to jeden z jego ulubionych ogórków" xD
0
No to drodzy moi, w czwartek idziemy po lidera!
3
@AmigoBlancos "Mendy'ego z Chelsea" - w pierwszej chwili pomyślałem o Edouardzie Mendym i takie WTF, co on ma z Marcelo wspólnego xD
1
@budel17 Mi Gilbert bardziej Bartka Topę przypomina ;)
0
Mitrut i Ćwiąkała na majku. Niby Canal+, ale jednak duch Eleven się unosi :D
61
Z racji nadchodzącego meczu z Villarrealem - przypomnienie wspaniałej bramki Neymara
2
Ja rozumiem, że mecz meczowi nierówny, że może nie mamy takiej kadry jaką powinniśmy mieć, ale jednak jest mocny niedosyt, że w tym sezonie przegraliśmy oba starcia w El Clasico. Mam tylko nadzieję, że nawet pomimo tego, uda nam się sięgnąć po mistrzostwo. W takich okolicznościach smakowałoby to jeszcze lepiej.
2
@Yosemite Jak Selby utrzyma dyspozycję z pierwszej sesji, to ćwierćfinał z Borsukiem może być cholernie mocny
39
Piłkarski Monty Python xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Yosemite *byle nie Bingham :D
3
Szkoda Osy, ale też szacunek dla McGilla, że tak dźwignął presję. Wielu by się już mogło podłamać, gdyby w końcówce przegrało 6 partii z rzędu.
6
Anthony McGill be like
https://zapodaj.net/images/bbeeb2cb02a78.jpg
3
Seriami ten mecz jest grany. Przedtem 7 frejmów z rzędu dla McGilla, teraz 5 dla Osy.
2
@Colon Tu masz wbicie z białej spod kieszeni
https://streamable.com/htqj81
2
@Yosemite Ronnie nakręcony, oby jak najszybciej wyrównał
2
@Piotr,1985 Aż się zdziwiłem, że biała nie wpadła do kieszeni :D
31
Mam tylko nadzieję, że Koemanowi się widzimisię nie włączy i nie zrezygnuje w najbliższych meczach z Minguezy, który zresztą rozegrał dobre zawody, skutecznie wyłączając Kubo. Bo w mojej ocenie ta zmiana to był wyłącznie kaprys Holendra, wywołany nagłym wkurwem. No i to udawanie, że go nie widzi podczas próby zbicia piątki naprawdę było słabe.
1
@Chakalaka Szczerze mówiąc, to jakoś mi to umknęło, że go choroba dotknęła. Był przez to niezdolny do gry?
6
Zasłużona wyżerka Williamsa po awansie do 2. rundy snookerowych MŚ :D
1
@Chakalaka No i mamy wielki klasyk 75'. Osobiście myślę, że Williams to wygra.
1
6 kolejek do końca Premier League, City ma 8 punktów przewagi nad United. W pamiętnym sezonie 11/12 United miało taką samą przewagę nad City, również na 6 kolejek przed końcem rozgrywek, a finalnie zakończyło się to mistrzostwem Obywateli.
Także może nie tylko w Hiszpanii i we Francji szykuje się walka o mistrzostwo do samego końca ;)
0
@ranger3120 Jasne, że tak ;) W sumie ciekaw jestem, czy dam radę hostować
https://html5.haxball.com/play?c=XMAWrMeHUC4
0
@ranger3120 O, to może byśmy pyknęli partyjkę? :D
43
Biedny Riqui :(
1
@Yosemite Oby mu się udało. Porażka Binghama zawsze mnie cieszy ;)
1
@MarioVeB! Z tym amerykańskim pastorem trafnie. Jest taki jeden "pastor" w Polsce, też biznesmen
https://zapodaj.net/images/e109d4ae99092.jpg
0
@tomek8756 Tyle Bayern zainkasował za samo wygranie finału. Ale za wcześniejsze fazy LM też był przecież premiowany. Nie wiem dokładnie, ile wyniosła suma, ale myślę, że pewnie ok. 110-130 mln euro.
14
Za PO to o żadnej Superlidze nawet mowy nie było