0

najsilniejsza wiadomo, że Primera Division bo grają tam takie tuzy jak Falcao, Ronaldo, Messi i inni, ale najbardziej atrakcyjniejsza, wyrównana i najwięcej emocji jest w Premier League :) to jest nieobliczalna liga.

0

Możecie Ronaldo nie lubić, ale serca do dzieci nie można mu odmówic :))

0

Falcao spodnie chyba z komunii, a Ronaldo ile dzieciaków nazbierał :D

0

Dzieciak Casillasa trochę nie ogarnął systemu xD

0

Messi jaki garniak. Mega mi sie podoba :D

0

a kto tak narzekał na Pedro ;) ?

0

Szkoda Casillasa. Jedyny ogarnięty w tym Realu. Wielki piłkarz i człowiek, a przez widzimisie Mourinho zostaje ośmieszany..

0

Za dobry na ten klub ;]

0

najlepszym trenerem na świecie jest Ferguson, a nie Mou..

0

Jak ja nie trawię tego sztucznego wyrobu City. Na cholerę im David? Mają Aguero, Teveza, Dżeko i tego przypała Balotellego.. Obronę by wzmocnili, a nie atak.

0

Veron - wielki niewypał transferowy United ;D

0

Iniesta08 - i co w tym takiego?

0

tracePL - nudne to juz jest i głupie

0

Kaka xD

0

2,5 min nerwówy...

przeżywasz jakby Real miał 1 pkt straty, a to 'tylko' 16 czy tam 17..

0

Przestańcie pisać te - 16, u mnie na termometrze - 16, ale zimno itd. bo to wieje gimbazą..

0

Dokładnie. Iker to jedyny ogarniety gość z Realu.

0

''kolejna bramka fartowna. Mam nadzieję ,że nie zremisują'' jak pressing jest dla ciebie fart to nie wiem co barcelona gra ;D

0

świetny mecz jak na PD:D

0

Pepe spokojny jak zawsze ;D

0

Pepe małpa nie człowiek

0

ale Malaga jest piekielnie silna w tym sezonie ; o

0

Hahahahahaha nie wierze xD

0

Santa Gruz strzelił :D

0

Co wy się tak jaracie tym Realem.. I tak w lidze Barcelona pozamiatała, a Real i tak ma wyjebkę i na obronę mistrzostwa nie ma co liczyć. Niech sobie wygrywaja, wy grajcie swoje i tyle.

0

bojan - a gdzie ty masz go zamiar upchnąć? Taki grajek nie może grzać ławki. Gdzie Isco może iść ? W Arsenalu nie ma miejsca bo tam jest środek Wilshere - Arteta - Cazorla od biedy Ramsey czy Diaby, Chelsea ma przesyt, Milan nie ten poziom, City ma Silvę, Nasriego i innych grajków. Wg mnie najlepsza opcja to United bo tam jest Carrick i Cleverley, a Anderson to szło. Jest też Kagawa. 4-3-3 United mogłoby grać z Carrickiem, Cleverleyem i Kagawą/Isco.

0

lukininho - bo tak się okazuje szacunek. Tak samo Mourinho mówi, że pokonanie United jest prawie niemożliwe ;)

0

Ronaldo to naprawdę świetny grajek, ale wg mnie sprawia takie wrażenie jakby na siłę już w tym Realu grał.. Mógłby wrócić do Man Utd, bo tam dalej ma wsparcie fanów, Fergusona i te barany z Santiago gwiżdżą i buczą na niego, a w MU to jest nie do pomyślenia.

0

Isco mógłby iść do United.

0

'musze pochwalić TOM druzyne' haahahha o lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?