fanfary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xavi6 - ale czy ja coś pisałem o zmienianiu fryzury czy to, że mu się świecą? Pisałeś o żelu, Xavi też ma żel, RvP też ma żel, Boże straszne, tematy gorsze niż z pudelka. Niech sobie ma fryz jaki ma, nie powinno cię to obchodizć.
0
Nie rozumiem was czasami. Np ten wpis
Xavi6:), ''Ronaldo niech se bardziej te włosy uliże.'' - dzięki Bogu twój ulubiony piłkarz(zakładam po nicku) wgle żelu nie nosi.
Masakra, jacy tutaj poniektórzy to hipokryci..
0
@crayfty - kiedy niby? bo chyba nie dzisiaj deklasując 5-1.. emocje jak na zbieraniu grzybów..
0
dobrze, że u nas nas nikt nie symlujuje.. już nie bądźmy takimi hipokrytami.
0
hahahahahahahahaha Falcao co to było .....
0
I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air !
brawo West Ham, jechać z tymi petrodolarami.
0
Nie jestem fanem Barcelony, ale to w jaki sposób chelsea wygrała LM było tragiczne.. Brawa należą im się tylko za mecz z Napoli(chyba, że coś pominąłem, tutaj i tak nic nie mieli do stracenia więc..), ale reszta to istne murowanie bramki..
i jeszcze to zwolnienie Di Matteo. Po..any klub.
0
LyFT niee, chodzi mi ogólnie jakie macie zdanie o tym zawodniku.
0
co sadzicie o Nemanji Vidicu ? : )
0
Boże nie popłaczcie się, że ktoś głosuje na Ronaldo.. Każdy ma swoje zdanie i może głosować na kogo chce..
0
Jak myślicie kto w Anglii będzie mistrzem? :)
0
jak myślicie, która z polskich drużyn ma najlepszy doping? nie chodzi mi o to, że ktoś np. kibicuje Lechowi i napisze, że Lech. prosto z serca odpowiedź.
0
nooo w polsce
0
to tym bardziej mnie tam zabierz.
0
barcelonista - to zabierzcie mnie tez ;p
0
Barcelonista - ale za kim kolega jest?
0
Barcelonista - a za kim?
0
Oglądacie jutro bitwe o Anglie?
Chelsea - Manchester United?
0
Na Fabregasa tez najeżdżaliście, a zobaczcie ile asyst już ma. jeszcze trochę i tak będzie z Sanchezem.
0
Dajcie spokój sanchezowi. wygraliśmy 5-0, a wy się czepiacie. Gość jeszcze trochę i zacznie grać to będziecie go nosili na rękach tak jak dzisiaj Fabregasa, a parę tyg temu chcieliście go z barcelony wyrzucić..
0
ojaa sory, nie przeczytałem co wkleiłem . tam miał być Mourinho i Pepe ..
0
Sanchezowi przydałby się gol na odblokowanie.
0
0
Fabregas która to asysta..
0
W czym Madryt przypomina szopkę bożonarodzeniową?
Też jest pełen figur, ale żadna się nie rusza.
0
-barca4ever-,
i niższą o głowę ! ;D
0
Dlaczego Real jest chujowy?
Nie wiem.
hahaha :D
0
no to teraz spokojnie. oby na zero
0
No to teraz na luzie. oby nie stracić bramki
0
Jakie są dwa najlepsze zespoły w Hiszpanii? - FC Barcelona i rezerwy FC Barcelony.