0

Miala być podobno 11.08 czyli dzisiaj. Ale jak narazie nic nie wiadomo w tej sprawie

0

W granicach 14 wrzesnia

0

Tak i Iniesta na lawce Brawo :)

2

Od przybytku glowa nie boli. lepiej miec za duzo i w czym wybierac niz sie martwic ze nie ma kogo wybrac

0

Fakt, nie pomyślałem :/

0

„Jestem zachwycony, bo mamy trzech naprawdę świetnych piłkarzy. Teraz będę musiał podjąć decyzję. Każdy z nich ma 33% szans”

Mowa o...?

0

Tak jak ostatnio... Niby dobrze, lecz nie napawał pewnością siebie.

4

A szkoda ważniaku...

0

UWAGA! Wszystkich ludzi, którzy są na tej stronie aby normalnie powymieniać się dojrzałymi poglądami i ocenić obecną formę drużyny zapraszam za godzinę :) Dajmy się wypisać "kibicom", którzy zaśmiecają stronę obelgami po przegranej z Napoli i są "najwierniejsi" po wygranej z Helsinkami.
Po 19 powinni już spać i będzie można na spokojnie podyskutować.

2

Po części się z Tobą zgadzam, bo każda wygrana cieszy, ale połowa "kibicoznawców" popada w hurraoptymizm po tym, jak Barcelona rozbija półamatorów a chce wywalić połowę składu gdy przegrywamy z Realem bądź remisujemy z Niceą... Nikt nie zabrania się cieszyć, bo cieszę się również ja, lecz trzeba oceniać wszystko z pewnym dystansem

0

Miałem co do niego dylemat od początku pisania moich przemyśleń aż do końca... Najlepiej byłoby podzielić samego Pedro na plusy i minusy.
Na plus: chęć do gry, dynamika, często był przy piłce
Na minus: nieskuteczność, kilka głupich strat

Tak więc stwierdziłem, że najlepiej będzie pozostawić go "neutralnym" aczkolwiek z minimalną przewagą ,,+''

1

Najlepszy na boisku:
- Rakitić (przegląd pola niczym Xavi, dynamiczny, skuteczny w destrukcji, piękne i dokładne crossy)

Na plus:
- Munir (skuteczny i dynamiczny)
- Rafinha (waleczny i miał pomysł na grę)
- Alba (dobre wejścia skrzydłem)
- Iniesta (magia, zresztą jak zawsze )
- Bartra (pewny w obronie)
- Montoya (dobrze się ustawiał, nie było głupich strat)

Na minus:
- Deulofeu (prawie każdy drybling = strata)
- Grimaldo (kilka głupich strat)
- Edgar Ie (niepewny w obronie)
- Halilovic (bardzo chciał jak zawsze lecz często brakowało techniki i doświadczenia, ale trzymam kciuki, że to przyjdzie z czasem)

0

nie za bardzo. gdyby cały sezon tak wyglądał to już na zimę każdy by tęsknił za prawdziwymi meczami gdzie się coś dzieje.

2

Czyli lepiej byłoby wydać 50mln na Hummelsa i później płakać jak odniósłby kontuzję razem z Pique i trząść portkami przy każdej akcji przeciwnika nie mając obrońców?
Osobiście się cieszę z tego transferu. Jednak żeby nie zapeszać, o ocenę pokuszę się najwcześniej w połowie sezonu.

0

Dzięki chłopaki.

0

OFFTOP: Co z Suarezem? Tak długo trwa sprawa?

0

O Matko Boska szok

0

Hahaha bardzo wyimaginowaną wyobraźnię masz widzę :)
Wszystko ładnie pięknie na papierze wygląda ale trzeba zejść na ziemię bo to nie fifa :) Niewiadoma jest forma Vermaelelna więc od razu wstawiasz go do pierwszej "11" za Pique gdyż ten zagrał przeciętnie? Rakitić "potrafi posłać wspaniałe podania do zawodnikó" - w Barcelonie chyba KAŻDY to potrafi więc uzasadnienei śmieszne, ale fakt, będzie najlepszym na tej pozycji.
Suarez narazie ma karę, więc ciężko się wypowiadać na jego temat.
Masz rację, że na chwilę obecną nie ma lepszych od Alvesa na tę pozycję, ponieważ nie mamy innych PO oprócz Montoyi, który raz błyszczy a raz zawodzi.
Pedro na LO woła o pomstę do nieba bo gracz ten nigdy w życiu na tej pozycji nie grał a granie na obronie to nie zabawa, której można łatwo i szybko się nauczyć.
Zapominasz o Rafinhni i (moim zdaniem) Traore, który nie oszukując się, ma jaja i co najważniejsze umiejętności to brylowania w pierwszym składzie.

0

Problem w tym, że nie ma ofert za Alvesa i Songa.
Miało być za nich 20-25mln a teraz chcemy zrobić wszystko żeby chociaż zaoszczędzić na ich pensji. Paranoja.
Nie staję w obronie Zubiego ale on nie ma wpływu na to czy wpłynie oferta za któregoś z nich. A jak sprzedadzą ich tak jak Villę, to będzie płacz "czemu tak tanio?".
Są niepotrzebni i o tym wiedzą (bynajmniej Song).
Reszta należy, że tak powiem do reszty klubów i samych zawodników. Ja mam nadzieję, że uda sprowadzić się Cuadrado, ponieważ ten gracz ma wszystko to, za co kochaliśmy Alevesa za najlepszych czasów, czyli szybkość, skuteczność i boiskową bezczelność.

0

Liczę na to, że uda się osiągnąć porozumienie! Vermaelen jest obok Vertonghena możliwie najlepszą opcją stopera z drugiej półki.
Skoro nie udało się sprowadzić Banatii, Luiza, Hummelsa czy Marquinosa to dlaczego nie belg?
Jest szybki, ma centymetry, dobrze gra głową. Nie chce już widzieć Masche na obronie. On jest defensywnym pomocnikiem i jest świetną alternatywą za Sergio czy Rakiticia.
Ostatnim marzeniem jest sprowadzenie prawego obrońcy za starego i wypalonego "diabła tasmańskiego" a liczę, że marzenie zostanie spełnione a gra Barcy będzie niosła do sukcesów w nadchodzącym sezonie.
VeB!

0

Nie interesujemy się nim, ponieważ jest po prostu za słaby :)
Potrzeba nam doświadczonego i ogranego stopera.
Rojo to młody gracz, który popełnia sporo błędów.
Dla mnie - strata kasy

1

Myślisz, że Real by przystał na to żeby wypożyczyć Angela z możliwością zakupu? To są zamrożone pieniądze, za które można by było kupić kogoś lepszego, a jeżeli Angel złapie kontuzje to Real jest w czarnej ... :) Ale co my tu o Realu... Jak stan zdrowia Neymara mnie bardziej interesuje ;)

1

kilka dni temu została podana informacja przez radio, że w czwartek ogłoszą transfer a wy to łykacie. Na pewno kilka dni temu wiedzieli kiedy to nastąpi, jeśli praktycznie codziennie walczą o innego gracza, brawo :)

0

Mowisz tak jakby mial trafic do wiezienia. treningi z druzyna niech mu odwiesza i trzeba sie tym zadowolic

0

Leci gdzies na nc+ mecz arsenalu?

0

Tyle, że trzeba mieć tych wszystkich piłkarzy, których już włączyłeś do zespołu (Cuadrado, Marquinos).

0

Oby cały czas się rozwijał a będzie dobrze :)

0

Widzę, że Barcelonie ciężko zrealizować nawet plan B i na liście znajdują się coraz to słabsi zawodnicy... Mam nadzieję, że uda się ściągnąć kogoś solidnego i nie skończy się na planie D, w którym nie zdziwiłbym się jest Iniaki Astiz czy też Fontas...

1

od razu pomyslalem o Bojanie. tez sie niesamowicie zapowiadal a wyszlo jak wyszlo... mam nadzieje ze sie chlopak rozwinie i w przyszlosci bedzie kręcił przeciwnikami jak rosjanie w sprawie samolotu Malaysia airlines.

1

tylko po to zeby byc zapcjaj dzurą? nie oszukujmy sie, on nie bedzie gral nigdy w podstawowym skladzir bo troche mu brakuje, a nie jest już mlody.
zamiast niego lepszym rozwiazaniem byloby wlaczenie halilovicia do Barcelony i dawanie mu szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?