fanfary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a w Hiszpanii nie jest przypadkiem tak jak teraz w Anglii, że od 10 kartek się pauzuje?
0
sory panowie. tak to jest jak się wpuszcza dziewczynę na laptopa.. :D
0
Jeszcze Crisu wyleci i Real się wgle posypie. A Rayo jak ma pecha, to konkretnie.
0
tak ogólnie to ja jestem dziewczyną :D ale widziałam jak raz potraktowaliście tutaj laskę(również fankę United) to postanowiłam robić za faceta hahahaha ;D wybaczcie :D
0
ja bym Rayo nie skreślała. wystarczy że strzelą kontaktową i Real zacznie się gotowac :)
0
pawlo - śpiewali sit down Mourinho ;) jeszcze zza czasów gdy Mou trenował chelsea to śpiewali.
0
'rozdupcone' haha brzmi jak groźba dziecka z gimnazjum :D
0
haha, faktycznie to fajnie jak się potrafimy zjednoczyć mimo, że te dwa kluby(a właściwie ich fani) nie przepadają aż tak za sobą. Wy nas dwa razy ograliście w finale LM, my was wykopaliśmy z finału w 2008 - gol Scholesa na 1-0 :)
Sam nie trawię Realu, bo podkupywali nam najlepszych grajków :P
0
Mateusz - nie musisz nam pisać co robią Tobie twoi koledzy..
0
Jako fan Man United życzę wam abyście zajeździli Real w tych dwóch spotkaniach z wami. Potem my się wam odwdzięczymy wygrywając z nimi :D
0
grupka kibiców Rayo > Santiago :D
0
Pepe to jest jednak idiota..
0
Rayo gniecie Real. piękny widok :D
0
hahaha widzieliście kibiców United na Santiago?
0
hahaha widzieliście kibiców United na Santiago?
7:25. Mourinho ewidentnie to słyszał bo spójrzcie na ten gest ręką :D a kibice zaczęli gwizdach hahah :D
0
De Gea debiutancki sezon myślę(poprzedni) myślę, że może uznać za w miarę udany. Początki miał słabe, ale jak ktoś oczekiwał, że David od razu będzie bronił jak w Atletico to był totalnym idiotą. Pierw Hiszpan musiał się zapoznać z ligą, nauczyć języka, poprawić grę w powietrzu. To pokazuje, że PD a PL się ogromnie różnią co zresztą sam De Gea przyznał. Ogólnie jak początki miał słabe tak potem grał świetnie. Mecz z Liverpoolem, Stoke - złapał formę i co? Ferguson wbił do bramki duńskiego średniaka i zaczął rotować. Pewność siebie i forma Davida spadła. W drugiej połowie tamtego sezonu wrócił do bramki i bronił niesamowicie.
W tym sezonie początek należał do Hiszpana, potem znowu zaczęła się rotacja. Teraz gra regularnie co przynosi niesamowite efekty.
Ogólnie De Gea nie dołączy do Barcelony. Sam zdementował plotki o odejściu i mówił, że chce United skończyć karierę. :)
0
W takim razie idę do piekła ;-D mimo, że jestem fanem United to szanuję Barcelonę.
0
czytaliście na stronie Realu ten komentarz o Xavim? "Phil Jones biegał za nim niczym Xavi za sędziami" LOL żenada
0
leser - nie zgodzę się. grał lepiej? miał tylko większe posiadanie piłki i klepali przed 16metrem i nie mogli wyklepać. Tak to strzelali prosto w De Geę - Hiszpan poza dwoma kapitalnymi interwencjami ( strzał Coentrao na słupek i drugi wybroniony jakimś magicznym sposobem ) łapał to co w neigo strzelali. Przecież to United miało lepsze i klarowniejsze sytuacje - 3 setki Robina czy Giggsa.
0
Jak tam panowie po wczorajszym meczu? Ja jestem bardzo zadowolony z wyniku. :)
0
Giggs to raczej nie ma mowy żeby odszedł. Czemu to chyba nie musze pisać ;) Rio to legenda też nie odejdzie to samo Vida. De Gea zapowiedział, że chce zostać do końca kariery w United, RvP świeżo po transferze, a Rooney goni wynik strzelecki więc też raczfej odpada ;)
0
"W MU jest tyłu piłkarzy, o których myślę/myślałem w kontekście gry w Barcelonie, że nie sposób meczu nie obejrzeć." - kogo np?
0
To co kibice FC Barcelony. Dzisiaj rozumiem wszyscy(większość) za Manchesterem United? Jako, że jestem ich fanem to ledwo siedzę :P
0
Pique się nieźle uśmiał przy swoim golu :D
0
Kurde, widzę ktoś mnie uprzedził :P nie spojrzałem
0
pbs.twimg.com/media/BCw-cuSCEAE7Xs0.jpg:large
Shakira z Milanem na meczu ;)
0
United na Santiago też się nie będą bronić. Wg mnie to będzie wyrównany pojedynek z małą przewagą Realu. Ale MU jest niesamowicie skuteczne, więc..
0
Coś mi się wydaje, że Pepe z Ramosem nie da rady Robinowi :)
0
Giggs wiecznie młody :D
0
Mourinho na meczu United :D