dww

0

nie ma u nas strzałów z dystansu, próbują wejść do bramki, to może nas zgubić w LM bo obrona będzie zdecydowanie lepsza

dww

0

i dobrze, trzeba było nie pierdolić i nie mieć pretensji tylko grać dalej

dww

0

Gdyby Villa przyszedł za Eto nie odczulibyśmy tej zmiany gdyż Villa to świetny napastnik i razem z Eto i Torresem są w ścisłej czołówce

dww

0

Dla mnie Raul mimo że jest zawodnikiem Realu był jest i zawsze będzie wielki zarówno człowiekiem jak i piłarzem

dww

0

puyolowi przydała by się zmiana fryzury :/

dww

0

To że jest z Madrytu to nic nie znaczy, ta nienawiść pomiędzy tymi klubami istnieje głównie między kibicami, którzy dodają jeszcze drune komentarze na portalach.

Oba zespoły darzą się wielkim szacunkiem ( piłkarze, działacze ) i nie sądzę, żeby zawodowy sędzia czuł jakikolwiek uraz do Barcelony

dww

0

niech to siano zainwestują w scauting i trenerów a za kilka lat wyniki przyjdą

dww

0

ja bym przestawił krystyne w miejsce riberiego, a koło messiego ustawił torresa albo eto. Ramos też na chwilę obecną wydaję się gorsze od Alvesa ale znalazł się ze w zględu na ME tylko nie zapominajmy że to świetny gracz. Za Kake yaya albo senna.

dww

0

Villa Eto Torres - dla mnie światowa czołówka, nie ma od nich lepszych

dww

0

ale przecież wiadomo już od jakiegoś czasu że liga angielska jest na lepszym poziomie niż hiszpańska

dww

0

no może i w tym sezonie słabiej ale 10 goli na koncie już ma. Mimo iż go nie lubię to najbardziej zasłużył na tę nagrodę

dww

0

słupki się zastawia..

dww

0

Casillas Alves Puyol Ferdinant Evra Yaya Xavi Silva Messi Torres Kun :)

dww

0

ale messi gwiazdorzy :/

dww

0

Mam nadzieję że nasi nie zlekceważą lyonu gdyż jest to silna ekipa więc nie ma co gadać że to będzie prosty mecz ale trzeba pamiętać ze obojętnie z kim gramy trzeba wygrać w LM. Pewne jest że spacerek to nie będzie

dww

0

spokojnie messi dostanie ją w przyszłym roku o ile utrzyma taką formę i oczywiście wygra trofeum. Cristiano zasłużył na ZP, wygrał wszystko co się da, a messi wygrał jedynie igrzyska które nie stoją na jakoś bardzo wysokim poziomie

dww

0

Wie ktoś czy eto zagra z valencią? ma 5 żółtych kartek

dww

0

musi nabrać pewności siebie ale gdy to zrobi sądzę że będzie bardzo przydatny dla zespołu mimo że nie zawsze będzie to widać

dww

0

wiadomo że na poziomie Eto czy Villi na razie nie jest, ale czemu nie, ma 20 lat i się będzie ciągle rozwijał. Dla mnie nie powinniśmy przegapić takiej okazji

dww

0

a co zlatan miał pokazać z reprezentacją skoro jego drużyna narodowa jest po prostu słaba. Chociaż i tak nie zasługuje na złotą piłke

dww

0

Barcelona przegrała z lejkersami 108 do 104

dww

0

powiedzcie mi co osiągnął leo oprócz złotego medalu na igrzyskach. Nic, same kontuzje. Oczywiście że gra świetnie ale z barcą nic na razie nie osiągnął. Złota piłka należy się Cristiano:/ niestety...

dww

0

ja jestem fanem barcy od lat ale szanuję real i uważam że to nie jest nasz największy wróg tylko rywal, nie ma co się podniecać gdy real przegrywa bo tak naprawdę mają bardzo dobrą drużynę co świadczą 2 ostatnie mistrzostwa ligi.

dww

0

Pique - 4? dla mnie 6

Valdes 7

dww

0

barca od 2 lat gra taki sam piach, wszystko opiera się na messim który i tak sam nam tytułów nie wygra :/ Drużyny z najwyższych półek są o klasę od nas lepsi :/

dww

0

dobrze ze murinho nie wzielismy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?