dww

0

Mnie już powoli zaczyna irytować gra Barcelony, miliony podań z których nic nie wynika a przeciwnik wie doskonale jak się bronić, murują się do czego mają pełne prawo, za mało gry 1 na 1 i brak strzałów z daleka

dww

0

Mnie styl Barcy powoli zaczyna strasznie męczyć, klepanie piłki w poprzek , wycofanie do obrońców i wszystko od nowa. Brakuje mi szybkości, powinno być więcej ruchu w ataku. Dopóki są wyniki jestem zadowolony ale jak przyjdzie czas zmierzyć się z Chelsea to nie będzie zbyt ciekawie

dww

0

Jest to mój ulubiony piłkarz, pamiętam jak go obejrzałem pierwszy raz w reprezentacji barw Holandii. Ciekaw jestem czy to dobry pomysł, jak dla mnie to nie za bardzo nadaję się na trenera ;)

dww

0

Essien albo Eto :)

dww

0

poziom meczu, hmmm taki środowy ;)

dww

0

Jeżeli go sprzedamy to będzie strzał w kolano. Dla mnie po Essienie jest to najlepszy def. pomocnik na świecie. Będzie to taki sam błąd jaki Real popełnił z Makalele. Tacy zawodnicy są potrzebni każdej drużynie ( od czarnej roboty)

dww

0

Henry 15, to nie był Fabregas tylko Gallas

dww

0

Temat odejścia Figo był już wałkowany 1000 razy więc po co do tego wracać i go bluzgać?

dww

0

Adamos1993 widać z myśleniem i łapaniem ironii trochę ciężko

dww

0

Abidal w tamtym sezonie jak i w jeszcze poprzednim dla mnie spisywał się bardzo marnie i był jednym z najsłabszych ogniw na boisku , za to w tym sezonie gra FENOMENALNIE w obronie, rzadko dołącza się do akcji ofensywnych ale mimo to zawsze coś dobrego wnosi ( celne podania itp). Zdecydowanie przekonałem się do niego

dww

0

Mam nadzieję że Eto dostanie jutro wspaniałą owacje i kibice nie zawiodą

dww

0

Czemu nie gra Henry albo Bocian na środku ! :/ Guardiola ogarnij się

dww

0

z taką grą w meczu z interem nie ma czego szukać

dww

0

Oglądam sobie Liverpool Man City i marzy mi się aby liga hiszpańska taka była, bieganie, agresja waleczność i do tego wszystko bardzo ładne dla oka.

A nie jak u nas Ze Barca rozgrywa piłkę a przeciwnicy się gapią i stawiają murarkę

dww

0

Eto był i jest wielki ale Ibra na razie świetnie się spisuje. Wiadomo że w każdym sezonie potrzeba zmian i wzmocnień bo jak się stoi w miejscu to się cofa. Eto osiągnął na CN już wszystko i to był najlepszy moment na zmianę

dww

0

Po akcji jaką odwalił Messi śmiało można go nazwać oszustem bo zrobił coś jeszcze gorszego. Co z tego że jest naszym liderem i go uwielbiamy za te wszystkie bramki czy asysty ale w tamtym przypadku gdy strzelił ręką zachował się jak zwykły frajer

dww

0

To co zrobił Henry to kpina tak samo jak to co Messi strzelając ręką rok temu :////

dww

0

Palop akurat jest zajebisty

dww

0

smiesznie będzie jak nie wyjdziemy z grupy co jest bardzo możliwe :/

dww

0

Fajnie jakbyśmy się zrewanżowali ale trzeba przyznać i pogratulować Rubinowi za to jak się prezentują

dww

0

Pato jest zajebisty :)

dww

0

Ja lubię Gutiego i Sergio Ramosa, są mega przystojni.

Ale jego lubię tylko z Realu

dww

0

Jak Ronaldinho był w wielkiej formie to ani Messi Ani C.Ronaldo czy Zidane nie dorastali mu do pięt, ten koleś potrafił wszystko zrobić z piłką, był bogiem futbolu

dww

0

Wie ktoś czemu w ldize typerów nie można obstawiać wszystkich meczów ?

dww

0

FCB-kat

Marquez nie grał z Chelsea bo miał kontuzję

dww

0

Messiego dać na ławkę na pare meczy

dww

0

Messiego łatwo strasznie zniechęcić...

dww

0

zauważyłem że Barca nie posiada elementu zaskoczenia , gramy cały czas to samo non stop. W poprzednim sezonie to wystarczyło ale teraz przeciwnicy wiedzą jak z nami grać, trzeba koniecznie coś zmienić

dww

0

tylko że Valdes praktycznie cały czas był bezrobotny

dww

0

Nie mówcie mi że Bojan i Pedro to są wartościowi zmiennicy bo ten mecz pokazał że na razie nadają się oni na słabszych rywali, nie są jeszcze gotowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?