0

Jak ktoś już ma wejść za Messiego to niech to będzie Tello a nie Cesc.

0

Alexis od pierwszej minuty, a potem w 70 min Tello na podmęczonych graczy i jazda.

0

Lionel Messi - the legend

0

Ja nie zapomnę jak Tello wszedł na ostatnie dwie minuty meczu i jeszcze brame strzelił.

0

Vamos Espana !

0

Lepszy Suarez od Aguero.

0

"(...) postawa samych zawodników, którzy od pierwszych sekund biegali za piłką tak, jakby po fatalnych meczach z Milanem i Realem byli głodzeni, a piłka przypominała im kebab" haha :D Uwielbiam porównania do jedzenia :) Świetny artykuł IceMan :D

0

Mateuszek
Rzeczywiście to jest Iniesta a Alba stoi tam dalej.

0

Pinto stary ciałem, młody duchem :)

0

Alexis zawodnik meczu.

0

Sorry, zapomniałem, że VV nie gra bo zawieszony. To Pinto zamiast Valdesa.

0

Na Deportivo też chciałym wyjść samymi rezerwami, ale znając nas wystawimy: VV, Adriano, Puyol, Masche, Alba, Song, Thiago, Iniesta/Cesc, Sanchez, Messi, Pedro/Villa

0

Pinto zawodnik meczu

0

0

DaniAlves95
Ale z Ciebie mistrz... Wcześniej w artykule było napisane w nawiasie "w sezonie 2010/11" dlatego się przyczepiliśmy... sezonowcu...

0

W sezonie 2010/11 w LM w półfinale graliśmy z Realem a nie z Chelsea...

0

Skład wg Sportu jest ok.

0

Ja tylko mówię jak było kilka lat temu. Też wątpię w to że Milan popuści nam w tym meczu, ale nigdy nie wiadomo. Gdyby jednak tak się stało to wykorzystamy to, bynajmniej musimy. A nigdy nic nie wiadomo...

0

Pamiętacie jak Milan grał z Liverpoolem w finale LM 2005? 3:0 do przerwy wygrywał Milan. Założyli koszulki "Champions" w trakcie przerwy i taka pycha ich zgubiła. Teraz może zdarzyć się to samo. Milan myśli, że wszystko pozamiatane, że Barca nie odrobi strat. Jak Milan z takim podejściem przystąpi do meczu na Camp Nou to mają się czego obawiać, ponieważ Barca to wykorzysta.

0

Szczerze, wątpię, że Milan pozwoli nam odrobić te straty. Wiem tylko, że damy z siebie więcej niż wszystko ale dużo będzie zależało od postawy Milanu. Zapowiada się ciekawy mecz. Czy wygrana, czy przegrana w moim sercu zawsze BLAUGRANA !!!

0

TurBoRuChacz
jak możesz pisać Barca z małej litery?

0

Czuję, jak bym czytał swoje myśli, bez kitu.

0

A co ma piernik do wiatraka?

0

hm2802
na moje oko to Thiago

0

Pedro ciągle na fecie. Biega jak szalony :D

0

Liczę na Tello od pierwszych minut.

0

Sędzia sobie jajca robi

0

Co oni z tym świetnym graniem nogami? A co, rękoma ma świetnie grać?

0

zdzidek2
Mama musi być z Ciebie bardzo dumna z tego powodu.

0

Dużo drużyn daje z siebie wszystko a to i tak nie starcza na Barce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?