dww
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z nami jadą....
0
Trzeba przyznać że Raul piękną brameczkę strzelił
0
Wreszcie Tevez wszedł.
Veron straszny piach gra
0
Caseres zachowuje się jak małpa
0
Co wy o tych wychowankach? Na razie Pedro i Bojan niczego wielkiego nie pokazują.
Zgadzam się że Silva byłby lepszym kandydatem ( Ribery wyraził chęć gry dla Realu niejednokrotnie), ale Robinho to świetny gracz, zna realia ligi hiszpańskiej i by się szybko wpasował
0
pierwszy sezon kulawy? Dla mnie grał na bardzo wysokim poziomie i dla mnie to jeden z lepszych transferów w poprzednim sezonie
0
no to by było całkiem fajneee
0
Dla mnie potrzebny jest POMOCNIK
0
Dokładnie, walić Riberiego, on i tak chcę do Realu. Zainteresować się Silvą i Navasem. Przyjrzałbym się równierz Perrotiemu.
Mając samych ckaków nic nie zdziałamy a kupując solidnych zmienników możemy coś osiągnąć ( jak w poprzednim sezonie kupiliśmy Keite)
0
Perotti strasznie mi się podoba !
0
No i dobrze. Przynajmniej nie mówi Barca to mój dom itp
0
Gdyby jakiś piłkarz czy trener innej drużyny był zamieszany w takie coś to od razu była by nagonka, obrażanie itp.
0
Cristiano już 4 gol w LM
0
tak samo jak Szewa nie był na spalonym :/
0
sędzia nam dziś nieźle pomaga
0
Czarls Puziols na razie najlepszy :)
0
na onecie polski koemntarz i zajebista jakość , tylko 6 zeta smsem
0
messi słabo :/
0
Myślę że wygramy, ale nie lekceważyłbym przeciwnika bo drużyny ze wschodu są mocne ( męczarnie z Szachtarem w meczu o superpuchar i w poprzednim sezonie), a wiadomo że w szczytowej formie nie jesteśmy + kontuzje.
Liczę na geniusz Xaviego i Iniesty bo to od nich najbardziej zależy nasza gra, i pewne zwycięstwo
0
no tylko ta młodzieżówka na razie nic nie pokazała, poza golem Pedra w superpucharze, bo sparingów nie liczę z drużynami z dolnej półki
0
Messi, wdawał się w niepotrzebne dryblingi, zatrzymywali go i ogólnie stracił chęć do gry, spieprzył 2 świetne sytuacje
0
Messi dla mnie 6
0
Andres kontuzja Iniesta jest świetny, ale nie przesadzajmy, na topie jest Messi i CR
0
ja jak miałem problem z więzadłem rzepki to nie mogłem nic robić przez kilka miesięcy :/
0
Przecież Atletico na razie to po prostu kpina więc nie ma co się podniecać, tak samo jak nie ma się podniecać 5:0 Realu co nie zmienia faktu, że są cholernie mocni i mają już 11 bramek w lidze
0
Prawda jest taka że Real może grać sobie nudną piłkę ale mają naprawdę ogromną silę rażenia i są cholernie mocni
0
dla mnie Caseres nie grał nic nadzwyczajnego, w obronie dawał się ogrywać jak dziecko
0
EXPEKT.COM - tam bez żadnej zacinki, super jakość, angielski komentarz- wystarczy sobie w 2 minuty założyć konto, czy to takie trudne?
0
ibra to straszny leń na boisku
0
na expekt.com jest za friko, wystarczy mieć konto- angielski komentarz