fanfary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najsilniejsza wiadomo, że Primera Division bo grają tam takie tuzy jak Falcao, Ronaldo, Messi i inni, ale najbardziej atrakcyjniejsza, wyrównana i najwięcej emocji jest w Premier League :) to jest nieobliczalna liga.
0
Możecie Ronaldo nie lubić, ale serca do dzieci nie można mu odmówic :))
0
Falcao spodnie chyba z komunii, a Ronaldo ile dzieciaków nazbierał :D
0
Dzieciak Casillasa trochę nie ogarnął systemu xD
0
Messi jaki garniak. Mega mi sie podoba :D
0
a kto tak narzekał na Pedro ;) ?
0
Szkoda Casillasa. Jedyny ogarnięty w tym Realu. Wielki piłkarz i człowiek, a przez widzimisie Mourinho zostaje ośmieszany..
0
Za dobry na ten klub ;]
0
najlepszym trenerem na świecie jest Ferguson, a nie Mou..
0
Jak ja nie trawię tego sztucznego wyrobu City. Na cholerę im David? Mają Aguero, Teveza, Dżeko i tego przypała Balotellego.. Obronę by wzmocnili, a nie atak.
0
Veron - wielki niewypał transferowy United ;D
0
Iniesta08 - i co w tym takiego?
0
tracePL - nudne to juz jest i głupie
0
Kaka xD
0
2,5 min nerwówy...
przeżywasz jakby Real miał 1 pkt straty, a to 'tylko' 16 czy tam 17..
0
Przestańcie pisać te - 16, u mnie na termometrze - 16, ale zimno itd. bo to wieje gimbazą..
0
Dokładnie. Iker to jedyny ogarniety gość z Realu.
0
''kolejna bramka fartowna. Mam nadzieję ,że nie zremisują'' jak pressing jest dla ciebie fart to nie wiem co barcelona gra ;D
0
świetny mecz jak na PD:D
0
Pepe spokojny jak zawsze ;D
0
Pepe małpa nie człowiek
0
ale Malaga jest piekielnie silna w tym sezonie ; o
0
Hahahahahaha nie wierze xD
0
Santa Gruz strzelił :D
0
Co wy się tak jaracie tym Realem.. I tak w lidze Barcelona pozamiatała, a Real i tak ma wyjebkę i na obronę mistrzostwa nie ma co liczyć. Niech sobie wygrywaja, wy grajcie swoje i tyle.
0
bojan - a gdzie ty masz go zamiar upchnąć? Taki grajek nie może grzać ławki. Gdzie Isco może iść ? W Arsenalu nie ma miejsca bo tam jest środek Wilshere - Arteta - Cazorla od biedy Ramsey czy Diaby, Chelsea ma przesyt, Milan nie ten poziom, City ma Silvę, Nasriego i innych grajków. Wg mnie najlepsza opcja to United bo tam jest Carrick i Cleverley, a Anderson to szło. Jest też Kagawa. 4-3-3 United mogłoby grać z Carrickiem, Cleverleyem i Kagawą/Isco.
0
lukininho - bo tak się okazuje szacunek. Tak samo Mourinho mówi, że pokonanie United jest prawie niemożliwe ;)
0
Ronaldo to naprawdę świetny grajek, ale wg mnie sprawia takie wrażenie jakby na siłę już w tym Realu grał.. Mógłby wrócić do Man Utd, bo tam dalej ma wsparcie fanów, Fergusona i te barany z Santiago gwiżdżą i buczą na niego, a w MU to jest nie do pomyślenia.
0
Isco mógłby iść do United.
0
'musze pochwalić TOM druzyne' haahahha o lol