emilio196messi
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby pod autobus nie wpadł xD
0
Niech nie wybrzydzają, bo jeżeli Neymar chce grać dla nas a nie dla innego klubu ( tym bardziej dla realu) to nawet jak inny klub będzie dawał 200 mln Neymar tam nie pójdzie. Za rok Neymarowi kończy się kontrakt z Santosem i g*wno za przeproszeniem ten klub dostanie, bo przejdzie do nas za darmo. Także wszystko zalezy od Neymara.
0
Mama musi być z Ciebie dumna...
0
Fifa mu mózg zniszczyła.
0
Reusa i Lewego to w FIFIE ewentualnie możesz sobie kupić. Co ty za głupoty wygadujesz, to ludzkie pojęcie przechodzi...
0
Przychodzi baba do ginekologa:
- Panie doktorze, od pewnego czasu moja pochwa wydaje jakieś dziwne dźwięki...
- Dobrze, zbadam to.
Lekarz przykłada głowę do pochwy i słyszy: HALA MADRID!
Kobieta więc pyta:
- Panie doktorze, czy to coś poważnego?
- Nie... każda p*zda tak krzyczy.
0
Poczekaj, ja się rozkręcam dopiero :D
0
Jak nazywa się sytuacja, kiedy dwadzieścia lub więcej osób kibicuje Realowi?
Masowa głupota
0
Mecz oglądają pewnie :D
0
Moim zdaniem nie powinno być większych problemów z pozyskaniem go. Sam Neymar już nie raz mówił, że chce grać u nas.
0
O tego pana, co mam na awatarze, inne kluby pomarzyć tylko mogą. Tello zostaje i koniec. To przyszłość naszego klubu. Co do Reiny... nawet nie będę komentował.
0
Na początku myślałem, że to wierszyk jakiś xD
0
Dawać go. Akurat Valdes ma odejść to bramkarz by się przydał :D
0
Znając nasz genialny zarząd, kupimy go za astronomiczną cenę a potem, jak się nie sprawdzi, sprzedamy za 20-30 mln.
0
W FIFIE Tello jest gorszy od Rooneya tak dla ścisłości :D. Tak naprawdę oni nie są porównywalni na obecną chwilę, Tello to jeszcze dzieciak, jeśli chodzi o piłkę, ale z takim progresem może w przyszłości być lepszy niż Wayne.
0
Plota jak nic.
0
Song jaki zaciesz xD Thiago to prawie oczu nie ma :D Ciekawe od czego... :D
0
W dziesięciu odrobić straty ... Visca el Barca! Campeones, Campeones, Ole Ole Ole !
0
Vamos! Campeones, Campeones, Ole Ole Ole !
0
Madrid, Cabron, saluda al Campeon!
0
CAMPEONES !
0
Odnośnie Lewego w Barcelonie.
0
Na Atletico:
Pinro ( Valdes, jak wyzdrowieje) Alves, Pique, Abi (ew. Bartra), Alba, Song, Thiago, Iniesta, Alexis, Messi, Tello.
0
Ter Stegen albo De Gea ale tego drugiego ManU nie puści.
0
"Strzał nie do obrony... chyba że Chuck Norris" hahaha :D
0
1:1 :)
0
0
Hugo Lloris. Mój ulubieniec, jeśli chodzi o bramkę. Pamiętam jak pięknie bronił strzały realu jak grał jeszcze w Lyonie.
0
Nie wiem dlaczego ale ja go zawsze lubiłem.
0
Szkoda mi Realu, walczyli dzielnie...
hahaha żartuję! :D Bardzo im tak dobrze! :D