1

tak, wpuscmy mlodziez, przegramy wszystko i znow sie zastanowmy co poszlo nie tak. chcieliscie napastnika? macie jednego z najlepszych i jeszcze wam zle. co was interesuje cena? zbiednieliscie przez to? jezeli ma on nam pomoc to niech i 200mln dadza, NIE NASZA W TYM GLOWA. ocenimy pod koniec sesonu a nie przed nim.

0

Sanchez odchodzi po to zeby byla kasa na obronce. jego potencjal jest zbyt duzy zeby grzac lawe a wiadomo ze nie po to kupilismy neya i suareza(prawie) zeby grzali lawe... pedro jest pogodzony z rola zmiennika a dla sancheza bedzie lepiej gdy bedzie sie rozwijal tam gdzie go docenia.

0

A najwieksza liczba asyst na mundialu to pewnie przypadek. Tyle wiesz co nic

0

"niemcy graja od 2006r. piekna pilke" "moze na tych mistrzostwach bie graja pieknej pilki" "graja pieknie".

Gimnazjum skonczyles? Bo jakies.rozdwojenie jazni widze albo sie poprostu nie znasz

4

Napewno na ławce nauczy sie jak sie broni w la liga :)

0

Piłkarz jest wszechstronny, szybki, skuteczny i mocny w obronie. czego chcecie wiecej? 35mln za takiego zawodnika to w tych czasach w miare przystepna cena. wg mnie jest wart tych pieniedzy i warto by go kupic. jak bedziemy sie szczypac z wydawaniem pieniedzy to nie kupimy nikogo i tez bedzie zle, a jak Cuardado bylby w przyszlym sezonie mocnym filarem druzyny to byscie pisali ze jaki to byl strzal w 10 kupic go za 35mln i ze bylo warto. Jesli mozna go miec to warto zainwestowac 35mln

0

Dziekuje Ci gensrale za wszystkie lata, za wszystkie emocje ktorych dostarczales, za Twoje poswiecenie dla klubu. Gracias! Zycze powodzenia w nowym klubie. Dla mnie jestes legendą o ktorej swiat bedzie zawsze pamietal

0

Cieszy to, że coś się dzieje, i są przeprowadzane jakieś zmiany.

0

Wszyscy się od dwóch lat przyglądają a oferta żadna jeszcze nie wpłynęła :)
Niestety ale Tello ma już 23lata a nie prezentuje odpowienio wysokiego poziomu na Barcę.
W przypadku przyjścia napastnika, Tello będzie bardzo mało grał.
Dla jego dobra, lepiej gdyby odszedł do klubu w którym grałby systematycznie.

0

Ter Stegen
Cuadrado, Malanga, Pique, Alba
Iniesta, Busquets, Cesc
Messi, Aguero, Neymar

Na ławce pozostają Alexis, Bartra, Gerard, Rafinha, Xavi czy Sergi.
Mocna i szeroka kadra to klucz do sukcesu bo w momencie plagi kontuzji są bezcenni.

1

Danilo nie jest już młokosem, ma umiejętności! Trzeba poprostu zachować równowagę. Nie podnośmy wieku naszej obrony do 30 lat, bo będą nas mijali na szybkości jak worek kartofli.
Boki obrony powinny być szybkie i skuteczne w destrukcji jak i ataku. Środek ma być silny fizycznie i doświadczony. Trzeba znaleźć tylko ten złoty środek.

0

Dwa lata temu wierzyłem, że się rozwinie. Niestety po 2 latach gry, jest prawie na tym samym poziomie... Ma szybkość, która jest imponująca, lecz niestety jest potwornie kiepski w obronie... Popełnia multum błędów. W podobnej charakterystyce fizycznej, już prędzej widziałbym piszczka, który ma naprawdę świetne dośrodkowania (PRZEMYŚLANE) i nie ustępuje wiele szybkością Walkerowi.

0

Trener nie gra, trener ustawia.
W tym sezonie brakowało ustawienia i pomysłu na grę.
Na boisku decyzje podejmują w ułamkach sekund zawodnicy.
Wina leżała po obu stronach lecz niestety - stylu gry tych graczy się już nie zmieni. Nowy pomysł = nowa krew w drużynie = zmiany

4

Mamy młodego stopera, potrzeba doświadczenia, siły fizycznej i umiejętności, które siłą rzeczy przychodzą z czasem. Talenty można sprowadzać do rezerw żeby się rozwijały, nam potrzebna wysoka jakość żeby odnośić jak najlepsze wyniki

0

Na to wychodzi :) Bo gdyby jego skład mógłby coś zmienić to dlaczego w tym sezonie tak nie grali skoro oprócz Ter Stegena wszyscy zawodnicy bylo do dyspozycji? :)
Potrzeba NOWEGO pomysłu na grę a to tworzy nowy trener oraz nowi (przynajmniej jakaś część) zawodnicy.

0

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem dla Gerarda byłaby gra w klubie z Ligi Hiszpańskiej pokroju Athletic czy Sevilli. Jednak piłka angielska i hiszpańska trochę się różnią... A co do Tello, to chłopak najwięcej stracił na przybyciu Taty i grał bardzo mało a lata lecą ...

1

Zbyt dużo Fify ...

0

Tyle, że Pedro lub Alexis niemal na 100% opuszczą Barcelonę.
A nie powiesz mi, że Twoim marzeniem w jakimś ważnym meczu, w 70min, gdy Alexis nie ma już sił, wchodzi niedoświadczony Deulofeu?
Jeżeli tego chcesz to po prostu jesteś głupcem :) (bez urazy bracie)
Przykładem jest Tello, którego umiejętności nie podważam, lecz NIE WNOSIŁ NIC przeciwko lepszym zespołom.
Bartra popełnia wciąż dużo kluczowych błędów, na które w chwili obecnej pozwalać sobie nie możemy. A Transfer porządnego obrońcy wpłynie pozytywnie na rywalizację o skład podstawowy.
Kwestia kolejna-umieszczasz Montoyę w podstawowej 11 a teraz mówisz że mógłby walczyć z nowym PO o skład :) Jeżeli ma przyjść nowy obrońca to tylko lepszy od tych, których mamy, bo słabsi (póki co) są - w rezerwach.
Nie bez kozery Montoya dostawał tak mało szans od Tito czy Taty. Poprostu czegoś mu brakuje...

1

Chyba poniósł Cię trochę optymizm.
Rafinha i Deulofeu są nieźli w swojej kategorii wiekowej. Do La Ligi muszą nabrać doświadczenia i umiejętności, co z czasem przyjdzie. Talentu im nie brak lecz są to jedynie zmiennicy. Żeby być najlepszym, trzeba mieć najlepszych ludzi. Z całym szacunkiem do Rafinhi i Gerarda ale są to zawodnicy przyszłościowi, nie na teraz. Teraz potrzeba wzmocnień, żeby nasza gra nie wyglądała jak w tym sezonie bo to będzie katastrofa.
Jeśli Deulofeu i Rafinha będą się rozwijać, to za 2-3 sezony nie będą konieczne wzmocnienia na ich pozycje

0

Enrique

3

Czyli jednym słowem chcesz oglądać odgrzanego kotleta w nowym sezonie z nadzieją że coś się samo zmieni :) Ja mam inny pomysł, mianowicie zamiast Montoyi sprowadzenie doświadczonego i szybkiego obrońcy i kogoś lepszego i bardziej doświadczonego od Bartry.
Do Tego gdyby udało się mieć kogoś w odwodzie za Alexisa, kogoś kto nie byłby gorszy od niego umiejętnościami, to byłoby to najlepsze rozwiązanie

0

Pep wiedzial kiedy odejsc. w tej druzynie wypalil sie on i pilkarze. tu potrzebne sa zmiany kadrowe jak i mentalnosc. trzeba polaczyc tych zawodnikow ktorym jeszcze zalezy zeby zdobyc cos z Barca z tymi ktory moga przyjsc i zrobic roznice. Do takiego projektu trzeba trenera z jajami. a nie chlopca na posylki... gerardo niestety nie mial charakteru... smutne ale prawdziwe

0

Trener ma za zadanie ustawic zespol taktycznie. do tego meczu nie trzeba nikogo motywowac bo wszyscy sa zmotywowani. Obwiniam trenera tylko za to ze wlasnie nie umie poukladac zawodnikow na boisku. nie przypadkowe jest to ze prawie kazda pilke ktora szybowala w gorze zgarniali gracze atletico. to wlasnie odpowiednie ustawienie graczy. za pepa takiej dezorganizacji nie bylo

0

Podobno zarząd szuka defensywnego pomocnika w zastepstwie Sergio a Mashe 3 sezony nie gral na tej pozycji wiec to zagadka.

1

Dziekuje Ci bracie

8

Pod grą oznacza własnie że dostaje piłki ...

0

Ile jest w meczu pucharu?

13

Ale Wy jesteście żałośni. Zachowujecie się tak, jakby Leo kazał kupić Aguero, bo w innym przypadku nie będzie grał.
Nie rozumiecie tego, że on chce zaproponować wg niego najlepszego gracza, który mógłby coś zdziałać w ataku? To jest sugestia a nie rozkaz. Decyzja należy do zarządu czy go kupią czy go nie kupią.
Po 2 powiedzcie mi, co Was to obchodzi ile wydałby zarząd na Aguero? Czy to są Wasze pieniądze? Dla mnie nieważne jest czy zapłaciliby za niego 10 czy 100 mln. Ważne jest to, żeby robił show i był skuteczny. Tego chcemy jako kibice. Od spraw finansowych jest natomiast zarząd.

0

Jeden z najważniejszych momentów sezonu. Trzeba dać z siebie wszystko i włożyć całe swoje serce. A filmik promujący mecz - CUDOWNY. Fantastyczne porównanie w czasie El Clasico. Ahhh, niech już wybije godzina 21:00 !

0

Bartra otrzymywal juz swoje szanse, ktore partaczyl. Juz nie pamietacie o tym? O tym, ze jeszcze 2-3miesiace temu byl przez wszystkich krytykowany za jego pożal sie Boze interwencje? Niech pokaze klase z lepszymi rywalami to wtedy bedzie u mnie punktowal bo ciezko go ocenic obiektywnie po 2 meczach ze sredniej klasy rywalami. Lecz mimo wszystko jego dobra postawa nawet z nimi cieszy, bo jest to jakas opcja rezerwowa na takie wlasnie druzyny, aby dac odpoczac komus z podstawowej 11 w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?