0

@Xavi6 - ale czy ja coś pisałem o zmienianiu fryzury czy to, że mu się świecą? Pisałeś o żelu, Xavi też ma żel, RvP też ma żel, Boże straszne, tematy gorsze niż z pudelka. Niech sobie ma fryz jaki ma, nie powinno cię to obchodizć.

0

Nie rozumiem was czasami. Np ten wpis

Xavi6:), ''Ronaldo niech se bardziej te włosy uliże.'' - dzięki Bogu twój ulubiony piłkarz(zakładam po nicku) wgle żelu nie nosi.

Masakra, jacy tutaj poniektórzy to hipokryci..

0

@crayfty - kiedy niby? bo chyba nie dzisiaj deklasując 5-1.. emocje jak na zbieraniu grzybów..

0

dobrze, że u nas nas nikt nie symlujuje.. już nie bądźmy takimi hipokrytami.

0

hahahahahahahahaha Falcao co to było .....

0

I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air !

brawo West Ham, jechać z tymi petrodolarami.

0

Nie jestem fanem Barcelony, ale to w jaki sposób chelsea wygrała LM było tragiczne.. Brawa należą im się tylko za mecz z Napoli(chyba, że coś pominąłem, tutaj i tak nic nie mieli do stracenia więc..), ale reszta to istne murowanie bramki..

i jeszcze to zwolnienie Di Matteo. Po..any klub.

0

LyFT niee, chodzi mi ogólnie jakie macie zdanie o tym zawodniku.

0

co sadzicie o Nemanji Vidicu ? : )

0

Boże nie popłaczcie się, że ktoś głosuje na Ronaldo.. Każdy ma swoje zdanie i może głosować na kogo chce..

0

Jak myślicie kto w Anglii będzie mistrzem? :)

0

jak myślicie, która z polskich drużyn ma najlepszy doping? nie chodzi mi o to, że ktoś np. kibicuje Lechowi i napisze, że Lech. prosto z serca odpowiedź.

0

nooo w polsce

0

to tym bardziej mnie tam zabierz.

0

barcelonista - to zabierzcie mnie tez ;p

0

Barcelonista - ale za kim kolega jest?

0

Barcelonista - a za kim?

0

Oglądacie jutro bitwe o Anglie?

Chelsea - Manchester United?

0

Na Fabregasa tez najeżdżaliście, a zobaczcie ile asyst już ma. jeszcze trochę i tak będzie z Sanchezem.

0

Dajcie spokój sanchezowi. wygraliśmy 5-0, a wy się czepiacie. Gość jeszcze trochę i zacznie grać to będziecie go nosili na rękach tak jak dzisiaj Fabregasa, a parę tyg temu chcieliście go z barcelony wyrzucić..

0

ojaa sory, nie przeczytałem co wkleiłem . tam miał być Mourinho i Pepe ..

0

Sanchezowi przydałby się gol na odblokowanie.

0

0

Fabregas która to asysta..

0

W czym Madryt przypomina szopkę bożonarodzeniową?
Też jest pełen figur, ale żadna się nie rusza.

0

-barca4ever-,

i niższą o głowę ! ;D

0

Dlaczego Real jest chujowy?
Nie wiem.

hahaha :D

0

no to teraz spokojnie. oby na zero

0

No to teraz na luzie. oby nie stracić bramki

0

Jakie są dwa najlepsze zespoły w Hiszpanii? - FC Barcelona i rezerwy FC Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?