emilio196messi
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się w 100%. Osobiście jestem bramkarzem (amatorsko) i powiem szczerze, że z moich wszelkich interwencji powstałaby super kompilacja, chociaż jestem dość słaby. Kompilacja nigdy w pełni nie odzwierciedli umiejętności zawodnika.
0
Nie wiem czy zauważyliście, ale Alves ma oczy o różnych kolorach.
0
Miki, FabsFAN Obserwuję wasze komentarze od jakiegoś czasu i stwierdzam (z resztą nie tylko ja), że pieprzycie trzy po trzy. Kompletnie nie macie pojęcia o piłce nożnej, tym bardziej o Barcelonie i jej zawodnikach. Jesteście zwykłymi dzieciakami, którzy próbują być mądrzejsi od starszych, bardziej doświadczonych kibiców i wcale nie mam na myśli siebie, bo sam muszę się jeszcze wiele nauczyć. Puyol to legenda Barcy, kapitan, serce drużyny. Jak można pisać takie bzdury, że 3 lata się leczy i pobiera pensję. No tak... jak się kibicuje od 2011 roku to się nie dziwię. Przeczytajcie sobie historie Barcy i przemyślcie swoje wypowiedzi...
0
Agger nie do wzięcia.
0
Ty jesteś słabiutki...
0
nie
0
Thiago, zjedz snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć. Mam nadzieję, że życie mu da jeszcze po dupie. Tello nie gra zbyt dużo a chce zostać, bo wie, że ma konkurencje pierwszej klasy. Dzięki tej konkurencji będzie pracował na 110% i może stać się kluczowym zawodnikiem w przyszłości. Szkoda tylko, że Alcantara nie podziela jego inteligencji. Thiago to jeszcze "gówniarz" bez pokory.
0
Przepraszam Cię bardzo, ale nie da się kibicować Barcelonie i realowi jednocześnie. To tak jakby popić ogórki kiszone mlekiem. Co najwyżej jesteś fanem futbolu i tyle.
0
http://livemecz.com/transmisja6.php
0
Dzięki niemu zacząłem interesować się piłką nożną oraz zacząłem kibicować Blaugranie. Zawsze będzie moim ulubionym zawodnikiem. To co robił z piłką to istna magia.
0
Prędzej kaktus mi na ręku wyrośnie niż Agger przejdzie do nas. Jego serce jest za Liverpoolem.
0
Nie klub, a prezydent.
0
Gdybym był na jego miejscu, też bym ich nie sprzedawał. To światowej klasy zawodnicy, którzy bardzo są potrzebni klubowi.
0
Montoya ma na imię Martin a nie Marc. Marc to ma Bartra i Muniesa.
0
Ten chłopak ma potencjał. Jego gol z Malagą to nie czysty przypadek. Już w meczu z realem pokazał, że ma ciąg na bramkę, pomimo że jest prawym obrońcą. To nasza przyszłość prawej strony. Już teraz śmiało może rywalizować z Danim o miejsce w składzie, biorąc pod uwagę umiejętności a nie nazwisko.
0
Bardzo fajny pomysł. Leo zasługuje na to bez dwóch zdań.
0
Ile ważą jądra nosorożca?
'Kurde! Kto wie!'
Pique wie :)
0
Bobra to mi zawsze Suarez przypominał. Jeszcze do tego gryzie... :)
0
Alba jak jakiś wściekły byk wygląda :D
0
Boruca dawać albo Tytonia. A co?! Jak szaleć to szaleć.
0
A ja mówię, dopóki nie będzie oficjalnej informacji, nie uwierzę w to, że Thiago odchodzi... nie chcę uwierzyć.
0
A co to jest podeszchwa?
0
Nie ma takiej opcji, żeby Agger przeszedł do nas. Jest zbyt ważny dla the Reds. Poza tym jego serce należy do Liverpoolu.
0
Za 50-60 lat Messi będzie miał 76-86 lat. W dzisiejszych czasach ludzie umierają dużo wcześniej, a co tu mówić za 50 lat. Niech Bóg da, żeby Leo dożył tego wieku.
0
Cristianem Tello szatan się interesuje. Średnia ocen 6,66.
0
Naciskać to oni sobie mogą na przycisk w padzie, grając w FIFE. Thiago u nas zostaje i koniec. To nasza przyszłość.
0
Fajna dupa :D Neymar aż się zawstydził xD
0
Nasz zarząd jest żałosny.
0
Fast&Furious
0
Mam nadzieję, że to tylko ploty. Jak nie, to szkoda słów...