dww

0

Ale z nami jadą....

dww

0

Trzeba przyznać że Raul piękną brameczkę strzelił

dww

0

Wreszcie Tevez wszedł.

Veron straszny piach gra

dww

0

Caseres zachowuje się jak małpa

dww

0

Co wy o tych wychowankach? Na razie Pedro i Bojan niczego wielkiego nie pokazują.

Zgadzam się że Silva byłby lepszym kandydatem ( Ribery wyraził chęć gry dla Realu niejednokrotnie), ale Robinho to świetny gracz, zna realia ligi hiszpańskiej i by się szybko wpasował

dww

0

pierwszy sezon kulawy? Dla mnie grał na bardzo wysokim poziomie i dla mnie to jeden z lepszych transferów w poprzednim sezonie

dww

0

no to by było całkiem fajneee

dww

0

Dla mnie potrzebny jest POMOCNIK

dww

0

Dokładnie, walić Riberiego, on i tak chcę do Realu. Zainteresować się Silvą i Navasem. Przyjrzałbym się równierz Perrotiemu.

Mając samych ckaków nic nie zdziałamy a kupując solidnych zmienników możemy coś osiągnąć ( jak w poprzednim sezonie kupiliśmy Keite)

dww

0

Perotti strasznie mi się podoba !

dww

0

No i dobrze. Przynajmniej nie mówi Barca to mój dom itp

dww

0

Gdyby jakiś piłkarz czy trener innej drużyny był zamieszany w takie coś to od razu była by nagonka, obrażanie itp.

dww

0

Cristiano już 4 gol w LM

dww

0

tak samo jak Szewa nie był na spalonym :/

dww

0

sędzia nam dziś nieźle pomaga

dww

0

Czarls Puziols na razie najlepszy :)

dww

0

na onecie polski koemntarz i zajebista jakość , tylko 6 zeta smsem

dww

0

messi słabo :/

dww

0

Myślę że wygramy, ale nie lekceważyłbym przeciwnika bo drużyny ze wschodu są mocne ( męczarnie z Szachtarem w meczu o superpuchar i w poprzednim sezonie), a wiadomo że w szczytowej formie nie jesteśmy + kontuzje.

Liczę na geniusz Xaviego i Iniesty bo to od nich najbardziej zależy nasza gra, i pewne zwycięstwo

dww

0

no tylko ta młodzieżówka na razie nic nie pokazała, poza golem Pedra w superpucharze, bo sparingów nie liczę z drużynami z dolnej półki

dww

0

Messi, wdawał się w niepotrzebne dryblingi, zatrzymywali go i ogólnie stracił chęć do gry, spieprzył 2 świetne sytuacje

dww

0

Messi dla mnie 6

dww

0

Andres kontuzja Iniesta jest świetny, ale nie przesadzajmy, na topie jest Messi i CR

dww

0

ja jak miałem problem z więzadłem rzepki to nie mogłem nic robić przez kilka miesięcy :/

dww

0

Przecież Atletico na razie to po prostu kpina więc nie ma co się podniecać, tak samo jak nie ma się podniecać 5:0 Realu co nie zmienia faktu, że są cholernie mocni i mają już 11 bramek w lidze

dww

0

Prawda jest taka że Real może grać sobie nudną piłkę ale mają naprawdę ogromną silę rażenia i są cholernie mocni

dww

0

dla mnie Caseres nie grał nic nadzwyczajnego, w obronie dawał się ogrywać jak dziecko

dww

0

EXPEKT.COM - tam bez żadnej zacinki, super jakość, angielski komentarz- wystarczy sobie w 2 minuty założyć konto, czy to takie trudne?

dww

0

ibra to straszny leń na boisku

dww

0

na expekt.com jest za friko, wystarczy mieć konto- angielski komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?