0

Iniesta08 - no wlaśnie, to dawajcie ten przykład. Bo te spiny kibice FCB vs kibice RM mnie rozśmieszaja i te wyzwiska na Crisa czy Leo. jestem obiektywny, bo nie kibicuję zadnemu z tych drużyn.

0

piachu - oh te żarty są tak śmieszne, że ja pitole.

0

''Po pierwsze to na szacunek to sobie trzeba zasłużyć.'' - a co on nie zasłużył? Jest drugim najlepszym zawodnikiem na świecie(pierwszy to wiadomo, że Messi) doszedł do wszystkiego bardzo cieżką praca, pomaga dzieciom itd. I co? Messi też robi podobe rzeczy i go szanujecie.

''wszystkich od gimbazy, a sam nie masz nic ciekawego do powiedzenia. '' - nie piszę, że są gimbusami tylko, że zachowują się jak dzieci z gimnazjum. to różnica, ale i tak prawda.

0

@Adziu2011 t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMh2xeRGia6NKnuKCtc0DuB3NKl-Ugy6d2XDHIIDLrk4Bg9NR7FJ5kVPN- nie no wcale jaskiniowca nie przypomina.

Iniesta08 - i co musicie się zniżać do ich poziomu? dajcie lepszy przykład, a nie.

0

piachuFCB - bo nie jestem z gimnazjum i mnie takie głupie nazwy nie cieszą? Zachowujesz się jak dziecko z piaskownicy.

0

0

Adziu2011- a to mało razy? Poczytaj komentarze pod innymi newsami to zobaczysz. pedałek, żelek itd. Ale takie hejtowanie teraz wśród uczniów gimnazjum jest modne więc.

0

Ja was nie ogarniam.. Możecie Ronaldo nie lubić, ale szacunek mu się należy, a połowa jak nie większość z was to gimnazjum więc czego ja wymagam.. Wam chyba, też nie jest miło jak ktoś Leo obraża.

0

Hahah nie mogę jaka gimbaza;D

0

Fart? Ale hipokryta jesteś. Gdyby tak zrobił Messi z Iniestą spuszczałbyś się nogawkami. Trzeba przyznać, że akcja im wyszła.

0

cudownie to zrobilu

0

Haha mówiłem :)

0

Przecież Real i tak to wygra, o co założymy sie ? ;d

0

Pamietam Mikiego jeszcze jak grał w Liverpoolu.. Popłakałem się jak przegrał walkę.

Vamos Miki!

0

TheBlues and Barca przecież manucho to był nie wypał w MU.

0

Czym wy sie jaracie? 22 minuta i 2-1.. tyle meczu i tak to Real wygra i tak.

0

Nie lubię Messiego(ta wiem zaraz mnie za to zminisujecie), ale go szanuję. Mimo wszystko nikomu nie życzę kontuzji więzadeł.. Przykładowo taki Nemanja Vidic(z MU) ma sezon w plecy przez te więzadła.. Wiem bo sam to przeszedłem i dopiero przechodzę rehabilitację..

Trzym się Leo.

0

Co się stało?! : o bo nie oglądam waszego meczu?

0

komu jak komu(mimo, że nie jestem fanem barcelony) ale życzę z całego serca żeby chel$ea nie wyszła.. za tamten półfinał z wami.

0

buhahah na chwilę obecną chel$ea nie wychodzi z grupy XD

0

W Anglii jest tylko jeden Manchester - ten czerwony. Nie trawię takich sztucznych wytworów jak City.

A Deulofeu można wypożyczyć.

0

barcatikitaka wyluzuj. pośmiać się można z Polaków ;d

0

Btw, z tymi oczami to sie czasami nie ma co śmiać bo ludzie chorzy na tarczycę mają takie wytrzeszcze. a ta choroba okropna jest.

0

http://www.sadistic.pl/polacy-na-meczu-w-uk-vt141937.htm

widzieliście to? ahahahahahha padłem :D

0

Rodriguez to się nagra ;d

0

ja się zawszę śmieję, że jak Ozil jest na spalonym to przez jego oczy bo się wychylają za linie:P

0

i co słaby ten Ronaldo co?

0

@Kimu - dobra ironia nie jest zła :-)

Może i ma styl bycia jaki ma, może i ma nawalone tego żelu, może i się kiwa, ale serducha do innych ludzi i do piłki nie można mu zabrać. A ludzie zamiast się cieszyć, że żyją w takich czasach to wyzywają się na wzajem. Paranoja.

I nie. Nie kibicuję ani Barcelonie, ani Realu tylko skromnemu klubowi którego tutaj pewnie mało kto zna.

0

''To ciebie to obchodzi bo mi to wytykasz.'' bo piszesz takie głupoty i robisz z siebie hipokrytę.

@MR10

Dobra, ale nie chodzi o ILOŚĆ, ale ogólnie o sam ŻEL.

I nie, nie jestem ani kibicem Barcelony ani Realu.

0

ma kasę, to niech sobie robi fryzury jakie mu się podoba. a wy zamiast się cieszyć, że żyjecie w erze Messiego i Ronaldo(bo obaj są genialni) to narzekacie i wyzywacie. Pewnie większość was nie żyla w czasach Cantony, Keano czy Henrego więc cieszcie sie tym co teraz oglądacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?