0

Ta piosenka to cała prawda o realu madryt, szczególnie: "za to jak legendy swe traktujecie, mamy przykład Raula on coś o tym wie (...) Tylko kasa i marketing liczą się". Szczerze, nie wiem jak można kibicować takiemu klubowi. Albo trzeba być niezrównoważonym psychicznie albo po prostu debilem. Pepe jeszcze się nie rozwinął i został na etapie homo erectus. Ramos - no comment. Jedną osobę, którą szanuję z tego jakże żenującego klubu to Iker. Wszyscy inni to banda debili i tyle.

0

"to wszystko wina sędziego"

0

Moim zdaniem bardzo duże szanse na wyjście w pierwszym składzie ma Bartra. Myślałem, że zagra z Milanem a na el Classico Tata da mu odpocząć. Stało się jednak inaczej. W meczu z Milanem nie zagrał ani minuty dlatego, że Tata oszczędzał chłopaka na mecz przeciwko realowi. Nasz trener nie jest głupi i widzi, że Marc jest w wyśmienitej formie. Każdy jego mecz w tym sezonie był bardzo dobry. Z Milanem mecz nie był tak ważny jak ten dzisiejszy. Podkreślam, to tylko moje zdanie.

0

Ja nie mogę już wytrzymać. Ja chcę już 18.00. Chyba zamrożę się jak Cartman w jednym z odcinków South Park.

0

Tomi
Niekoniecznie jeden. Szczególnie w dzisiejszych czasach.

0

I nie Ty jeden :)

0

Z jednej strony jestem zawiedziony, że trener nie wystawił dobrze dysponowego Bartrę oraz Cesca. Z drugiej jednak jest to bardzo mądre posunięcie. Muszą wypoczywać na real. Zresztą pewnie Cesc wejdzie w 60-70 minucie.

0

Każdy kiedyś musi zacząć.

0

69 przypadek...? :)

0

Głardiola,Ty z przyszłości jesteś? Kibicujesz Barcelonie od 2017. Panie, to za 5 lat dopiero.

0

Bartra może przenosić góry a i tak na GD Tata wystawi Pique Mascherano (ewentualnie Puyol). Niestety u nas tak jest.

0

"pakol nagra lufa pytanie pozdro 600"...

0

Niby prawda, ale gościu, który kosztował 100 mln powinien tryskać zaje*istością. Ney kosztował nas 2x mniej, nie grał w Europie a już z piłką cuda robi. Nie zapominajmy, że Bale doświadczenie w Europie ma, także na starcie już ma dodatkowy +. Tymczasem w tak ważnym meczu gra drewno.

0

Nigdy nie lubiłem Diego Costy. Taki typowy cham. Ale za to Ci dziękuje Diego!

0

Nie wierzę... Kurde (jak by to powiedział Ferdek Kiepski), mam nadzieję, że to nic poważnego, jeśli jest inaczej... aż nie chcę sobie tego wyobrażać.

0

Bartra na +. Mam nadzieję, że utrzyma formę i pokaże na co tak na prawdę go stać!

0

A ja obstawiam, że przysypiasz na lekcji polskiego, bo z ortografią u Ciebie krucho.

0

Czasami nie rozumiem decyzji trenera. Almeria to nie jest jakiś mocny klub, wręcz przeciwnie. W takim meczu młodzież powinna dostawać szansę. Iniesta lub Fabs mógłby na ławce posiedzieć a za któregoś właśnie powinien grać S. Roberto. Tello też dostaje za mało szans na grę, biorąc pod uwagę jego umiejętności, chociaż jestem przekonany, iż w drugiej połowie wejdzie za któregoś z napastników.

0

Od razu po nazwisku widać, że Grek.

0

Że co? Panie, po polsku pan pisz a nie.

0

"marzą" słowo klucz.

0

Też dlatego musi grać, żeby formę odzyskać.

0

Niby racja ale jak mają być rotacje to na bogato. Teraz zaczną się 2 mecze tygodniowo. Neymar potrzebuje ogrania - fakt, ale to nie jest maszyna żeby co mecz grac pełne 90 min. Moim zdaniem w meczu z Ajaxem powinien wejść z ławki na te 20-30 min.

0

Skład na Ajax:
VV
Montoya Pique Bartra Adriano
Song
Xavi Cesc
Alexis Messi Pedro


0

Przeczytałem i stwierdzam, iż moje życie nie uległo zmianie.

0

Nie podlizuj się :D

0

Ja bym kupił i tego i tego, jakby była taka możliwość. Wcale nie jest powiedziane, że musimy mieć stałego "pierwszego" bramkarza. Mogliby grać mniej więcej po równo, z naciskiem na Thibaut. Albo który byłby w formie to grałby w ważniejszych meczach. W ten sposób byłaby konkurencja na tej pozycji, więc każdy z nich grałby na 100%.

0

1:0 po golu Adriano wygraliśmy z Valencią. Z Sevillą na Camp Nou wygraliśmy 2:1 po bramkach Villi i Messiego. Co prawda ciężko będzie, ale jak zbierzemy się do kupy i zaprezentujemy styl gry jak z Levante powinniśmy wygrać.

0

Czytam twój komentarz dziesiąty raz i dalej nie rozumiem.

0

W końcu zgoliłeś koper! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?