0

rademenes - do meczu jeszcze 2 miesiące wiec Real może złapać forme.

0

Niesamowite jak Malaga gniecie Real.. jakby MU teraz z Realem grało to spokojnie wróżę awans Diabłów

0

przecież Real i tak ma już wylane w ligę.. A Isco jest niesamowity.

0

adex32 - proszę cię. on jeszcze z 5 lat może pograć na wysokim poziomie..

0

ale wrzawa na trybunach :o

0

@prokofiew - co ty gadasz? skoro każdy ubrał koszulke to Casillas też by ubrał. Adan też miał to co to za różnica który będzie ją nosił -.-

0

hahah Casillas jakie drgawki :D

0

Były koszulki Realu, co wy się plujecie?

0

Podczas meczu Realu dzisiaj o 20 zawodnicy wybiegną z koszulkami wspierającymi Tito.. Szacunek.

0

MU - Real. za kogo trzymacie kciuki?

0

24.media.tumblr.com/0d318f7dd6f98961320978dfee8d93f1/tumblr_mf6p16MWXO1qfkzlso1_1280.jpg

świetna tapeta z Adriano jakby ktoś chciał.

0

haha beka z tego czelsi :D

0

25.media.tumblr.com/817b16389c93e76cf279b3e0e4ca8089/tumblr_meqdeuCGHs1ryw6xbo1_1280.jpg

rozzłoszczone oczy Ozila haha;D

0

wygrali zasłużenie + nie uznali im słusznie bramki..

0

Ronaldo jaki cwaniak wymusił wolnego żeby postarać się strzelić gola.

0

"bo jednak jak nie ma Benzyny na boisku" hahah.

0

LiThRyn w przypadku Modrica to raczej nie kasa. On już od sezonu 10/11 chciał odejść. Nic w Tottenhamie nie osiągnie, ale czemu akurat Real.. Mógł iść np do United i dalej grać w Anglii.

0

szkoda, że Modric odszedł do Realu. świetny grajek, a tam grzeje ławkę.

0

będzie beka jeszcze jak Valladoid wyrówna XD

0

oglądacie jutro derby Manchesteru ?

0

ładnie przymierzył. ale zasłużyli bądź co bądź.

0

ale brama ; O

0

Messimilian - nie czytaj tych bzdur, kolejne dzieci.

0

Real wciśnie im gola, bo tamci się już bronią i tylko kontrami wychodzą

0

zabrali Realowi bramkę.. ja tam Ronaldo nie lubię, ale mam do niego szacunek. Ogólnie wolałem tamten Real i tego prawdziwego Ronaldo9.

0

ale trzeba przyznać, że mecz dobry. wynik wisi w powietrzu. tylko że nie wiadomo dla kogo.

Liwko - nie wkurwiam, mówię prawdę która was boli.

0

Iniesta08 - hehe, dobre;P

0

0

piachu - ja jestem bardzo wyluzowany, ale robicie, a właściwie sprawiacie wrażenie ludzi którzy są w gimnazjum i cieszą ich takie hejty..

0

Ratamahatta, a z frodo się nie spotkałem jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?