dww
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że gybyśmy mieli w składzie dodatkowo 2 osiłków coś ala lampard i jakiś lewy obrońca to nie było by na nas w ogóle mocnych, bo co jak co Chelsea zagrała bardzo dobrze i się z nią strasznie męczyliśmy, ale najważniejsze jest to że jestesmy w Rzymie
0
youstus no oczywiście że padły po błędach te bramki. A nasze bramki z Realem to co? Nie ma co tu dużo gadać Manu jest strasznie zgraną i niezwykle silną ekipą ( 2 raz z rzędu finał LM, prowadzenie w tabeli w najsilniejszej lidze, klubowe mistrzostwa europy)
0
Trzeba przyznać że angole grają bardzo dobrze i może być meega ciężko, bo po przejściu Chelsea co może być problemem czeka juz Manu. Jestem pod wrażeniem że dotarli 2 raz z rzędu do finału.
0
jak to nie ma? przecież praktycznie przez cały sezon gramy tą samą wyjściową jedenastką
0
Lahm to nie średniak..
Uważam że Barca powinna się zainteresować takimi piłkarzami jak : Villa, Silva, Ribery, Lahm - oczywiście nie wszystkimi naraz gdyż wiadomo że zespół złozony z samych gwiazd nie zafunkcjonuje.
Do Eto mam sentyment jednak mimo wszystko wolałbym Ville ( zaraz większość mnie zjedzie bo jest zapatrzona w samuela) ale trzeba pamiętać że jest PNA a poza tym Eto marnuje wiele sytuacji ostatnio przez co stracił w moich oczach, mimo wszystko i tak jest w top 3 wśród napastników
0
wolne i rożne to tragedia
0
wielu z was jest tutaj zbyt pewnych siebie i nie ma szacunku do przeciwników. Pamiętajcie że Barca imponowała formą w lidze hiszpańskiej gdzie jest o wiele łatwiej strzelać bramki niż w angielskiej czy włoskiej, a w LM nie mieliśmy jeszcze poważnego przeciwnika, więc spokojnie. Ja osobiście oceniam szanse barcy na finał 50 na 50 bo chelsea to świetna i poukładana drużyna
0
z Czelsi trzeba zagrać mocno preesingiem i twardo jak zresztą ze wszystkimi angolami. Nie można dać się sprowokować jeżeli będą co chwile faulować czy popychać. Dla mnie najważniejsza będzie linia obrony, nie może sobie pozwolić na błędy, martwi mnie Puziol ponieważ widać, że często zdarzają mu się błędy i nie jest już dla mnie przynajmniej najpewniejszym punktem defensywy
0
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26491
ten był jednak głupszy
0
Tylko Manu z angielskich drużyn brzydko grało. Mecz pomiędzy Chelsea i Live albo oglądanie Arsenalu to była czysta przyjemność. Znowu to pokazuje jak silna jest czołówka angielska i dla mnie bez wątpienia wyprzedzają hiszpańską. Dla mnie Barca trafiła najgorzej jak mogła, Chelsea jest bardzo mocne , grają siłowo i walczą o każdy metr boiska ale trzeba być dobrej mysli
0
Ja np interesuję się głównie koszem, ale barce oglądam od małego i w piłkę tak samo grywałem od najmniejszych lat. Poza tym Barca to jeden z nielicznych drużyn, które oglądam z przyjemnością, bo gdy oglądam jakiś inny mecz pilki nożnej to się po prostu nudzę.
A Barce w kosza polecam bardzo jak w ogóle ACB- szczerze mówiąc więcej radości sprawia mi oglądanie ligi ACB niż NBA gdyż w ABC mimo świetnego ataku istnieje coś takiego jak obrona zespołowa
0
piotrek19850
zapomniałeś dodać do najlepszych napastników jeszcze na 4 i 5 bojana i gudjonsena
żal
0
Gerrard to dla mnie niemal że wybitny piłkarz, praktycznie nie widzę u niego słabych stron, a to jak pociągnął live do zwycięstwa w finale gdy przegrywali 3:0 to poezja..
Dla mnie po Messim to najlepszy piłkarz w obecnym sezonie
0
ja chce uniknąć Manu na tym etapie, wydaję mi się że mimo wszystko lepiej będzie trafić na Liverpool niż na Manu ( mimo ostatnich wyników), pozostałych ekip się nie boję chociaż trzeba przyznać, że już wszystkie są cholernie groźne i nawet z takim Villarealem byłoby sporo problemów
0
również się zgadzam że ronaldinho w sprzed kilku sezonów był najlepszym piłkarzem, miał bardzo ważny atut, którego nie ma messi - siła. Połączył idealnie siłę, szybkość i technikę, był nie do zatrzymania, prawdziwy wirtuoz, ahh wspaniale się oglądało jego grę
0
Zapraszamy do nas;) Eto, Villa, Torres - najlepsi środkowi napastnicy obecnie
0
Dla mnie najlepszym bramkarzem na świecie jest Casillas, mimo że nie jestem fanem Realu to podziwiam właśnie Casillasa i Raula. Ile on to meczów uratował im
0
właśnie liga będzie najcięższa do zdobycia, real depcze nam po piętach:/ Kurde byli nie widoczni przez cały sezon a mają już tylko kilka punktów straty do nas
0
tomas150 , cristiano wygrał zasłużenie, osiągnął wszystko co się da z drużyną, był królem strzelców w każdej kategorii i grał porywająco. Nie lubię go ale trzeba przyznać, że jest świetnym zawodnikiem co pokazał mecz z interem.
jak przyjdzie mecz z angolami to messi będzie cieniem samego siebie niestety :/
0
Arsenal to byłoby dobre miejsce dla niego lecz nie chciałbym żeby odchodził
0
nic dziwnego
0
większość z was najeżdża na franka, ale nie zapominajcie, że jest to świetny trener i sporo z Barceloną osiągnął. To że Eto strzelał fochy a koń nie przychodził na treningi i imprezował to nie jego wina. A czy znacie trenera, którego drużyna w silnej lidze zdobyła kilka mistrzów pod rząd zachwycając swoją piękną grą? Bo to naprawdę rzadkość.
0
po co nam hleb skoro i tak gra bardzo rzadko
0
na razie wszystko idzie ku powtórki z poprzedniego sezonu 2 lata temu
0
śmieszą mnie te cyrki w wykonaniu alvesa co mecz
0
Jego kasa - niech wydaję, ale żeby później nie żałował jak tłuste czasy się skończą.
Gdybym zarabiał tyle siana wiadomo, że żyłbym w luksusie ale wszystko ma swoje granice, a dla mnie 16 wozów to znaczna przesada;)
0
zajebista wiadomość, bardzo dobry obrońca
0
mi się wydaję że LM mistrzów może wygrać ktoś niespodziewany np taki Bayern czy Juventus, ale wiadomo że to jest futbol i wszystko może się zdarzyć. Ogromne znaczenie ma też losowanie.
ps. pamięta ktoś z kim barca grała rok temu w fazie pucharowej? 1/8 to Celtic, dalej właśnie nie pamiętam, a 1/2 manu??
0
To był łatwy strzał do obrony wystarczyło podskoczyć i się dobrze ustawić...............
0
Barce strasznie łatwo zatrzymać, wystarczy dobrze stanąć pod bramką i nie popełniać błędów, górne piłki u nas nie istnieją.
ps. Messi jest słabyyy fizycznie, odbija się od obrońców