0

Zgadzam się w 100%. Osobiście jestem bramkarzem (amatorsko) i powiem szczerze, że z moich wszelkich interwencji powstałaby super kompilacja, chociaż jestem dość słaby. Kompilacja nigdy w pełni nie odzwierciedli umiejętności zawodnika.

0

Nie wiem czy zauważyliście, ale Alves ma oczy o różnych kolorach.

0

Miki, FabsFAN Obserwuję wasze komentarze od jakiegoś czasu i stwierdzam (z resztą nie tylko ja), że pieprzycie trzy po trzy. Kompletnie nie macie pojęcia o piłce nożnej, tym bardziej o Barcelonie i jej zawodnikach. Jesteście zwykłymi dzieciakami, którzy próbują być mądrzejsi od starszych, bardziej doświadczonych kibiców i wcale nie mam na myśli siebie, bo sam muszę się jeszcze wiele nauczyć. Puyol to legenda Barcy, kapitan, serce drużyny. Jak można pisać takie bzdury, że 3 lata się leczy i pobiera pensję. No tak... jak się kibicuje od 2011 roku to się nie dziwię. Przeczytajcie sobie historie Barcy i przemyślcie swoje wypowiedzi...

0

Agger nie do wzięcia.

0

Ty jesteś słabiutki...

0

nie

0

Thiago, zjedz snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć. Mam nadzieję, że życie mu da jeszcze po dupie. Tello nie gra zbyt dużo a chce zostać, bo wie, że ma konkurencje pierwszej klasy. Dzięki tej konkurencji będzie pracował na 110% i może stać się kluczowym zawodnikiem w przyszłości. Szkoda tylko, że Alcantara nie podziela jego inteligencji. Thiago to jeszcze "gówniarz" bez pokory.

0

Przepraszam Cię bardzo, ale nie da się kibicować Barcelonie i realowi jednocześnie. To tak jakby popić ogórki kiszone mlekiem. Co najwyżej jesteś fanem futbolu i tyle.

0

Dzięki niemu zacząłem interesować się piłką nożną oraz zacząłem kibicować Blaugranie. Zawsze będzie moim ulubionym zawodnikiem. To co robił z piłką to istna magia.

0

Prędzej kaktus mi na ręku wyrośnie niż Agger przejdzie do nas. Jego serce jest za Liverpoolem.

0

Nie klub, a prezydent.

0

Gdybym był na jego miejscu, też bym ich nie sprzedawał. To światowej klasy zawodnicy, którzy bardzo są potrzebni klubowi.

0

Montoya ma na imię Martin a nie Marc. Marc to ma Bartra i Muniesa.

0

Ten chłopak ma potencjał. Jego gol z Malagą to nie czysty przypadek. Już w meczu z realem pokazał, że ma ciąg na bramkę, pomimo że jest prawym obrońcą. To nasza przyszłość prawej strony. Już teraz śmiało może rywalizować z Danim o miejsce w składzie, biorąc pod uwagę umiejętności a nie nazwisko.

0

Bardzo fajny pomysł. Leo zasługuje na to bez dwóch zdań.

0

Ile ważą jądra nosorożca?
'Kurde! Kto wie!'
Pique wie :)

0

Bobra to mi zawsze Suarez przypominał. Jeszcze do tego gryzie... :)

0

Alba jak jakiś wściekły byk wygląda :D

0

Boruca dawać albo Tytonia. A co?! Jak szaleć to szaleć.

0

A ja mówię, dopóki nie będzie oficjalnej informacji, nie uwierzę w to, że Thiago odchodzi... nie chcę uwierzyć.

0

A co to jest podeszchwa?

0

Nie ma takiej opcji, żeby Agger przeszedł do nas. Jest zbyt ważny dla the Reds. Poza tym jego serce należy do Liverpoolu.

0

Za 50-60 lat Messi będzie miał 76-86 lat. W dzisiejszych czasach ludzie umierają dużo wcześniej, a co tu mówić za 50 lat. Niech Bóg da, żeby Leo dożył tego wieku.

0

Cristianem Tello szatan się interesuje. Średnia ocen 6,66.

0

Naciskać to oni sobie mogą na przycisk w padzie, grając w FIFE. Thiago u nas zostaje i koniec. To nasza przyszłość.

0

Fajna dupa :D Neymar aż się zawstydził xD

0

Nasz zarząd jest żałosny.

0

Fast&Furious

0

Mam nadzieję, że to tylko ploty. Jak nie, to szkoda słów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?