dww
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zibiku, przecież napisałem że jest on nam kompletnie niepotrzebny a zwłaszcza za taką cenę.
Trzeba koniecznie zakupić lewoskrzydłowego i kogoś do środka do pomocy ( Cesc?) oraz sięgnąć po Henrique żeby czasem Puyol mógł zastępować Alvesa
0
Dla mnie jest to najlepszy lewy obrońca na świecie ale nie potrzebny nam on gdyż mamy Abidala i Maxwella, z których ten 1 trzyma również światowy poziom w tym sezonie
0
Ronaldo to jednak super piłkarz ile już ma goli a przez większość czasu miał kontuzje albo nie grał za zawieszenie...
0
wkurzające są strasznie ruchy Hiszpanów wymuszające faule, sędziowie powinni to już dawno zauważyć( MŚ czy ME wcześniejsze), tak samo jak wkurzające jest sędziowanie w Eurolidze pod najlepsze drużyny albo pod gospodarzy:/ Ten kto się interesuje koszem wie o czym mówię.
Co do Barcy to mają kapitalny sezon i dam sobie palec uciąć że wygrają eurolige w tym sezonie
0
Laporta po prostu nie może kandydować bo już odbył 2 kadencje
0
Laporta po prostu nie może kandydować bo już odbył 2 kadencje
0
Pedro ma 7 bramek
0
Sędziowie hiszpańscy powinni oglądać mecz Chelsea Arsenal. tak powinno się sędziować a nie ze każde pierdnięcie to faul
0
A co ma mówić? Że ma nadzieję że Barca wygra ligę :)??
0
tylko trzeba wziąć pod uwagę, że to nie zawsze jest legalne i redakcja nie może sobie na coś takiego pozwolić
0
Mam nadzieję, że pokaże się z jak najlepszej strony, mam sentyment do tego zawodnika
0
Ribery gada ciągle o Realu, Silva jest idealnym kandydatem a do tego zna hiszpański futbol
0
Mam pytanie odnośnie jego gry u nas, jak się spisywał w obronie czy w ataku? Nie oglądałem wtedy tak dużo meczy jak teraz bo nie było aż takiego dostępu i nie zwracałem uwagi na jego grę
0
dla mnie jest to dobry kandydat
0
Nie mówię że Xavi jest słaby ale widać , że ostatnio obniżył loty trochę. Fabregasa bym brał bo mało jest wybitnych rozgrywających a od Xaviego mógłby się wiele nauczyć.
a tam wychowanek, to Arsena ukształtował go piłkarsko, u nas był chyba 3 lata czy coś takiego
0
Trzeba koniecznie kupić Fabregasa, nie wybaczę zarządowi jeżeli Real zgarnie nam go sprzed nosa. W tym sezonie bije wszystkich na głowę i jest najlepszym rozgrywającym a Xavi powoli się starzeje.
0
Evra za Abidala jak najbardziej, Terrego tez bym nie zmieniał, pooglądajcie sobie jego w akcji, obok Puyola najlepszy środkowy obrońca, Pique jeszcze nie wskoczył na ten poziom ale daleko nie jest
0
Za Kake dałbym Essiena, a za Ibre Ville :)
0
Ale już przy transferze było powiedziane że Ibra po 3-4 latach odejdzie i każdy się tego spodziewa co nie świadczy, że tutaj nie będzie walczył ani że nie szanuje klubu :). Oby strzelał dużo bramek i potem ustąpił miejsca Bojanowi ( chociaż ten jest fatalny na razie bo nie dostaje szans)
0
W zeszłym sezonie był naszym najsłabszym ogniwem niemal w każdym meczu a w tym sezonie gra rewelacyjnie, oby tak dalej
0
nie tylko Barcelona ma Unicef na koszulkach
0
Gaurdiolę będzie można oceniać dopiero po tym sezonie, bo nie sztuką jest się wspiąć na szczyt ale się na nim utrzymać
0
polska liga jest na tragicznym poziomie w tym roku niestety....
0
a mogliśmy sprowadzić Albiola...
0
Teraz są takie przepisy że musi być różnica chyba 1 ligi pomiędzy drużynami rezerw a drużyną zwykłą czy coś w tym stylu
0
nie ma takiej opcji zeby grały w tej samej lidze
0
ogórki to to nie są jak większość gadała :)
0
ogórki to to nie są jak większość gadała :)
0
Dawno nie pamiętam keidy barca strzelała tak dużo goli z wrzutek i roznych. W tym sezonie świetnie im to wychodzi chociaż dla mnie za dużo goli z tego a za mało z firmowych akcji czyli prostopadłych podań :)
0
posiadaniem się meczu nie wygrywa :///