0

żenada

0

Z całym szacunkiem granie z Iniestą i Fabregasem całkowicie nam nie idzie. Pokazały to 2 mecze z Malagą i z Sociedad.


ALEXIS WRACAJ

0

póki co Malaga gra lepiej od nas.

0

Trwa 3 mecz w którym gramy na stojaka.

Chyba mamy lekki kryzys.

0

Ludzie znacie w ogóle zasady?
Była ręka, ale piłka nie zmieniła trajektorii lotu, tak samo odbiłaby się gdyby dostał w plecy, także karnego być nie mogło.

0

Była ręka, ale piłka nie zmieniła trajektorii lotu, tak samo odbiłaby się gdyby dostał w plecy, także karnego być nie mogło.

0

Ewidentny błąd Mascherano w kryciu, Pique nie miał nic do powiedzenia bo musiał zmienić krycie.

0

tego newsa powtarzają co 2-3 lata. z 500 razy czytałem identycznego newsa

0

Oglądacie mecz Realu z Valencią? Guaita fenomenalnie wybronił 2 strzały, przy bramce Benzemy nie miał nic do powiedzenia.

Coraz bardziej mi się podoba ten portero.

0

ja zagra spokojnie, bez spiny to będą udane zawody dla niego

0

Niestety, prezesem nie może zostać bardzo mocno związany z klubem socios, bo będzie postępował tak, jak Laporta. Ściągał nam piłkarzy nie patrząc na cenę, wynagrodzenie, wiek. Nie mówię że transfery były nie trafione, ale doprowadził nasz zespół do długów, których zarzekał się, że nie ma.
Era Laporty była wielka, Barcelona odzyskała puchar LM, wygrywała piękne boje z Realem i pojedynkowała się z Chelsea Mourinho. Zrobił razem z Rijkaardem czystkę po Gasparcie i Van Gaalu kończąc umowy z takimi piłkarzami jak Cocu, Overmars, Luis Enrique, Kluivert czy Gabri. Sprowadził nam najbardziej widowiskowego piłkarza w dziejach futbolu, kreatora sukcesów Porto - Deco, Sylvinho, Giuly`ego i Eto`o.
Niestety sprowadził też piłkarzy, których nie powinien - Henrique, Keirrison, Hleb, do tego nie patrząc na cenę sprowadził Ibracadabrę lub Czyhrynskiego.

Ten zarząd miał wady i zalety, ale jestem przekonany że obecnie Rossel, skrupulatny i bardzo lekarski w swoich decyzjach prezes, jest bardzo dobrym wyborem dla FCB. Podtrzymuje motto klubu, sprowadza takiego Adriano za niecałe 9 milionów, Albę za 14 i już ma ślicznie uzupełnioną linię defensywna w której były luki. Zmniejszyliśmy dług, spłacamy kredyt, kupujemy piłkarzy na jakość, nie na ilość i wprowadzamy młodych do zespołu, przy czym starszych honorujemy kontraktem do końca kariery.

0

Courtois jest świetny, ale na bramce musimy mieć obowiązkowo Hszpana/wychowanka.

0

Świetna wiadomość, mimo wieku to nadal jest najlepszy obrońca świata.

0

Villa powinien bez wątpienia zostać do końca sezonu 2013/2014, lub nawet 2014/2015. To jest crack, a takich piłkarzy nie powinno się oddawać.

0

chłopak jest wart każdych pieniędzy, brać go !

0

Jasne że nie ma co płakać. Ale Barcelona to nie jest klub pokroju Levante, że ma się nie przejmować przegraną. Obecnie to klub od którego wymaga się sukcesów i dobrej gry. Nie jesteśmy od sprawiania niespodzianek, od tego są zespoły z połowy tabeli.

Tu nie chodzi o to, że przegraliśmy, tylko o to, w jakim stylu to zrobiliśmy. Nikt nie miał pretensji jak przegraliśmy z Celticiem w grupie LM. Trafiliśmy wtedy na autobus, szybko strzelonego gola i zabójcze kontry. Walczyliśmy jak lwy, ale nie udało się - trudno, może się zdarzyć.

My zagraliśmy dzisiaj pewnie przez 30 minut, piłkarze Barcy uznali że mecz jest już wygrany i nagle stanęli, przestali grać. Natomiast Sociedad wyczuł okazję i remonatada gotowa.

Każda strata punktów to szansa do odrobienia strat dla wicelidera i 3 drużyny ligii. Nie wolno ich lekceważyć, równie dobrze to Real w rundzie wiosennej może wygrać wszystkie mecze.

Tito powinien im zrobić suszarę w szatni, przemówić do ich ambicji żeby zaczęli grać na optymalnym wysokim poziomie, bo nie chcę pod koniec sezonu liczyć na potknięcia Ateltico czy Realu żeby wygrać ligę.

Ktoś tu użył argumentu, że grają co 3 dni i my mamy pretensje że grają gorzej. Człowieku, oni zarabiają za tydzień gry w Barcelonie więcej, niż Twoi rodzice przez dekadę pracy. Po to dostają takie kosmiczne kwoty, żeby dobrze grać. Ostatnie dwa mecze to była żenada, powinni dostać za to wycisk na treningu, a nie pieniądze.

0

No to zarząd powinien zacząć rozglądać się za prawdziwymi napastnikami. Leo po raz kolejny mi udowodnił że to dreptanie i czasem zejście do środka boiska jest kompletnie bezużyteczne i ma zerowy wkład na zespół. Nic nam po bieganiu Alexisa czy Pedro, jeśli nie będą umieli przesądzać o wyniku spotkania kiedy Leo nie daj sobie rady.

Zero biegania, zero jakiegokolwiek pomysłu na grę, na początku sezonu czasem odpuszczaliśmy te podania na skrzydła, przez co atakowaliśmy mocno środkiem boiska, czemu już tak nie robimy?!

Brakuje piłkarzom zaangażowania, marchewki za którą mogliby pożądać.

Po sezonie liczę że Tito zrobi to, co Pep i Rijkaard kiedy obejmowali zespół, czyli podziękuje pewnym graczom za współpracę i wprowadzi piłkarzy, którzy mają głód gry, oko tygrysa.

0

wygramy

0

sprzedam go za worek owsu.

0

CÓZ ZA WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ!

0

to jest właśnie to o czym mówiłem - Barca mecz odpuściła i zremisowała.


dziękuje osobom za minusy, znawcy futbolu uważający że można olać zespół Malagi bez dwóch podstawowych zawodników.

0

wow, ponad 450 komentarzy.

Dowiedziałem się z Twittera o 18, zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie, mam nadzieję że Pep poprowadzi Bayern do wielu sukcesów.

Jeszcze raz
Gracies Pep !

0

Ja bym na Waszym miejscu bardziej roztropnie podchodziłbym do rekordu Gerrarda.

Pewnie niewielu z Was pamięta, że Bojan przychodził do pierwszej drużyny jako rekordzista pod względem strzelonych goli w sekcjach młodzieżowych FCB - miał ponad 900 goli nawbijanych przeciwnikom, a obecnie na banicji w Romie i Milanie strzela 4 gole w sezonie.

Niech rozwija się w Segunda Division, to świetna liga żeby szlifować takie cenne kamienie jak Deulofeu.

0

A El Jarek znowu wrzuca na swoją białą stronę newsa dnia: "Działacze Valencii oburzeni sędziowaniem".

Naprawdę robienie po każdym meczu takich informacji, ocena sędziowania przy wystawianiu ocen dla piłkarzy to wg mnie głupota większa niż wiara w zamach w smoleńsku.

0

Nie ma co patrzeć na historię spotkań, Malaga Pellegriniego jest bardzo mocna i pokazała to nie tylko w wygranym meczu z Realem Madryt, ale też w ostatniej kolejce LaLiga. Nawet jeśli grają bez Toulalana i Joaquina to dalej jest silny zespół, którego nie możemy zlekceważyć.

Jesteśmy w o tyle komfortowej sytuacji że rozgrywamy pierwszy mecz u siebie, jeśli zagramy mądrze w defensywie i unikniemy głupich strat, nie będzie nerwówki w meczu wyjazdowym.

Wiem że ogólnie jest ostry hejt na tej stronie jeśli wypisuje się własną przewidywaną jedenastkę, ale mam ostro wy...ne na pseudotrenerów proelohejterów.

Pinto - Alves - Pique - Puyol - Alba - Busquets - Fabregas - Iniesta - Pedro - Messi - Alexis.

0

Właśnie obejrzałem mecz Realu z Valencią i muszę przyznać , że szkoda mi Valvedre i spółki, bo chłopaki mieli chęci do gry i wiele szans żeby strzelić gola, ale jak Jonas nie strzela na pustą bramkę z 4m, sędzie odgwizduje 3 spalone których za cholerę być nie mogło i zalicza bramkę strzeloną ręką na korzyść Madrytu, to o pozytywny wynik jest cholernie trudno.

Zdecydowanie Guaita bohaterem Valencii, zagrał wybornie, a refleks po strzale Ronaldo w sytuacji 1na1 to klasa światowa. Również mógł się podobać Soldado, który umie się urwać jak mało który napastnik.

Real nie zasłużył żeby wygrać, a szczególnie mieć 2bramkową zaliczkę i zero z tyłu.

0

Bardzo cieszy dobra forma młodzików, szczególnie, że aprobuję system na jakim bazuje FC Barcelona. Nie sztuką jest wydać fortuny na najemników, którzy raz okazują się strzałami w dziesiątkę, a raz strzałami w kolano. Sztuką jest wychować sobie piłkarzy, wpoić im wartości najważniejsze dla klubu, a potem albo włączyć ich do zespołu mistrzów, jakim niewątpliwie jest pierwszy zespół, albo wysłać do innego klubu, żeby któryś z nich miał jakiś pożytek. Jestem dumny że klub któremu kibicuje od dekady wprowadził na arenę międzynarodową takich graczy jak Arteta, Sergio Garcia, Verdu, Cristiana, Marca Valiente, Thaigo Motte, Fernando Navarro, Meride czy Marca Crosasa, Oriola Romeu.. coś wspaniałego oglądać ich grę. Cieszę się również, że zarząd zaczął sprowadzać niechcianych lata temu wychowanków jak Pique, Alba, Fabregas, skoro chcą wracać to widać że wartości mes que un club wpojone są im od małego.

Pozdrawiam także kibiców Chelsea, Realu M, PSG i ManCity, którzy wierzą że prawdziwe życie jest jak Fifa, że wystarczy wyłożyć sumę pieniążków a piłkarz przyjdzie do zespołu i będzie grał pierwsze skrzypce niezależnie kogo będzie miał u swego boku.

0

Powoli zamienia się w chłopca z porcelany.

0

Powinien trochę przybrać na masie mięśniowej, wydaje mi się że schudł. Jeszcze 2, 3 lata temu uważałem go za naturalnego następcę Puyola, lecz po tych wszystkich kontuzjach jakie go trapią mam spore wątpliwości czy wróci do optymalnej formy.

0

Jeśli wszystkich piłkarzy będziemy trzymać `do końca kariery` to za jakieś 5 lat nie będziemy w stanie wprowadzać młodych graczy do pierwszego zespołu. Bo z pewnością taki Thiago, Pedro, Bartra i Alba też będą chcieli grać do końca kariery w FCB, a na emeryture jeszcze nie przejdą tacy gracze jak Xavi, Puyol czy Iniesta. Tak naprawdę to taki ładny slogan, ale w obecnym futbolu nie da się wszystkich wybitnych graczy trzymać do końca, będziemy musieli się pogodzić z tym że któryś z wielkich wirtuozów, a takich w Barcelonie nie brakuje po prostu odejdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?