fanfary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roonaldo nie zagrał chyba bo pauzuje za kartki.
0
FCBarcelona4Ever, a co Ty masz do De Gei ?
0
Wy tak na serio z tym De Geą? Przypominacie sobie żeby w Atletico puszczał jakieś babole? Bo ja nie. Premier League to całkiem inna liga niż Primera Division. W Hiszpanii na piątym metrze nie można dotknąć bramkarza i gra się po ziemi, a tam jest fizyczna i górna piłka. De Gea to Hiszpan i uczy się cały czas grać taki styl jaki jest w Anglii. To kapitalny bramkarz, potrzeba trochę czasu. Jak ktoś śledził jego początki w MU aż do teraz to od razu widać jak bardzo poprawił gre w powietrzu.
Dla mnie Valdes to zwykły średniak. Gra, bo nie ma z kim konkurować po prostu.
0
De Gea do Realu raczej nie odejdzie bo przecież grał w AM. Zresztą Hiszpan się deklarował, ze chce zostać w MU do końca kariery.
0
chelsea to jednak farciarze. grają ze stoke - najlepszy napastnik Stoke pakuje 2 samobóje i chelsea strzela z karnego z kapelusza hahah
0
Balotellego nikt nie okrzesa i to fakt, ale nadal mają 3 świetnych napastników. Ewentualnie może jakiegoś młodziaka wprowadzać jak to w stylu Pepa, że stawia na wychowanków.
0
messieo - city ma już mega pakę, brakuje im tylko dobrego trenera. im nie potrzeba wzmocnien, ale wlasnie dobrej trenerskiej ręki.
0
Ferguson nie odejdzie z United póki nie zrzuci Liverpoolu z ich grzędy(5xLM) hehe :P
"United -nie bo dość skąpi właściciele i wogle legenda Fergiego (po zatym ich nie lubie)" Skąpi właściciele? Nie masz pojecia o Glazerach. Tyle kasy ile chce Ferguson to mu dają i jeszcze się nie wtrącają w to kogo Szkot kupuje. To właśnie jest lepsze w szejkch i takich abramowiczach. A to kogo Ty lubisz a nie to chyba najmniej obchodzi, bo nie wydaje mi się, że Guardiola przeczytał twój komentarz i mówi "-Ahh.. Nie do MU, bo lech i barca ich nie lubi".
0
"Wygraj najtrudniejszą ligę na świecie, strzel więcej bramek niż kilka drużyn razem wziętych, pociągnij swój nie najlepszy (nikomu nie ujmując) kraj jako kapitan do półfinału Mistrzostw Europy, natomiast klub do półfinału LM, a na koniec popatrz jak ktoś inny odbiera Twoją nagrodę." - słowa CR7 po zdobyciu złotej piłki przez Messiego!
0
widzieliście minę Ronaldo? XD
0
przed czym wy się stresujecie? Wiadomo, że albo Iniesta albo Messi zgranie.
0
Tu się nie ocenia kto jak wygląda - czy ładna, czy brzydka, czy wygląda jak facet czy jak plastik tylko to jak gra.. Ludzie..
0
chłopczyca? bo ma krótkie włosy? Co za zacofany kraj..
0
Super, moja faworytka :) Oglądałem mecze jej reprezentacji - jeden na Old Trafford był chyba i naprawdę robi wrażenie.
0
Z lasek ma wygrac Amy Wambach. Świetna napastniczka :)
0
Amy Wambach świetna zawodniczka. oglądałem mecze jej reprezentacji(jeden był rozgrywany bodajże na Old Trafford). :)
0
Amy McDonlad. Już myślałem, że powiedzą amy winehouse :D
0
SirBastos
Patrząc po twoim awatarze widze, że lubisz Neymara. On gra, ja oceniam. Taka m.in rola kibica/kogoś kto się interesuje piłką nożną. Jak ja bym grał to by mnie oceniali, ale jest na odwrót : )
0
podobny ten brat do Messiego ;o
0
I dobrze, że Stoch. Dzięki Bogu nie Neymar.. przereklamowana gwiazdka jak dla mnie.
0
byle nie Neymar.. w takiej ogórkowej lidze to i Messi bez jednej nogi by objechał wszystkich.
0
dobra zamiast się jarać laską Iniesty idźcie sami poszukać ;)
0
Iniesta z włosami - bezcenne :D
0
Xavi6:)
Dokładnie, ale chodzi mi o to, że wg mnie w United była mniejsza presja przez co bardziej się skupiał na piłce, a nie na gwiazdorzeniu. W Realu jest co krok porównywany do Messiego, do Barcelony itd. W MU dalej go kibice kochają, co nie raz słychać na meczu jak śpiewają przyśpiewki o nim. Dlatego mówię jak chce powalczyć o ZP to powinien wrócić do MU. Tam jest jego prawdziwy dom i życzę mu z całego serca powrotu na Old Trafford.
0
"może niekoniecznie jako człowiek, ale nie znamy go osobiście to osądzać też nie możemy ;)"
Jako człowiek też jest świetny co nie raz pokazuje. Po prostu lubi gwiazdorzyć i to jest jego główna wada.
0
Bądźmy szczerzy jak Ronaldo chce konkurować z Messim o ZP to powinien wrócić do Manchesteru United...
0
Jakie zdjęcie Ronaldo zza dzieciaka, aż sam siebie wyśmiał xD
0
Wygrywa Del Bosque, on się cieszy, Guardiola bije brawa, a Mourinho bez ruchu i stalowa mina :D
0
Hahah, Mourinho jak latał :D
0
@Xavi6:)
Wiadomo, Ronaldo to wielki człowiek i piłkarz. Gdyby mniej gwiazdorzył(mam na myśli to machanie rękami, czasami symulki, gestykulacja) to miałby na świecie o wiele więcej fanów. Mi to nie przeszkadza, że ma ten żel. Ma styl jaki ma, ale serca do sportu i ludzi nie można mu odmówić :)