emilio196messi
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś już ma wejść za Messiego to niech to będzie Tello a nie Cesc.
0
Alexis od pierwszej minuty, a potem w 70 min Tello na podmęczonych graczy i jazda.
0
Lionel Messi - the legend
0
Ja nie zapomnę jak Tello wszedł na ostatnie dwie minuty meczu i jeszcze brame strzelił.
0
Vamos Espana !
0
Lepszy Suarez od Aguero.
0
"(...) postawa samych zawodników, którzy od pierwszych sekund biegali za piłką tak, jakby po fatalnych meczach z Milanem i Realem byli głodzeni, a piłka przypominała im kebab" haha :D Uwielbiam porównania do jedzenia :) Świetny artykuł IceMan :D
0
Mateuszek
Rzeczywiście to jest Iniesta a Alba stoi tam dalej.
0
Pinto stary ciałem, młody duchem :)
0
Alexis zawodnik meczu.
0
Sorry, zapomniałem, że VV nie gra bo zawieszony. To Pinto zamiast Valdesa.
0
Na Deportivo też chciałym wyjść samymi rezerwami, ale znając nas wystawimy: VV, Adriano, Puyol, Masche, Alba, Song, Thiago, Iniesta/Cesc, Sanchez, Messi, Pedro/Villa
0
Pinto zawodnik meczu
0
0
DaniAlves95
Ale z Ciebie mistrz... Wcześniej w artykule było napisane w nawiasie "w sezonie 2010/11" dlatego się przyczepiliśmy... sezonowcu...
0
W sezonie 2010/11 w LM w półfinale graliśmy z Realem a nie z Chelsea...
0
Skład wg Sportu jest ok.
0
Ja tylko mówię jak było kilka lat temu. Też wątpię w to że Milan popuści nam w tym meczu, ale nigdy nie wiadomo. Gdyby jednak tak się stało to wykorzystamy to, bynajmniej musimy. A nigdy nic nie wiadomo...
0
Pamiętacie jak Milan grał z Liverpoolem w finale LM 2005? 3:0 do przerwy wygrywał Milan. Założyli koszulki "Champions" w trakcie przerwy i taka pycha ich zgubiła. Teraz może zdarzyć się to samo. Milan myśli, że wszystko pozamiatane, że Barca nie odrobi strat. Jak Milan z takim podejściem przystąpi do meczu na Camp Nou to mają się czego obawiać, ponieważ Barca to wykorzysta.
0
Szczerze, wątpię, że Milan pozwoli nam odrobić te straty. Wiem tylko, że damy z siebie więcej niż wszystko ale dużo będzie zależało od postawy Milanu. Zapowiada się ciekawy mecz. Czy wygrana, czy przegrana w moim sercu zawsze BLAUGRANA !!!
0
TurBoRuChacz
jak możesz pisać Barca z małej litery?
0
Czuję, jak bym czytał swoje myśli, bez kitu.
0
A co ma piernik do wiatraka?
0
hm2802
na moje oko to Thiago
0
Pedro ciągle na fecie. Biega jak szalony :D
0
Liczę na Tello od pierwszych minut.
0
Sędzia sobie jajca robi
0
Co oni z tym świetnym graniem nogami? A co, rękoma ma świetnie grać?
0
zdzidek2
Mama musi być z Ciebie bardzo dumna z tego powodu.
0
Dużo drużyn daje z siebie wszystko a to i tak nie starcza na Barce.