0

Żeby pod autobus nie wpadł xD

0

Niech nie wybrzydzają, bo jeżeli Neymar chce grać dla nas a nie dla innego klubu ( tym bardziej dla realu) to nawet jak inny klub będzie dawał 200 mln Neymar tam nie pójdzie. Za rok Neymarowi kończy się kontrakt z Santosem i g*wno za przeproszeniem ten klub dostanie, bo przejdzie do nas za darmo. Także wszystko zalezy od Neymara.

0

Mama musi być z Ciebie dumna...

0

Fifa mu mózg zniszczyła.

0

Reusa i Lewego to w FIFIE ewentualnie możesz sobie kupić. Co ty za głupoty wygadujesz, to ludzkie pojęcie przechodzi...

0

Przychodzi baba do ginekologa:
- Panie doktorze, od pewnego czasu moja pochwa wydaje jakieś dziwne dźwięki...
- Dobrze, zbadam to.
Lekarz przykłada głowę do pochwy i słyszy: HALA MADRID!
Kobieta więc pyta:
- Panie doktorze, czy to coś poważnego?
- Nie... każda p*zda tak krzyczy.

0

Poczekaj, ja się rozkręcam dopiero :D

0

Jak nazywa się sytuacja, kiedy dwadzieścia lub więcej osób kibicuje Realowi?
Masowa głupota

0

Mecz oglądają pewnie :D

0

Moim zdaniem nie powinno być większych problemów z pozyskaniem go. Sam Neymar już nie raz mówił, że chce grać u nas.

0

O tego pana, co mam na awatarze, inne kluby pomarzyć tylko mogą. Tello zostaje i koniec. To przyszłość naszego klubu. Co do Reiny... nawet nie będę komentował.

0

Na początku myślałem, że to wierszyk jakiś xD

0

Dawać go. Akurat Valdes ma odejść to bramkarz by się przydał :D

0

Znając nasz genialny zarząd, kupimy go za astronomiczną cenę a potem, jak się nie sprawdzi, sprzedamy za 20-30 mln.

0

W FIFIE Tello jest gorszy od Rooneya tak dla ścisłości :D. Tak naprawdę oni nie są porównywalni na obecną chwilę, Tello to jeszcze dzieciak, jeśli chodzi o piłkę, ale z takim progresem może w przyszłości być lepszy niż Wayne.

0

Plota jak nic.

0

Song jaki zaciesz xD Thiago to prawie oczu nie ma :D Ciekawe od czego... :D

0

W dziesięciu odrobić straty ... Visca el Barca! Campeones, Campeones, Ole Ole Ole !

0

Vamos! Campeones, Campeones, Ole Ole Ole !

0

Madrid, Cabron, saluda al Campeon!

0

CAMPEONES !

0


Odnośnie Lewego w Barcelonie.

0

Na Atletico:
Pinro ( Valdes, jak wyzdrowieje) Alves, Pique, Abi (ew. Bartra), Alba, Song, Thiago, Iniesta, Alexis, Messi, Tello.

0

Ter Stegen albo De Gea ale tego drugiego ManU nie puści.

0

"Strzał nie do obrony... chyba że Chuck Norris" hahaha :D

0

1:1 :)

0

0

Hugo Lloris. Mój ulubieniec, jeśli chodzi o bramkę. Pamiętam jak pięknie bronił strzały realu jak grał jeszcze w Lyonie.

0

Nie wiem dlaczego ale ja go zawsze lubiłem.

0

Szkoda mi Realu, walczyli dzielnie...

hahaha żartuję! :D Bardzo im tak dobrze! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?