fanfary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta08 - no wlaśnie, to dawajcie ten przykład. Bo te spiny kibice FCB vs kibice RM mnie rozśmieszaja i te wyzwiska na Crisa czy Leo. jestem obiektywny, bo nie kibicuję zadnemu z tych drużyn.
0
piachu - oh te żarty są tak śmieszne, że ja pitole.
0
''Po pierwsze to na szacunek to sobie trzeba zasłużyć.'' - a co on nie zasłużył? Jest drugim najlepszym zawodnikiem na świecie(pierwszy to wiadomo, że Messi) doszedł do wszystkiego bardzo cieżką praca, pomaga dzieciom itd. I co? Messi też robi podobe rzeczy i go szanujecie.
''wszystkich od gimbazy, a sam nie masz nic ciekawego do powiedzenia. '' - nie piszę, że są gimbusami tylko, że zachowują się jak dzieci z gimnazjum. to różnica, ale i tak prawda.
0
@Adziu2011 t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMh2xeRGia6NKnuKCtc0DuB3NKl-Ugy6d2XDHIIDLrk4Bg9NR7FJ5kVPN- nie no wcale jaskiniowca nie przypomina.
Iniesta08 - i co musicie się zniżać do ich poziomu? dajcie lepszy przykład, a nie.
0
piachuFCB - bo nie jestem z gimnazjum i mnie takie głupie nazwy nie cieszą? Zachowujesz się jak dziecko z piaskownicy.
0
0
Adziu2011- a to mało razy? Poczytaj komentarze pod innymi newsami to zobaczysz. pedałek, żelek itd. Ale takie hejtowanie teraz wśród uczniów gimnazjum jest modne więc.
0
Ja was nie ogarniam.. Możecie Ronaldo nie lubić, ale szacunek mu się należy, a połowa jak nie większość z was to gimnazjum więc czego ja wymagam.. Wam chyba, też nie jest miło jak ktoś Leo obraża.
0
Hahah nie mogę jaka gimbaza;D
0
Fart? Ale hipokryta jesteś. Gdyby tak zrobił Messi z Iniestą spuszczałbyś się nogawkami. Trzeba przyznać, że akcja im wyszła.
0
cudownie to zrobilu
0
Haha mówiłem :)
0
Przecież Real i tak to wygra, o co założymy sie ? ;d
0
Pamietam Mikiego jeszcze jak grał w Liverpoolu.. Popłakałem się jak przegrał walkę.
Vamos Miki!
0
TheBlues and Barca przecież manucho to był nie wypał w MU.
0
Czym wy sie jaracie? 22 minuta i 2-1.. tyle meczu i tak to Real wygra i tak.
0
Nie lubię Messiego(ta wiem zaraz mnie za to zminisujecie), ale go szanuję. Mimo wszystko nikomu nie życzę kontuzji więzadeł.. Przykładowo taki Nemanja Vidic(z MU) ma sezon w plecy przez te więzadła.. Wiem bo sam to przeszedłem i dopiero przechodzę rehabilitację..
Trzym się Leo.
0
Co się stało?! : o bo nie oglądam waszego meczu?
0
komu jak komu(mimo, że nie jestem fanem barcelony) ale życzę z całego serca żeby chel$ea nie wyszła.. za tamten półfinał z wami.
0
buhahah na chwilę obecną chel$ea nie wychodzi z grupy XD
0
W Anglii jest tylko jeden Manchester - ten czerwony. Nie trawię takich sztucznych wytworów jak City.
A Deulofeu można wypożyczyć.
0
barcatikitaka wyluzuj. pośmiać się można z Polaków ;d
0
Btw, z tymi oczami to sie czasami nie ma co śmiać bo ludzie chorzy na tarczycę mają takie wytrzeszcze. a ta choroba okropna jest.
0
http://www.sadistic.pl/polacy-na-meczu-w-uk-vt141937.htm
widzieliście to? ahahahahahha padłem :D
0
Rodriguez to się nagra ;d
0
ja się zawszę śmieję, że jak Ozil jest na spalonym to przez jego oczy bo się wychylają za linie:P
0
i co słaby ten Ronaldo co?
0
@Kimu - dobra ironia nie jest zła :-)
Może i ma styl bycia jaki ma, może i ma nawalone tego żelu, może i się kiwa, ale serducha do innych ludzi i do piłki nie można mu zabrać. A ludzie zamiast się cieszyć, że żyją w takich czasach to wyzywają się na wzajem. Paranoja.
I nie. Nie kibicuję ani Barcelonie, ani Realu tylko skromnemu klubowi którego tutaj pewnie mało kto zna.
0
''To ciebie to obchodzi bo mi to wytykasz.'' bo piszesz takie głupoty i robisz z siebie hipokrytę.
@MR10
Dobra, ale nie chodzi o ILOŚĆ, ale ogólnie o sam ŻEL.
I nie, nie jestem ani kibicem Barcelony ani Realu.
0
ma kasę, to niech sobie robi fryzury jakie mu się podoba. a wy zamiast się cieszyć, że żyjecie w erze Messiego i Ronaldo(bo obaj są genialni) to narzekacie i wyzywacie. Pewnie większość was nie żyla w czasach Cantony, Keano czy Henrego więc cieszcie sie tym co teraz oglądacie.