dww
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie już powoli zaczyna irytować gra Barcelony, miliony podań z których nic nie wynika a przeciwnik wie doskonale jak się bronić, murują się do czego mają pełne prawo, za mało gry 1 na 1 i brak strzałów z daleka
0
Mnie styl Barcy powoli zaczyna strasznie męczyć, klepanie piłki w poprzek , wycofanie do obrońców i wszystko od nowa. Brakuje mi szybkości, powinno być więcej ruchu w ataku. Dopóki są wyniki jestem zadowolony ale jak przyjdzie czas zmierzyć się z Chelsea to nie będzie zbyt ciekawie
0
Jest to mój ulubiony piłkarz, pamiętam jak go obejrzałem pierwszy raz w reprezentacji barw Holandii. Ciekaw jestem czy to dobry pomysł, jak dla mnie to nie za bardzo nadaję się na trenera ;)
0
Essien albo Eto :)
0
poziom meczu, hmmm taki środowy ;)
0
Jeżeli go sprzedamy to będzie strzał w kolano. Dla mnie po Essienie jest to najlepszy def. pomocnik na świecie. Będzie to taki sam błąd jaki Real popełnił z Makalele. Tacy zawodnicy są potrzebni każdej drużynie ( od czarnej roboty)
0
Henry 15, to nie był Fabregas tylko Gallas
0
Temat odejścia Figo był już wałkowany 1000 razy więc po co do tego wracać i go bluzgać?
0
Adamos1993 widać z myśleniem i łapaniem ironii trochę ciężko
0
Abidal w tamtym sezonie jak i w jeszcze poprzednim dla mnie spisywał się bardzo marnie i był jednym z najsłabszych ogniw na boisku , za to w tym sezonie gra FENOMENALNIE w obronie, rzadko dołącza się do akcji ofensywnych ale mimo to zawsze coś dobrego wnosi ( celne podania itp). Zdecydowanie przekonałem się do niego
0
Mam nadzieję że Eto dostanie jutro wspaniałą owacje i kibice nie zawiodą
0
Czemu nie gra Henry albo Bocian na środku ! :/ Guardiola ogarnij się
0
z taką grą w meczu z interem nie ma czego szukać
0
Oglądam sobie Liverpool Man City i marzy mi się aby liga hiszpańska taka była, bieganie, agresja waleczność i do tego wszystko bardzo ładne dla oka.
A nie jak u nas Ze Barca rozgrywa piłkę a przeciwnicy się gapią i stawiają murarkę
0
Eto był i jest wielki ale Ibra na razie świetnie się spisuje. Wiadomo że w każdym sezonie potrzeba zmian i wzmocnień bo jak się stoi w miejscu to się cofa. Eto osiągnął na CN już wszystko i to był najlepszy moment na zmianę
0
Po akcji jaką odwalił Messi śmiało można go nazwać oszustem bo zrobił coś jeszcze gorszego. Co z tego że jest naszym liderem i go uwielbiamy za te wszystkie bramki czy asysty ale w tamtym przypadku gdy strzelił ręką zachował się jak zwykły frajer
0
To co zrobił Henry to kpina tak samo jak to co Messi strzelając ręką rok temu :////
0
Palop akurat jest zajebisty
0
smiesznie będzie jak nie wyjdziemy z grupy co jest bardzo możliwe :/
0
Fajnie jakbyśmy się zrewanżowali ale trzeba przyznać i pogratulować Rubinowi za to jak się prezentują
0
Pato jest zajebisty :)
0
Ja lubię Gutiego i Sergio Ramosa, są mega przystojni.
Ale jego lubię tylko z Realu
0
Jak Ronaldinho był w wielkiej formie to ani Messi Ani C.Ronaldo czy Zidane nie dorastali mu do pięt, ten koleś potrafił wszystko zrobić z piłką, był bogiem futbolu
0
Wie ktoś czemu w ldize typerów nie można obstawiać wszystkich meczów ?
0
FCB-kat
Marquez nie grał z Chelsea bo miał kontuzję
0
Messiego dać na ławkę na pare meczy
0
Messiego łatwo strasznie zniechęcić...
0
zauważyłem że Barca nie posiada elementu zaskoczenia , gramy cały czas to samo non stop. W poprzednim sezonie to wystarczyło ale teraz przeciwnicy wiedzą jak z nami grać, trzeba koniecznie coś zmienić
0
tylko że Valdes praktycznie cały czas był bezrobotny
0
Nie mówcie mi że Bojan i Pedro to są wartościowi zmiennicy bo ten mecz pokazał że na razie nadają się oni na słabszych rywali, nie są jeszcze gotowi