fanfary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka jest różnica pomiędzy psem leżącym na drodze i kibicem Realu leżącym na drodze?
Odpowiedź: Przed psem są ślady hamowania.
hahah :D dla jasności: szanuję Real, ale te kawały są dobre ;D
0
Jak nazywa się sytuacja, kiedy dwadzieścia lub więcej osób kibicuje Realowi?
Odpowiedź: - Masowa głupota
haha :D
0
Affelay strzela Arsenalowi :D
0
city też od poczatkku ligi na farcie cisnie.
0
katalonczyk - jaki babol? zle piastkowanie ala niektóre babole valdesa to nic ;d
0
BVB gol :D
0
iniesta2010 = ahaha dobre :D
0
zamiast sie cieszyć, że mozemy ogladac crisa, messiego, rooneya, falcao i innych świetnych grajków to hejtujecie ;d
0
kriz - jak to nie jest cieszynka? jakby wcale nie celebrowal to okej, ale jakis gest robi wiec to podchodzi pod celebracje. po prostu nie rozumiem momentami nagonki na Ronaldo. macie / mamy okazje ogladac takich zajebistych pilkarzy jak Ronaldo czy Messi i zamiast sie z tego cieszyc przechodzicie w niesportową atmosfere..
0
gallaret - i co to ma do rzeczy? on ma strzelac bramki w koncu od tego jest. strzelil? strzelil i z tego go beda rozliczac.
0
Kriz - pokora pokorą, ale tym gestem ucisza swoich hejterów(których ma prezcież od grona). wcale mu sie nie dziwie, ze tak celebruje bramki. Uwielbiam Messiego, ale szanuje tez Ronaldo. doszedl do swojego poziomu ciezką praca po prostu.
0
Kriz - a co nie jest? Drugi najlepszy pilkarz na swiecie.. troche obiektywnosci.