eryk140
Dołączył/a: kwiecień 2011
Wyszków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co w ubiegłym sezonie - NIC.
0
Przedłużył, ale to nie znaczy że nie jest do wyciągnięcia ;)
Jeśli Barca nie kupi nikogo na prawą obronę i do środka pola ze światowego top to za rok będzie płacz
0
Bo jest to jeden z najlepszych obok Iniesty zawodnik środka pola?
2
Mam świetny pomysł, skoro co roku jest przewidziane ok. 50mln euro na transfery, to niech te przyszłe 50mln z 2015 roku dołożą do tych 30mln które podobno są jeszcze do wydania w tym sezonie i kupią jakiś dwóch światowych piłkarzy, np. Cuadrado i Davida Silvę ;) Tyle w temacie bo za rok będzie plucie sobie w twarz
0
Deulofeu jest piłkarzem Barcelony więc wróci na pewno, a co do graczy Barcy B to wydaje mi się, że też powinni móc dołączać do zespołu gdyż nie są to transfery.
1
Nie ma co się podniecać, bo w Barcelonie na początku sezonu też zawsze błyszczał a z biegiem czasu grał coraz gorzej. Z ocenami poczekajmy do zimy.
11
Za celowe uderzenie pięścią w twarz zawodnika Twoim zdaniem nie powinno być czerwonej kartki? Zejdź na ziemię.
0
Liczylem na to ze zagra ze 30min ze wzgledu na to ze byl to jego ostatni mecz w ciagu najblizszych 2 miesiecy ale coz.. nie graja nazwiska aniani hierarchia a Ci ktorzy sa w formie i daja z siebie wszystko ;) moze to i lepiej?
0
Po 3 treningach z grupą?
0
Jak zagral Suarez? Bo niestety w robocie jestem :(
0
Wkońcu...
1
Zamilcz
1
Szczerze mówiąc spodziewałem się takiego wyroku ale jestem bardzo szczęśliwy! Karę odcierpieć musi, ale brak możliwości treningów to był absurd! Świetna wiadomość i moim zdaniem możliwie najlepsza :) Powodzenia Luis!
0
Ciebie napewno nie "zatrudniom"
2
Messi za gruby, Neymar za chudy, Mashe za niski bla bla bla... Dlatego sa dobrzy bo wygladaja jak wygladaja i kazdy prezentuje inny styl. Ney przytyje 5kg to bedzie wolniejszy. myslicie ze nie maja od tego ludzi? Oni lepiej wiedza co on ma zrobic
0
Trzymamy kciuki oby chociaż mógł trenować z grupą...
0
Tyle że nieraz bywa tak ze na treningach nie idzie a w meczu błyszczą. ale podkreślam "nieraz"
41
Ta noga w tle wyglada jakby Luisowi cos ze szczescia uroslo :p
0
Ja jestem optymista i poki nie zobacze oficjalnej wiadomosci ze nie przyjdzie do nas to bede wierzyl ze jednak nam sie uda ;)
0
Alba na PO to nowość taktyczna jakas? Zacofany jestem...
0
Mają określony termin wydania odpowiedzi (bodajże tydzień).
0
Jasne że tak, tylko byłem pewien że zostanie w tej czworce zawodnikow rezerw razem z Barca. Nie moge doczekac sie sezonu zeby zobaczyc jak rozwijaja sie zawodnicy a my odnosimy sukcesy
0
To jest troche jak hazard. albo trafisz i masz uznanie od ludzi albo nie trafiasz i stajesz sie coraz mniej wiarygodnym zrodlem. Ciezko sie doqiedziec co siedzi w glowie zawodnika wiec poli on nie zdecyduje to mozna sie w ten hazard bawic w nieskonczonosc :)
0
Rozumiemy dlatego bacznie obserwujy co się dzieje. Gdyby udało sciagnac sie Poszczka to byłbym również bardzo szczesliwy. Po pierwsze kto oglada Bundesloge wie jak dobrym jest graczem a po drugie pierwszy nasz człowiek w największym klubie :)
0
"raczej"... Samo w sobie to słowo oznacza tylko to żeby ktoś to łyknął, a gdy będzie inaczej to powiedzą "przecież nie mówiliśmy że nie przejdzie" ;) nie bierz tego co Ci wrzucaja kazdego dnia tylko czekaj na konkrety od konkretnych zrodel ;)
1
Myślę że wygra ale mam nadzieję że im sie nie uda :) Lubię oglądać mecze gdzie kopteoretycznie słabszy zespół daje lekcje futbolu faworytowi. oczywiście poza Barceloną :)
0
Szkoda, że coraz cześciej grają pieniądze a nie walory sportowe... Ja się osobiście bardzo cieszę z obrońców ktorych pozyskaliśmy bo właśnie wzrostu i doświadczenia potrzebowaliśmy.
0
Co ma do tego przypakowanie? Leo stracił swój balans, ktorym wyprowadzal w pole rywali. Predkosci wiele nie zatracił, poprostu rywale latwiej potrafia go rozszyfrowac, co daje im wiecej czasu na reakcje a Leo ma tym samym mniej czasu na wysłanie go z kwitkiem.
0
Ja z kolei żałuje że w UK zabrakło kilku podstawowych zawodników.
2
Jestem zawiedziony troche i rozczarowany tym, że na treningi z pierwszą druzyna nie zalapał się Halilović ... osobiscie bardzo w niego wierzę. Mam nadzieje że w sezonie będzie coraz częściej w pierwszym zespole