fanfary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rademenes - do meczu jeszcze 2 miesiące wiec Real może złapać forme.
0
Niesamowite jak Malaga gniecie Real.. jakby MU teraz z Realem grało to spokojnie wróżę awans Diabłów
0
przecież Real i tak ma już wylane w ligę.. A Isco jest niesamowity.
0
adex32 - proszę cię. on jeszcze z 5 lat może pograć na wysokim poziomie..
0
ale wrzawa na trybunach :o
0
@prokofiew - co ty gadasz? skoro każdy ubrał koszulke to Casillas też by ubrał. Adan też miał to co to za różnica który będzie ją nosił -.-
0
hahah Casillas jakie drgawki :D
0
Były koszulki Realu, co wy się plujecie?
0
Podczas meczu Realu dzisiaj o 20 zawodnicy wybiegną z koszulkami wspierającymi Tito.. Szacunek.
0
MU - Real. za kogo trzymacie kciuki?
0
24.media.tumblr.com/0d318f7dd6f98961320978dfee8d93f1/tumblr_mf6p16MWXO1qfkzlso1_1280.jpg
świetna tapeta z Adriano jakby ktoś chciał.
0
haha beka z tego czelsi :D
0
25.media.tumblr.com/817b16389c93e76cf279b3e0e4ca8089/tumblr_meqdeuCGHs1ryw6xbo1_1280.jpg
rozzłoszczone oczy Ozila haha;D
0
wygrali zasłużenie + nie uznali im słusznie bramki..
0
Ronaldo jaki cwaniak wymusił wolnego żeby postarać się strzelić gola.
0
"bo jednak jak nie ma Benzyny na boisku" hahah.
0
LiThRyn w przypadku Modrica to raczej nie kasa. On już od sezonu 10/11 chciał odejść. Nic w Tottenhamie nie osiągnie, ale czemu akurat Real.. Mógł iść np do United i dalej grać w Anglii.
0
szkoda, że Modric odszedł do Realu. świetny grajek, a tam grzeje ławkę.
0
będzie beka jeszcze jak Valladoid wyrówna XD
0
oglądacie jutro derby Manchesteru ?
0
ładnie przymierzył. ale zasłużyli bądź co bądź.
0
ale brama ; O
0
Messimilian - nie czytaj tych bzdur, kolejne dzieci.
0
Real wciśnie im gola, bo tamci się już bronią i tylko kontrami wychodzą
0
zabrali Realowi bramkę.. ja tam Ronaldo nie lubię, ale mam do niego szacunek. Ogólnie wolałem tamten Real i tego prawdziwego Ronaldo9.
0
ale trzeba przyznać, że mecz dobry. wynik wisi w powietrzu. tylko że nie wiadomo dla kogo.
Liwko - nie wkurwiam, mówię prawdę która was boli.
0
Iniesta08 - hehe, dobre;P
0
0
piachu - ja jestem bardzo wyluzowany, ale robicie, a właściwie sprawiacie wrażenie ludzi którzy są w gimnazjum i cieszą ich takie hejty..
0
Ratamahatta, a z frodo się nie spotkałem jeszcze.