dww
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes chyba w fifie
0
się nie dziwię, zobaczcie ile minut zagrał w tym sezonie
0
Pasował by idealnie do nas.. Jestem na Tak
A co miał nam życzyć? Zwycięstwa?
0
CSKA to nie ta sama drużyna co kiedyś, a Barca gra w tym sezonie świetnie, nie mogę zliczyć już ile razy sprała Real Madryt:)
0
sens był poprzedniego lata żeby przychodził w miejsce Zlatana, teraz to nie ma sensu najmniejszego. Ale i tak go uwielbiam i powodzenia Villa
0
kim oni są ze przy każdej akcji podnoszą ręke i pokazują ze jest spalony, grać a nie gadać do cholery
0
Niestety ma świętą rację, po każdej porażce czyta się o błędach sędziego, antyfitbolem itp. Inter był wczoraj WYRAŹNIE lepszy i koniec, trzeba mieć nadzieję na udany rewanż.
0
Xavi niech zamknię buzie i pogodni kolegów do lepszej gry
0
Ja również za nic w świecie bym go nie zamienił zwłaszcza że ma dopiero 26 lat a dośrodkowania to idzie poprawić, ale po prostu się nie dziwię, że w reprze stawiają na Maicona, chociaż i tak Dani całkiem sporo gra
0
Oby mu wychodziły wrzutki bo w tym sezonie jest z tym tragicznie, ogólnie wydaję mi się że troszkę obniżył loty i równierz stawiałbym na Maicona w reprze.
0
jadą z nami jak z burą..
0
nie, jakis gostek umarł z hiszpani czy cos
0
Ta tylko że Cesc ma w tym sezonie mnóstwo bramek i asyst także dla mnie na równi z Xavim jest najlepszym w tej chwili rozgrywającym.
0
Ta, lepiej nie robić żadnych transferów i skończyć tak jak po sezonie 05/06..
Dla mnie Cesc jest bardzo potrzebny bo Xavi i Iniesta łapią jednak kontuzję a nikt nie jest w stanie ich dobrze zastąpić.
Na drugim miejscu zająłbym się lewoskrzydłowym bo Henry odejdzie a na 3 miejscu wziąłbym zastępstwo dla Alvesa, chyba że Czygra albo Henrique zaczną grać.
i to tyle powinno być jeżeli chodzi o transfery. Ps. i nie mówcie , że lewoskrzydłowy jest zbędny bo mamy Pedro, ale z całym dla niego szacunkiem to nie jest gracz, który wprowadza nową jakość w grze
0
Ktoś jeszcze ma wątpliwości po co nam Cesc?
0
a 250 mln to nie setki? Po 2 Real miał tylko tą jedną dobrą sytuację a tak to przez większość czasu zatrzymywani byli na 20 metrze
0
Wie ktoś ile Messi strzelił do tej pory bramek we wszystkich rozgrywkach?
0
jakoś nie przejmuje się tym
0
Dobrze że Iniesta zagra, i mam nadzieję że Ibra bo Bojan pokazał ile jest wart w meczach o stawkę ( chociaż nie mam do niego pretensji bo ma dopiero 19 lat i nadal jest on moim faworytem)
0
lepiej żeby nie grał bo potem może pauzować w półfinale ewentualnym
0
Iniesta gra słabo i od razu cały zespół gra poniżej oczekiwań, Xavi wróć
0
Jeżeli przejdziemy Arsenal to z Interem/CSKA też drugi mecz na CN ?
0
2 gol na RS nie działa
0
Na stojąco meczu nie wygramy. Ja nie widzę w tym sezonie tej niby pięknej gry, bez pomysłu, na stojąco a mnóstwo goli zdobywamy po stałych fragmentach
0
Taa nic nie gra, jak dla mnie grają bardzo dobrą piłkę, chociaż Arsenal wczoraj grał jeszcze lepiej. Barca powinna brać przykład i zacząć znowu grać szybką piłkę bo na razie wszystko jest na stojąco
0
Było by cudownie, obok Villi to najlepszy napastnik na świecie, za 2 lata bym go kupił, teraz mamy Ibrę
0
Tak , tylko trzeba wziąć pod uwagę że w zespole będą kontuzję i np. na jakąś Seville czy Valencię młodzi nie wystarczą i taki Hleb by się przydał
0
ale padaka, w tym sezonie zasypiam na meczach barcy...
0
Tak Tak Tak, to świetny piłkarz, idealnie by pasował do naszego stylu
0
jadą z nami jak z burą suką