0

boixos7 - potencjał kilku piłkarzy zmarnowała: Chygrynskyi, Caceres, Henrique, Keirrison, bądź co bądź Henry (który co drugi, trzeci mecz miał na poziomie gry w Arsenalu), Hleb... A to tylko transfery z ostatnich 4-5 lat. Więcej cantery, mniej wynalazków tego typu.

0

No czyli mniej więcej klasa wywiadu ta sama co w BravoSporcie kilka lat temu ; )

0

bardzo mocny zespół, dobry trener i wielkie nazwiska. PSG będzie równorzędnym rywalem dl FCB. Już nie mogę się doczekać jaką jedenastkę na ten mecz powoła Tito.

0

Ciekawe kto wybiegnie w ataku Dumy Katalonii.

0

Z tym kontraktem ofc chodzi o Silve.

0

Ah ten Ibrahimovich, typowy zabójca. Gra tam, gdzie mu lepiej zapłacą. Niesamowity talent. Na miejscu kibiców Milanu okrzyknąłbym go zdrajcą, tydzień po podpisaniu nowego kontraktu i deklaracjach jak kocha ten klub odchodzi.

Zupełnie jak Joe Cole odchodząc z Chelsea.

0

suowiq czytaj ze zrozumieniem moje posty, a nie minusuj na pałę.

0

@Fighter
Mundo Deportivo donosi, że David Villa nie rozpocznie pre-sezonu razem z resztą drużyny, czyli 16 lipca. Klub nie zamierza wywierać na Villi presji i nie oczekuje, że zacznie pre-sezon od treningów z grupą. Villa gotowy ma być do gry pod koniec sierpnia. Wypada oczekiwać na badania przed rozpoczęciem pre-sezonu i konferencję sztabu medycznego, aby zobaczyć, czy doniesienia MD się potwierdzą.

Wielu zawodników nie rozpocznie okresu przygotowawczego od początku (kontuzje, IO, odpoczynek po Euro), bardzo mnie to martwi.

0

CUDO *____*

Choć i tak nasze domowe stroje są mega wyjebane w kosmos ;3

0

Strasznie zmarnował się w Anglii. Jest jeszcze bardzo młody, Pedro dopiero od 3 sezonów gra w 1 zespole a ma 25 lat, także jeszcze cała kariera pełna sukcesów przed nim.

0

Witam, tu Sandro, cenę sprzedaży tego wartościowego gracza wyceniam na 10 mln + 5 mln ojro zmiennych.

0

Vertoghen w Tottenhamie. Opcji coraz mniej.

0

Olbrzymia szansa dla Dos Santosa. Żeby jej nie zmarnował.

0

Następca Keity. Wonderful!

0

Fantastyczna opcja na prawą obronę Blaugrany. Świetny zmiennik Alvesa i niech się od niego uczy, bo za jakiś czas będzie częściej występował.

0

oby dostawał więcej szans w przyszłym sezonie.

0

Odejście RvP z Arsenalu to bardzo duże wzmocnienie dla Kanonierów.

0

Bardzo szkoda mi Milito, wspaniały obrońca, szkoda że przez tyle lat trapiły go kontuzję.

0

Villa_2011 za młody jesteś, nie zrozumiesz

0

nieważne ile, ważne że gładko wchodzi.

0

Ah ten Totti, tak jak Puyol imponuje mi swoim przywiązaniem do klubu i miasta.

0

mes que un club

0

Kolejny ból głowy trenera. Pytanie, czy JdS będzie w stanie wejść w rolę Keity i grać z ławki na takim samym poziomie. Dla Pepa Keita był 12 zawodnikiem, piłkarzem-zadaniowcem, wspaniale się z tego wywiązywał i do tego strzelił kilka przepięknych bramek. Barierą pozostaje wiek zawodnika oraz fakt, że blokuje miejsce w składzie takim chłopakom jak Sergi Roberto, Rafinha czy nawet JdS. Osobiście uważam, że to będzie ciężko orzech do zgryzienia - wprowadzać młodych, czy dalej trzymać zadaniowca-Keitę w zespole?

TEN SEZON BĘDZIE NIESAMOWITY!

0

Jakby udało nam się sprowadzić Davida Luiza byłoby B-O-S-K-O. Hummels jest bardzo dobry, tylko jego kontrakt stoi na przeszkodzie oraz bardzo wysoka kwota odstępnego. Z całym szacunkiem dla Subotica i Ivanovica, walka o miejsce w zespole Barcelony powinna się toczyć między Niemcem, a Brazylijczykiem. Do tego ta brazylijska charyzma zawodników, Sandro na to leci.

0

w Familiadzie uzyskała by maximum punktów ; )

0

Lubię tego czarnoskórego mutanta, ale cieszę się że nie gra dla Nas.

0

@metanabol

racja po Twojej stronie. W 2011 presezon dla JDS oznaczał granie na prawej stronie.

0

@FCBarcelona

Będzie tak jeśli nie sprowadzimy dodatkowego stopera. Jeśli nie wprowadzimy młodych graczy na głęboką wodę to nie przekonamy się, czy są w stanie grać na najwyższym poziomie, to chyba logiczne.

Jestem ogromnym zwolennikiem Muniesy i Bartry. Kiedy widzę co wypisują sezonowcy, którzy podniecają się nagłówkami gazet, to nóż mi się otwiera w kieszeni.

Czy już zapomnieliście skąd wyszedł Messi, Pedro, Busquets, Thiago, Puyol, Valdes, Xavi, Iniesta, Bojan, bracia Dos Santos, Jeffren, Nolito, Romeu, Vazquez, Valiente, Botia, Arteta? Większość z nich gra w dobrych klubach europejskich i utrzymuje poziom z Barcy B, są też Ci którzy wybili się z młodzieżówek i są gwiazdami pierwszego zespołu Barcelony.

0

@krajana

racja - ożywił boki razem z Navasem, ponieważ Hiszpania rozpoczęła mecz z założeniem, że opanuję środek pola i będzie grała tiki-takę. To się nie udawało do 75 minuty, dlatego Del Bosque wprowadził dwóch żywych, szybkich i dobrych technicznych skrzydłowych. Dzięki temu Portugalia miała takie problemy w dogrywce oraz zostawiła dużo miejsca w środku pola takim graczom jak Iniesta czy Xabi Alonso.

Bardzo mi się podobała lewa strona Hiszpanii, trójka Alba-Iniesta-Pedro rozegrała wspaniałe zawody.

0

@Kuba,

nie wiem czy pamiętasz, czy wiesz, ale Bojan był uważany kilka lat temu za największą nadzieję hiszpańskiego futbolu. To jest zawodnik który sprowadził Ibracadabrę na ławkę rezerwowych, chłopak, który strzelił w zespołach młodzieżowych ponad 980 goli. Jest szybki, myślący i ma to magiczne dotknięcie. Gdyby nie spalony, którego nie było wyeliminowałby Inter Mediolan Mourinho w półfinale LM. A moje pytanie jest raczej do komentujących, nie wynika z moich sympatii do niego, tylko ciekawi mnie co po roku jego nieobecności sądzą polscy cules. ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?