dww

0

zibiku, przecież napisałem że jest on nam kompletnie niepotrzebny a zwłaszcza za taką cenę.

Trzeba koniecznie zakupić lewoskrzydłowego i kogoś do środka do pomocy ( Cesc?) oraz sięgnąć po Henrique żeby czasem Puyol mógł zastępować Alvesa

dww

0

Dla mnie jest to najlepszy lewy obrońca na świecie ale nie potrzebny nam on gdyż mamy Abidala i Maxwella, z których ten 1 trzyma również światowy poziom w tym sezonie

dww

0

Ronaldo to jednak super piłkarz ile już ma goli a przez większość czasu miał kontuzje albo nie grał za zawieszenie...

dww

0

wkurzające są strasznie ruchy Hiszpanów wymuszające faule, sędziowie powinni to już dawno zauważyć( MŚ czy ME wcześniejsze), tak samo jak wkurzające jest sędziowanie w Eurolidze pod najlepsze drużyny albo pod gospodarzy:/ Ten kto się interesuje koszem wie o czym mówię.

Co do Barcy to mają kapitalny sezon i dam sobie palec uciąć że wygrają eurolige w tym sezonie

dww

0

Laporta po prostu nie może kandydować bo już odbył 2 kadencje

dww

0

Laporta po prostu nie może kandydować bo już odbył 2 kadencje

dww

0

Pedro ma 7 bramek

dww

0

Sędziowie hiszpańscy powinni oglądać mecz Chelsea Arsenal. tak powinno się sędziować a nie ze każde pierdnięcie to faul

dww

0

A co ma mówić? Że ma nadzieję że Barca wygra ligę :)??

dww

0

tylko trzeba wziąć pod uwagę, że to nie zawsze jest legalne i redakcja nie może sobie na coś takiego pozwolić

dww

0

Mam nadzieję, że pokaże się z jak najlepszej strony, mam sentyment do tego zawodnika

dww

0

Ribery gada ciągle o Realu, Silva jest idealnym kandydatem a do tego zna hiszpański futbol

dww

0

Mam pytanie odnośnie jego gry u nas, jak się spisywał w obronie czy w ataku? Nie oglądałem wtedy tak dużo meczy jak teraz bo nie było aż takiego dostępu i nie zwracałem uwagi na jego grę

dww

0

dla mnie jest to dobry kandydat

dww

0

Nie mówię że Xavi jest słaby ale widać , że ostatnio obniżył loty trochę. Fabregasa bym brał bo mało jest wybitnych rozgrywających a od Xaviego mógłby się wiele nauczyć.

a tam wychowanek, to Arsena ukształtował go piłkarsko, u nas był chyba 3 lata czy coś takiego

dww

0

Trzeba koniecznie kupić Fabregasa, nie wybaczę zarządowi jeżeli Real zgarnie nam go sprzed nosa. W tym sezonie bije wszystkich na głowę i jest najlepszym rozgrywającym a Xavi powoli się starzeje.

dww

0

Evra za Abidala jak najbardziej, Terrego tez bym nie zmieniał, pooglądajcie sobie jego w akcji, obok Puyola najlepszy środkowy obrońca, Pique jeszcze nie wskoczył na ten poziom ale daleko nie jest

dww

0

Za Kake dałbym Essiena, a za Ibre Ville :)

dww

0

Ale już przy transferze było powiedziane że Ibra po 3-4 latach odejdzie i każdy się tego spodziewa co nie świadczy, że tutaj nie będzie walczył ani że nie szanuje klubu :). Oby strzelał dużo bramek i potem ustąpił miejsca Bojanowi ( chociaż ten jest fatalny na razie bo nie dostaje szans)

dww

0

W zeszłym sezonie był naszym najsłabszym ogniwem niemal w każdym meczu a w tym sezonie gra rewelacyjnie, oby tak dalej

dww

0

nie tylko Barcelona ma Unicef na koszulkach

dww

0

Gaurdiolę będzie można oceniać dopiero po tym sezonie, bo nie sztuką jest się wspiąć na szczyt ale się na nim utrzymać

dww

0

polska liga jest na tragicznym poziomie w tym roku niestety....

dww

0

a mogliśmy sprowadzić Albiola...

dww

0

Teraz są takie przepisy że musi być różnica chyba 1 ligi pomiędzy drużynami rezerw a drużyną zwykłą czy coś w tym stylu

dww

0

nie ma takiej opcji zeby grały w tej samej lidze

dww

0

ogórki to to nie są jak większość gadała :)

dww

0

ogórki to to nie są jak większość gadała :)

dww

0

Dawno nie pamiętam keidy barca strzelała tak dużo goli z wrzutek i roznych. W tym sezonie świetnie im to wychodzi chociaż dla mnie za dużo goli z tego a za mało z firmowych akcji czyli prostopadłych podań :)

dww

0

posiadaniem się meczu nie wygrywa :///

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?