0

ToJaGrzes
hahaha no na pewno xD

0

Pjanic dobry gracz. Tylko po co on nam jak pomocników mamy pełno. Jak Thiago formę utrzyma to MIralem może pomarzyć o Barcelonie.

0

Ludzie, nie liczcie tego 2 nieuznanego gola Pedro. Jak już coś to liczcie tylko pierwszego, bo gdyby ten pierwszy został zaliczony to nie byłoby sytuacji na tego drugiego.

0

Jestem na 90% pewien, że Villa albo Tello zagra od pierwszej minuty.

0

Drogi panie Gullit. Ludzie nie dlatego nie lubią Ronaldo, bo dobrze wygląda i są zazdrośni. Ludzie nie lubią Ronaldo przez jego zachowanie. Żaden piłkarz nie zmienia ułożenia fryzury między połowami. To jest chore. Z resztą, jak można strzelać takie fochy na boisku? A co do złotej piłki to nie ma wątpliwości że Messi ją otrzyma i nie ma co się oszukiwać. Ronaldo nie robi nic na boisku oprócz strzelania goli. Messi nie dosyć że strzela ich dużo więcej od Ronaldo to jeszcze do tego ma bardzo dużo asyst. Iniesta jest genialny, ale Messi bije wszystkich.

0

Lewy 70 miejsce :D

0

Feliz Navidad !!!

0

W Madrycie zimniej niż w Polsce

0

Ze Spartakiem też miał być baaardzo trudny mecz a wygraliśmy bez problemu. Jak się chłopaki postarają to myślę, że na spokojnie wywieziemy 3 pkt a Messi pobije rekord Mullera.

0

Pierwszy raz od dłuższego czasu są tylko 3 osoby w tabeli kontuzjowanych.

0

Benfica taka pechowa... wcześniej Puyol, teraz Messi...

0

foxxx

0

Dobry skład. Po zwycięstwo! VeB!!!

0

Cescowi się żart wyostrzył :D

0

malutkiFCB
Polskiego zapomniałeś?

0

W sumie to nawet dobrze, że będzie pauzował. Oczywiście szkoda, że doznał kontuzji, bardzo bolesnej, staw skokowy to nie żarty, ale odpocznie sobie troszkę, przemyśli zachowania boiskowe i może w końcu zobaczymy tego Alexisa, który był w Udinese. Villa i Tello będą grali częściej więc Tello ma szanse na większy rozwój, a Villa na powrót do formy.

0

O Boże, ile to można gadać o konflikcie Leo z Davidem... nawet jeśli mają coś przeciwko sobie to jest to zapewne chwilowe. To są dorośli ludzie, a nie rozkapryszone bachory, więc jeżeli mają jakiś problem to z pewnością prędzej czy później sobie to wyjaśnią.

0

Dla mnie Barca może tracić 5 goli na mecz, tylko wtedy niech strzeli 6. Liczy się zwycięstwo a nie ilość bramek.

0

Niech puszcza im 'Eye of the tiger" :D

0

PoprostuMarek
Właśnie miałem zamiar zdjęcia porobić jak na stadion wchodzili, ale tyle ludu było, że nie dało rady. Jeszcze za późno pod stadion przyszedłem i akurat trafiłem na nich jak wchodzili. Z daleka widziałem jak szli, bo ludzie mi większość zasłaniali. Ale uczucie niesamowite. Na żywo zobaczyć ekipę Barcy, chociaż przez kilka sekund :D

0

Tak nie chwaląc się też jestem w Corunii. Wymiana studencka - ERASMUS. Ale na bilety kasy nie ma, musi na jedzenie starczyć :( Ale pod hotelem postać można, a nóż trafi się jakiś piłkarz Barcy :D

0

Pepe to może na wacka naskoczyć i tyle. Jego słowa są puste jak bęben. On jeszcze nie wyewoluował z Neandertalczyka także nie ma co się dziwić.

0

Z jednym ma racje Mouminek. Rzeczywiście trudniej być Ronaldo niż Messim. Nikt tak fochów nie strzela, nie pokazuje nóg po strzeleniu gola, nikt nie zmienia fryzury po pierwszej połowie meczu, rzeczywiście. Trudno być aż tak żałosnym jak Ronaldo jest.

0

Dinio
Dokłądnie. Zgadzam się z Tobą w 100%

0

Jego syn nie będzie tylko kibicem Barcy, ale także jej wychowankiem a potem piłkarzem, oczywiście jeśli odziedziczy umiejętności piłkarskie po tacie co jest wysoce prawdopodobne

0

Tylko żeby sława i kasa go nie zżarły jak Torresa. Ma chłopak talent, o jakim nie jeden piłkarz może tylko śnić. Tylko czy poradzi sobie w Europie? Poziom amerykańskiej piłki nożnej jest nieporównywalny z poziomem jaki prezentuje Europa. Jak poradzi sobie z presją, jaka będzie nad nim ciążyła to myślę, że będziemy mieli żywy skarb w naszej drużynie.

0

Ciężko jest wybrać 11. Jest tyle wspaniałych zawodników, że na spokojnie 30 można byłoby wymienić. Ale mój typ to:
Casillas
Lahm-Ramos-Mascherano-Cole
Xavi-Lampart-Iniesta
Messi-Falcao-Ronaldo

0

Coś czuje, że zakończy karierę nawet pózniej niż van der Sar i będzie to miało miejsce w Barcelonie. Jego serce należy do Barcy, chociaż nie gra tak długo jak np Xavi albo Iniesta. Z resztą nie znam żadnego rezerwowego bramkarza (dobrych klubów), który grałby tak często jak on. Mam nadzieję, że Tito podtrzyma tradycję jego występów w Copa del Rey.

0

Dobrze, że Alexis gra od 1 minuty. Pamiętacie co było z Pedro, Pique ? Też denerwowaliście się, że grają piach, a grają w meczach. Jak będzie grał często to może w końcu złapie swój rytm i będzie git. Jak dzis bedzie też grał piach to David albo Tello go zmieni.

0

Nie dla psa kiełbasa... Pinto zostaje u nas, chociaż zrobi jak będzie chciał. Lubie go, ma chłop charakter i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?