emilio196messi
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz powinno być na końcu, jak w argentyńskich, brazylijskich serialach:
FIN
Neymar, witamy w Barcelonie!
0
W końcu. Nie dać sobie w kasze dmuchać. Niech biorą co im dajemy i Neymar do nas. Jak nie to wypad. W końcu zarząd pokazuje, że ma 'cojones' :D
0
Dawać go. Ino szybko.
0
A ja widzę "Panie" Piotrze, że "Pan" wielce dorosły. Każdy może sobie wpisać datę urodzenia jaką chce, jeżeli Twoja jest zgodna z prawdą, masz 28 lat. Twoje komentarze są na poziomie 15 i na dodatek kłócisz się z 13-letnim dzieciakiem. Pamiętam jak wielce bulwersowałeś się, jak rozwydrzona nastolatka, ile to minusów za swoją opinię dostałeś. "Panie" Piotrze...
0
Oni mówią 50 mln. To my, krakowskim targiem, 43 i ani eurocenta więcej. Szczerze... może i Neymar jest wyśmienitym zawodnikiem, ale za rok kończy mu się kontrakt, może przyjść do nas ZA DARMO. Santos figę z makiem dostanie i po ptokach.
0
Panie, obejrzyj sobie pan ekstraklasę Burkina Faso. Tam dopiero emocje są.
0
Na bramkę go! :D
0
Starałem się :(
0
- Puk puk
- Kto tam?
- Na pewno nie Mou
0
To po Thiago Silve!
0
Jakbyś był choć trochę inteligenty, domyśliłbyś się, że pierwsza część mojego komentarza napisana została pół żartem. No ale cóż...
0
Jesteś głupi, masz wszy na pępku a twoje dzieci będą złodziejami. I na dodatek "kibicujesz" realowi...
0
Szkoda, że najprawdopodobniej odejdzie, bardzo go lubię. Nie zapomnę jego przepięknego gola z ManU. Ale to dla jego dobra, niech spróbuje ligi angielskiej, może będzie wielkie odrodzenie i sobie chłop pogra jeszcze przez kilka lat. Nasz atak na przyszły sezon widzę tak: Neymar Messi Alexis (oczywiście jak Alexis będzie brnął z formą jak to robi teraz) zmiennicy: Tello, Pedro i można powoli włączać Deulofeu do pierwszej drużyny, żeby się zaadaptował w primera division.
0
To nie prawda. Wejdź sobie na komentarze po naszej wygranej lidze i zobaczysz kiedy bardziej się cieszyliśmy. A z przegranej realu cieszymy się z tego względu że zasłużyli jak nikt inny.
0
Wole 0.5 jak w 2010 :D
0
0
Cudze nieszczęście cieszy najbardziej :D
0
Mourinho goodbye ! :D
0
KOOOONIEEEC! TAAAAAK !!!! :D
0
Tak już niewiele zostało do szczęścia
0
Wstyd i hańba
0
Hahahahahaha Krysia czerwo xD
0
Taaa czym? Tipsami? :D On się najwięcej udał do bicia xD
0
GOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!! JEEEEST !!!!! :D
0
real nie przegrywa...
0
hahahahah :D David Luiz... no to ciekawe :D
0
Atletoco, jeszcze lepiej :)
0
Właśnie w tym jest problem, że może być mu za ciężko. Od razu granie w tak wielkim klubie, jakim jest Barca, bez wcześniejszego zaadaptowania się w lidze europejskiej, to wielkie wyzwanie. Ja wierzę w jego umiejętności i życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że szybko zobaczymy go w naszych barwach!
0
Oczywiście, jeżeli real wygra
0
hahah :D Ciekawe jaką minę będą mieli jego koledzy z drużyny jak puchar powędruje w jego ręce xD