eryk140
Dołączył/a: kwiecień 2011
Wyszków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na cyfrze na żadnym programie nie leci? Jak jest to podajcie numer programu..
0
Jest na cyfrze plus gdzies ten mecz?
0
zbyt ważny mecz żeby na nich postawić. Tello w drugiej połowie powinien otrzymać pierwsze minuty w tym sezonie.
0
Rodzice nie pozwalają Ci jeść przy stole? ;_;
0
Strach iść zrobić sobie coś do jedzenia :O
0
Cuenca jest wypozyczony do ajaxu na kolejny sezon
0
Zauważam coraz lepszą symbiozę Neymara z Fabsem :)
0
Zamiast cieszyc sie z awansu polskiej druzyny do 4 rundy play off lepiej szukac dziory w calym co nie? Serce zostawione w Warszawie i Barcelonie!
0
Neymar zbyt często moim zdaniem chciał kiwać i lub przetrzymać piłkę. to tylko spowalniało grę, musi nad tym popracować, ale też z drugiej strony w niektorych zagraniach zabralko szczescia badz kilku cm zeby pilka dotarła do adresata. nie jest zle, ale musi byc lepiej. 57mln zobowiazuje i nalezy to splacac powoli Panie Ney :)
0
tez macie wrazenie ze Neymar zabardzo chce sie kiwac w kazdej akcji?
0
Dziecko, o czym Ty mowisz... Sklep sprzedawal koszukki, gdy Thiago odszedl, a te z numerem 11 i napisem Neymar byly sprzedawane tylko w jakis nieoficjalnych sklepikach. Roenie dobrze mogloby byc tam Twoje nazwisko. A co do zdjecia, to mial on o tyle pecha, ze byl ostatnim z brzega a zdjecie musialo byc przycirte do okreslonych wymiarow
0
Jakoś nie mogę patrzeć a Thiago w innej koszulce niż ta z herbem Barcy ...
0
DO WSZYSTKIECH (aby uniknąć setki tych samych pytań):
NA CYFRZE +, MECZ LECI NA PROGRAMIE ..ZDF"
U mnie jest to program 301 (poprzedza program RTL).
Nie ma za co i miłego meczu.
Vamos Barca!
0
Ps. Wątpie ze AVB sprzedałby Vertonghena gdyż nie tak dawno walczyl o jego sprowadzenie do Spurs.
0
Tak. Przy wejsciu kod kreskowy przystawiasz do bramki
0
Zaden z tych wyzej wymienionych graczy nie jest wzorem do nasladowania a skoro chcemy walczyć o najwyzsze cele to potrzebujemy najlepszych zawodnikow... Wg mnie jedynymi racjonalnymi transferami byloby sciagniecie: Kompany/hummels/phil jones/ luiz gustavo /chiellini. My potrzebujmy weterana a nie świezaka z talentem, zrozumcie to! Mlode gwiazdy mozemy poszukiwac w rezerwach, nam potrzebny jest filar obrony...
0
Moim zdaniem do Barcelony powinien trafić Kompany lub Hummels ... Napewno jest to lepsze rozwiązanie niż Luiz. Wiem co piszę, bo obserwowałem cały poprzedni sezon grę tych trzech graczy
0
Jak to czytam to mam wrazenie ze olał kpmpletnie Barce i mowil wszystko pod publiczke, zeby przypodobac sie Bayernowi. Oj nie tedy droga Panie Alcantra...
0
Mówisz o tym graczu, który moim zdaniem ma potencjał niemal taki sam jak nasz Thiago. Christian Eriksen. Tylko pytanie, czy zarząd nie woli tych pieniędzy wydać na jakiegos pomocnika w podeszłym wieku, który ma "doświadczenie".
0
Eh ... Wielka szkoda. Liczyłem na tego zawodnika i bardzo wierzyłem w niego, ponieważ widziałem w nim lekkość grania i imponował mi swoimi umiejętnościami. Przeszedł za śmieszne pieniądze. Z jednej strony rozumiem, że dużo więcej na nim nie było można ugrać, z racji klauzuli odstępnego i deklaracji piłkarza, że chce odejść, ale z drugiej zaś pozostaje nie smak. Mam jedynie żal do Thiago za to, że nie chciał poczekać 2-3 lat, wtedy byłby moim zdaniem liderem obok Messiego. Myślę, że w Bayernie tych minut będzie dostawał jeszcze mnie, ale cóż, wkońcu to Pep, po nim wszystkiego można się spodziewać. Mimo wszystko, będę kibicował temu młodemu, diabelsko uzdolnionemu chłopakowi. Dzięki Thiago za te 7 lat gry dla Blaugrany i powodzenia w osiąganiu sukcesów
0
Twierdze, że mało z kim potrafi wywalczyć pozycję do główki
0
Nam potrzebny jest doświadczony defensor a nie szczupaczek o wielkim talencie ... Takich możemy szukać w La Masii i nie musimy ich ściągać. Z kim Marquinhos wygra główkę? Z Davidem Silvą co najwyżej ..
0
Co to się dzieje ... Młodzi, perspektywiczni gracze odchodzą za coraz bardziej śmieszne pieniądze w porównaniu do tego co prezentują ... brak słów
0
Tyle, że my nie poświęciliśmy całego życia futbolowi, nie zarabiamy na tym milionów euro rocznie, a Tito tak. Więc wymagamy też coś od niego. Do moomentu gdy Tito nie wyjechał do nowego jorku, miał u mnie sporo plusów, po jego przyjeździe nie widziałem natomiast żadnej zmiany jak pod wodzą Roury. Mam tylko nadzieję, że ten rok będzie bardziej udany niż poprzedni ...
0
Bo wstyd dostać 15:0 ...
0
Wypożyczenia Barcy... Ahh, pożal się Boże. Ilu świetnie zapowiadających się graczy, po wypożyczeniu do innego klubu przebiło się do 11 Barcy ?
Fontas, Cuenca, Bojan, Affelay, Dos Santos. Przecież to chyba byli jedni z najbardziej uzdolnionych graczy Barcy. Trafili na wypożyczenia i co? Nikt nie widzi już dla nich miejsca. Taka prawda. Jeżeli Delofeu trafi na wypożyczenie to jest marna szansa że wróci z niego i dostanie szanse gry w Barsie
0
Oglądałem grę Luiza i Hummelsa przez prawie cały sezon i obserwowałem ich poczynania.
David Luiz:
Plusy:
- szybki
- silny
- dobry w powietrzu
- waleczny
- dobry strzał z dystansu
Minusy:
- często popełnia techniczne błędy
- brak mu zimnej krwi pod presingiem przeciwnika
- myślę że lepiej radzi sobie na boku obrony niż na środku
Hummels:
- zimna krew
- skuteczność
- dobra gra w powietrzu
- młody
Minusy:
słaby strzał z dystansu
- wolny
- zdarzają mu sie głupie bledy w obronie
Osobiście mam dylemat który z nich bylby lepszy... Hummels byłby mocnym filarem obrony ale nie wniósł by nic nowego z taktycznego punktu widzenia bo jego styl jest podobny do Pique. natomiast Luiz jest szybki i potrafi huknąć z dystansu, lecz z kolei nie mam do niego zaufania bo czesto po jego błedach indywidualnych Chelsea traciła bramki ... jak dla mnie 1:1 dla tych panów, więc pozostawie decyzje zarządowi, gdyż dla kazdy z nich ma plusy i minusy co stawia ich na równi, lecz maja inny styl gry
0
Tylko Barca . !,: Mamy młodych i rozwijających się obrońców. Nam potrzeba doświadczonego stopera z umiejętnościami, którego wiek wynosi mniej niż 27-28 lat, żeby mógł on nam pomóc przez kilka sezonów.
0
Zastanawia mnie jeden fakt. Mianowicie:
2 lata temu, nie podpisaliśmy kontraktu z Aguero tylko dlatego, że niechciano w szatni Barcy dwóch super gwiazd, by uniknąć konfliktów.
W tym roku sprowadzamy jeszcze bardziej rozpoznawanego i medialnego piłkarza jakim jest Neymar. Gdzie tu logika? Kwestią tej zmiany jest to, że na ławce trenerskiej jest inny człowiek? Czy może raczej tego, że musieliśym przekonać sie na własnych błędach, że taka zmiana jest nieunikniona i potrzeba kogoś kto podciągnie naszą linię ataku na wyżyny ( w założeniu oczywiście )?
0
Faktycznie, zapomniałem kompletnie o Affim. Pedro (20-25) + Affi (10) = Pożądny ofensywny pomocnik