0

W sumie nawet lepiej, żeby Song zagrał. Busi kuruj się kuruj chłopie. Szybkiego powrotu do zdrowia!

0

Ja osobiście chciałbym tak: http://www.footballuser.com/699964/FC_Barcelona

0

Mi się śniło dzisiaj, że 5:0 dla nas było w około 60 minucie i się obudziłem :( A taki super sen.

0

Brak koncentracji i tyle. Pod koniec meczu nasi odpuszczają no i masz babo placek.

0

Jak uda się nam dokonać remontady to stawiam wszystkim użytkownikom tej strony po piwie.

0

Miki_Messi2001
Wieczornyka była trzy godziny temu. Do łóżka marsz!

0

Karma kurde :D

0

Miki_Messi2001
No nie moge z Ciebie. Hahahahaha. Typ typów normalnie xD

0

Szkoda, no szkoda... tym bardziej, że graliśmy, jakby nam się nie chciało. Trener nic nie robił, nie wprowadził trzech zmian tylko jedną (śmiechu warte) i to jeszcze na dodatek w 80+ minucie przy stanie 4:0. Płakać mi się chce bo nawet nie pokazaliśmy zaangażowania, chęci ani honoru (Alba). Przegrać 4:0 na poziomie półfinału Ligii Mistrzów to wstyd. Ale za klubem ukochanym jest się na dobre i na złe. Takie chwile potrzebne są dla kibiców, bo można wtedy zobaczyć jak bardzo kocha się klub, a kto jest zwykłym sezonowcem. Mam nadzieję, że chociaż na Camp Nou pokażemy co to znaczy honor i zaangażowanie i chociaż szanse na finał są równe zeru liczę na dobry mecz w wykonaniu Blaugrany. Visca el Barca!

0

I mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej. Messi na boisku - morale +10 :)

0

chris
Barcelonie :D

0

Jeszcze 2 godz., 4 min., 50 sek. :(

0

Messi jeszcze z '19'. Boże, jak to zleciało.

0

Miki_Messi2001
Chłopczyku, fikać to Ty sobie możesz do kolegów z podwórka a nie do ludzi na tej stronie, tym bardziej starszych, bo masz jeszcze mleko pod nosem. Jak tak zachowujesz się na co dzień w szkole czy w domu to prędzej czy później po gębie dostaniesz. A pamiętaj! Zęby trzy razy nie rosną.

0

Oby tak*

0

Bartra dobry mecz. Obyntak dalej, Marc!

0

Miki_Messi
Twoja głupota przekracza wszelkie granice...

0

Tello po raz kolejny pokazał swoją wartość. VeB!

0

Miki_Messi
Zamknij się, bo masz jeszcze mleko pod nosem.

0

Deportivo jak szaleje.

0

Miki_Messi2001
Zjedz Snicersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć, dzieciaku.

0

Misiaty7
To jest takie gdybanie, nie wiadomo co by tak na prawde się wydarzyło gdyby był Tello czy Alexis. Cieszmy się z tego co jest :)

0

misiaty7
Może i by lepiej zagrali, ale nie koniecznie strzeliliby tak ważnego gola.

0

Jestem dumny, że jestem kibicem tak wspaniałego klubu. Visca el Barca!

0

hahaha jajca jak berety xD

0

Mi właśnie zaimponował w meczu z Hospitalet. Od tamtej pory wiedziałem, że będą z niego ludzie. Niech podąża tą drogą, a w przyszłości być może będzie jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie!

0

Ludzie, przestańcie czepiać się Deulofeu. To dzieciak jeszcze, który dopiero bodajże drugi czy trzeci raz zawitał w składzie Barcelony. Jak Messi wchodził do pierwszej drużyny to też się kiwał ze skutkami podobnymi do Gerarda, chłopak się wyrobi, zobaczycie.

0

Boże, jak się patrzy na wypowiedzi niektórych "ludzi" to ręce i cycki opadają...

0

We wiadomościach w telewizji ciągle mówią, że 3 tygodnie Messi będzie pauzował xD

0

Ja bym chciał w meczu z Mallorcą zobaczyć Deulofeu. Pedro jeszcze raczej nie będzie grał, bo świeżo po kontuzji będzie. Atak zapewne będzie wyglądał tak: Alexis Villa Tello, więc Deulofeu może spokojnie wejść w drugiej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?