1

To co w ubiegłym sezonie - NIC.

0

Przedłużył, ale to nie znaczy że nie jest do wyciągnięcia ;)
Jeśli Barca nie kupi nikogo na prawą obronę i do środka pola ze światowego top to za rok będzie płacz

0

Bo jest to jeden z najlepszych obok Iniesty zawodnik środka pola?

2

Mam świetny pomysł, skoro co roku jest przewidziane ok. 50mln euro na transfery, to niech te przyszłe 50mln z 2015 roku dołożą do tych 30mln które podobno są jeszcze do wydania w tym sezonie i kupią jakiś dwóch światowych piłkarzy, np. Cuadrado i Davida Silvę ;) Tyle w temacie bo za rok będzie plucie sobie w twarz

0

Deulofeu jest piłkarzem Barcelony więc wróci na pewno, a co do graczy Barcy B to wydaje mi się, że też powinni móc dołączać do zespołu gdyż nie są to transfery.

1

Nie ma co się podniecać, bo w Barcelonie na początku sezonu też zawsze błyszczał a z biegiem czasu grał coraz gorzej. Z ocenami poczekajmy do zimy.

11

Za celowe uderzenie pięścią w twarz zawodnika Twoim zdaniem nie powinno być czerwonej kartki? Zejdź na ziemię.

0

Liczylem na to ze zagra ze 30min ze wzgledu na to ze byl to jego ostatni mecz w ciagu najblizszych 2 miesiecy ale coz.. nie graja nazwiska aniani hierarchia a Ci ktorzy sa w formie i daja z siebie wszystko ;) moze to i lepiej?

0

Po 3 treningach z grupą?

0

Jak zagral Suarez? Bo niestety w robocie jestem :(

0

Wkońcu...

1

Zamilcz

1

Szczerze mówiąc spodziewałem się takiego wyroku ale jestem bardzo szczęśliwy! Karę odcierpieć musi, ale brak możliwości treningów to był absurd! Świetna wiadomość i moim zdaniem możliwie najlepsza :) Powodzenia Luis!

0

Ciebie napewno nie "zatrudniom"

2

Messi za gruby, Neymar za chudy, Mashe za niski bla bla bla... Dlatego sa dobrzy bo wygladaja jak wygladaja i kazdy prezentuje inny styl. Ney przytyje 5kg to bedzie wolniejszy. myslicie ze nie maja od tego ludzi? Oni lepiej wiedza co on ma zrobic

0

Trzymamy kciuki oby chociaż mógł trenować z grupą...

0

Tyle że nieraz bywa tak ze na treningach nie idzie a w meczu błyszczą. ale podkreślam "nieraz"

41

Ta noga w tle wyglada jakby Luisowi cos ze szczescia uroslo :p

0

Ja jestem optymista i poki nie zobacze oficjalnej wiadomosci ze nie przyjdzie do nas to bede wierzyl ze jednak nam sie uda ;)

0

Alba na PO to nowość taktyczna jakas? Zacofany jestem...

0

Mają określony termin wydania odpowiedzi (bodajże tydzień).

0

Jasne że tak, tylko byłem pewien że zostanie w tej czworce zawodnikow rezerw razem z Barca. Nie moge doczekac sie sezonu zeby zobaczyc jak rozwijaja sie zawodnicy a my odnosimy sukcesy

0

To jest troche jak hazard. albo trafisz i masz uznanie od ludzi albo nie trafiasz i stajesz sie coraz mniej wiarygodnym zrodlem. Ciezko sie doqiedziec co siedzi w glowie zawodnika wiec poli on nie zdecyduje to mozna sie w ten hazard bawic w nieskonczonosc :)

0

Rozumiemy dlatego bacznie obserwujy co się dzieje. Gdyby udało sciagnac sie Poszczka to byłbym również bardzo szczesliwy. Po pierwsze kto oglada Bundesloge wie jak dobrym jest graczem a po drugie pierwszy nasz człowiek w największym klubie :)

0

"raczej"... Samo w sobie to słowo oznacza tylko to żeby ktoś to łyknął, a gdy będzie inaczej to powiedzą "przecież nie mówiliśmy że nie przejdzie" ;) nie bierz tego co Ci wrzucaja kazdego dnia tylko czekaj na konkrety od konkretnych zrodel ;)

1

Myślę że wygra ale mam nadzieję że im sie nie uda :) Lubię oglądać mecze gdzie kopteoretycznie słabszy zespół daje lekcje futbolu faworytowi. oczywiście poza Barceloną :)

0

Szkoda, że coraz cześciej grają pieniądze a nie walory sportowe... Ja się osobiście bardzo cieszę z obrońców ktorych pozyskaliśmy bo właśnie wzrostu i doświadczenia potrzebowaliśmy.

0

Co ma do tego przypakowanie? Leo stracił swój balans, ktorym wyprowadzal w pole rywali. Predkosci wiele nie zatracił, poprostu rywale latwiej potrafia go rozszyfrowac, co daje im wiecej czasu na reakcje a Leo ma tym samym mniej czasu na wysłanie go z kwitkiem.

0

Ja z kolei żałuje że w UK zabrakło kilku podstawowych zawodników.

2

Jestem zawiedziony troche i rozczarowany tym, że na treningi z pierwszą druzyna nie zalapał się Halilović ... osobiscie bardzo w niego wierzę. Mam nadzieje że w sezonie będzie coraz częściej w pierwszym zespole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?