0

po co piszecie że to Platini wybiera co roku Messiego? Wybierają go dziennikarze, kapitanowie oraz selekcjonerzy kadr narodowych. Nie ogarnaim juz o co wam chodzi z Platinim -.-

0

TheOnlyOne: wracaj na realmadrid.pl i nie zaśmiecaj naszego forum.

0

roni idź do szkoły najpierw a potem wróć i napisz wszystko jeszcze raz tylko, że poprawnie.

0

Real miał więcej okazji. Ciekawe :)

0

Romero może mieć taki fryz jak nasz Pinto ale nie nauczy się bić tak jak on, bo to wyższa szkoła jazdy.

0

alba wg mnie był za Valdesem najlepszym piłkarzem w barwach Blaugrany ... Ale takie jest moje osobiste zdanie.

0

kacperski1:

wprowadzenie tello bylo bledem ale co do songa to sie nie zgodze. zagral te 15miin lepiej niz busquets 75min. busi nie czul gry i slaby w odbiorze byl

0

Domino_W99: Robił tak bo chciał pokazać, że to on ma władzę i jest stanowczy w decyzjach. Może to i tak wyglądało, ale spotkanie pod względem sędziowania poprowadził dość dobrze, pomimo, że nie podyktował kilka razy rzutów wolnych dla nas, które się należały

0

Commando: Jest jedna różnica między tamtą Barcą i Realem a teraźniejszą Barcą i Realem.

A mianowicie taka, że obecny Real jest dużo mocniejszy od tego sprzed 4 lat a drużyny Primiera Division są słabsze i ciężko będzie wygrać ligę, jak będzie się notowało wpadki. Ba, poprostu Barca nie może sobie na to pozwolić.

0

Porażki zawsze są przykre, ale trzeba podnieść głowę i iść na przód.
Nie wiem co się dzieje z naszą obroną. Ona z sezonu na sezon popłnia coraz głupsze błędy i gdyby nie Valdes to mogło by się skończyć manitą ...
Postawienie Adriano na prawej obronie to wg mnie chyba najgłupsza decyzja jaką Tito mógł podjąć... Montoya grał nad wyraz dobrze, czego się nie spodziewałem, Alba był jednym z najlepszych graczy Barcy a i wejście Song'a pokazało, że potrafi chłopak grać w piłkę.
Nie wiem czy to kwestia tego, że Barca przestraszyła się Realu, czy poprostu poczuli się zbyt pewnie ... 3/4 pierwszej połowy chciałbym wyrzucić z pamięci i nigdy do tego nie wracać.

Najsmutniejsze jest to, że to my przegraliśmy a nie Real wygrał, bo 3 z 4 bramek można powiedzieć z czystym sercem, że daliśmy im jak na tacy.

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. Mam nadzieję, że będzie teraz coraz lepiej.

0

najlepiej z Barcy gra Alba i Valdes a to nie jest dobrze. Messi nie widoczny a cały zespol bez pomyslu. moze Song w takim momencie sie przyda?

0

niward: Milan chce go wypożyczyć ... czytaj uważnie

0

Co za wojownik... Mimo, złamanej kości jarzmowej walczył do ostatniego gwizdka i czuwał żeby nie stracić na końcu prowadzenia. Jestem pełen podziwu dla naszego "Lwiego Serca". Szacunek

0

najgorszy mecz pod względem sędziowania jaki widziałem w tym roku. 3 niesłusznie odgwizdane spalone z conajmniej pół metrowym zapasem, 1 na szczęscie nie odgwizdany wtedy kiedy być powinien. dużo nerwów i słabej gry. oby takich meczow jak najmniej

0

iniesta, sanchez i tello do zmiany !!! >_

0

A marka Messi a marka Messi haha :D

0

Pamiętam jak jeszcze w TVP w wiadomościach sportowych pokazywali te video powyżej. Coś pięknego ...

0

mateofcb: Po co miał wczoraj Song zagrać skoro to był jeden z najlepszych meczów Busquetsa w jego karierze?

0

Odnośnie pierwszej połowy:

graliśmy lepszą piłkę, ale co z tego skoro nie przeniosło się to na gole. Prawda jest taka, że gdyby Real się nie otworzył w drugiej połowie to spotanie moglo by sie zakonczyc albo jakims skromnym zwyciestwem 1:0 albo bylo by bezbramkowo. Obawiałem się tego że Real może stwarzać groźne sytuacje ze stałych fragmentów i niestety tak się stało. Gdyby Messi strzelił bramkę na 4:1 to byłoby po zawodach. A tak to katastrofalny błąd Valdesa i będzie trzeba ostro zapie... na Santiago, żeby zdobyć ten puchar.

0

Ok. Dzięki

0

Real ma podobno wystawić trivote: Xabi, Lass, Khedira, zeby ubezpieczali lepiej braki po Pepe. Myślę że Di Maria będzie rezerwowym.

A tak swoją drogą nie wiecie czy Song ma już licencję na grę w meczach Barcy?

0

kamilomes123: to nie jest strona o Realu tylko o Barcelonie. Kibicuj swojemu klubowi.

0

boixos7: nie wiadomo czy Song dostanie licencję na grę juz we czwartek

0

cichy, spokojny, wesoły chłopak. Nie da się go nie lubić!

0

BarcaForever: Dlaczego zbędny? To dobra okazja na pkazanie się piłkarzy z Barcy B. I okazja na zobaczenie pierwszy raz Song'a :)

0

dobry mecz Barcy. Podnosiło mi się ciśnienie jak Real robił kontry i nasza obrona sobie nie radziła, ale na szczęście byli nieskuteczni.
wstyd się przyznać ale jak Villa na początku klepał i cieszył się z gry z Albą a potem strzelił gola, to ryczałem jak baba ze szczęścia że wkońcu wrócił. Oby Barca trzymała wynik taki jak dziś do końca sezonu a będzie dobrze.

0

nowy: chyba nie ogladasz PL ...

0

ziolek: nie, nie bedize na cyfrowym polsacie.

0

kaska7931: a myslisz ze Song nie wiedzial co go czeka w Barsie? Wiedział do czego przyjezdza i że na poczatku nie dostanie zbyt wiele minut.

0

miniesta: Villa przez praktycznie cały pobyt w Barcelonie był skrzydłowym. Pozatym nikt z nas nie zna jego aktualnej formy. Chłopak nie gral ponad pół roku i liczmy się z tym że może minąc duzo czasu zeby odbudował formę a tego czasu własnie tracic nie mozemy, bo żeby wygrac Ligę, nie mozemy miec zadnych wpadek, bo Real będzie starał się obronić mistrza, ale mam nadzieję że zdołamy mu je odebrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?