dww
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nie jest wstanie, myślę wręcz że Real spadnie do niższej ligi
0
Trzeba koniecznie wzmocnić pomoc, dać odpocząć Xaviemu , Iniesta jest strasznie podatny na kontuzje a Yaya i Keita wylatują na PNA.
0
Nasi zawodnicy przez ostatni rok trochę się zapominają i niepotrzebnie gadają niektóre rzeczy. Ze strony Realu nie było aż tylu docinek przez ostatnie 2 lata gdy wygrywali PD:/
0
gadacie a gdyby wam samym przedstawili ofertę z Realu to sami byście się skusili
0
dobrze że najlepsza 3 w europie QW zagra w polsce :)
0
aha ale gdyby przyszedł za niego Villa to będzie jeszcze lepsza decyzja niż gdyby został, nie chciał bym po prostu sytuacji w której Eto by odszedł a nikt klasowy by nie przyszedł
0
Jak zostanie to będzie dobra decyzja ale widać że jest łasy na kase.
Co mu robi czy dostanie 6 mln euro za sezon czy 8 milionów, z takimi pieniędzmi może zrobić wszystko.
Chociaż jak ktoś kiedyś napisał że po skończeniu kariery Eto może mieć spore kłopoty finansowe spowodowane trybem jego życia
0
myślę że najlepszy na tej pozycji to jest Essien
0
przecież Forlan > Eto. Nikt z was nie bierze pod uwagi kontuzji jakie mogą się zdarzyć, przecież sezon będzie wyjątkowo długi to na pewno przyda się nam TAKI napastnik, co jak Henry złapie kontuzje a Eto wyjedzie, to zostanie nam tylko Bojan, który nie oszukujmy się jest jeszcze młokosem
0
połowa tutaj to uważa Eto za nie wiadomo jakiego Boga, jak są jakieś pomysły transferowe to wszyscy na NIE że tutaj za słaby , tu nie ten styl tu tamto. Świerza krew jest potrzebna i nie koniecznie muszą być to wirtuozi (patrzcie na Keite czy Pique)
0
kto miał MVP?
0
ja np wole oglądać ACB niż NBA mimo wszystko
0
Valdes to tylko dobry bramkarz, jeden z wielu więc w głowie mu się chyba poprzewracało tak jak i agentowi. Gdybyśmy wstawili Pinto w jego miejsce to nikt by nie odczuł różnicy a nawet byłby mile zaskoczony
0
wkurzają mnie takie wypowiedzi, i niestety w tym sezonie dość często padały takie teksty w tym stylu, trzeba mieć szacunek do rywala nawet jak się wygrywa 10:0
0
eee :/
0
kolejna bzdura bo nikt nie jest głupi żeby bojana włączać, co najwyżej wypożyczyć
0
czemu nie, zmiennik by się przydał a pamiętajmy że samymi gwiazdami nic nie osiągniemy
0
Według mnie przydałoby się kupić Lahma/Cole bo Sylvinho ponoć odchodzi.
Na Riberiego myślę że nie ma co liczyć, zresztą chciałbym Silvę, na pewno byłby tańszy.
Cesca do środka ale myślę że to i tak nastąpi dopiero za rok
I kogoś na napad, pamiętajmy że Eto jedzie na PNA i niekoniecznie musi to być nie wiadomo jaki crack, pamiętajmy że mamy Henrego i Bojana mogących go zastąpić.
Ogólnie w przyszłym sezonie postawiłbym bardzo na młodzież nawet kosztem wygrania LM
0
ja byłbym zadowolony z wygraniu ligi z pośród pucharu króla i LM
0
fajnie jakby zaskoczył tak jak pique
0
Czy większość z was nauczy się czegoś takiego jak " szacunek do rywala"? Bo widzę że 80 % jest przekonana że rozjedziemy Manu, Messi ośmieszy ich obrońców, Henry strzeli 100 bramek itp. Nie zapominajcie że Manu to jest jeszcze groźniejsza drużyna od Chelsea , z którą się tak męczyliśmy i tak naprawdę awansowaliśmy z pomocą sędziego,a gramy przecież bez Alvesa i Abidala , a Henryk i Iniesta mogą być nie w pełni sił
0
oby wygrali bo jak przegrają to wypowiedz messiego że puchar należy się barcelonie będzie śmieszna
0
a to nie ebue strzelił gola?
0
znowu ze stałego fragmentu gry, menczester nas zniszczy w tym elemencie jak tak dalej pójdzie
0
zajebiste te koszulki !
0
dla mnie te są zajebiste gdyż obecne mocno nie przypadły mi do gustu, mowie o domowych. Co do wyjazdowych to z tego sezonu są dla mnie najlepsze bez wątpienia i szkoda że je zmienimy
0
da się ominąć to zeby nie zakladac konto na justin tv? ciągle wyskakuje komunikat zebym wykupił konto
0
Abidal niestety jest słabiutki :/ a miałem wobec niego wielkie nadzieje
0
Puyol to już nie jest zdecydowanie top 3 wśród obrońców środkowych. Od 2 sezonów gra po prostu na niższym poziomie do którego zdążył nas przyzwyczaić
0
najlepszy środkowy obrońca dla mnie w tej chwili