0

Brawo Tito, mądry z Ciebie człowiek.

0

Kibicuję Barcelonie od 10 lat, widziałem jak Valdes rozpoczyna przygodę z pierwszym zespołem i obserwowałem jego rozwój przez dużo spotkań.

Zastanawiam się jak to jest możliwe, że żaden z 3 trenerów, żaden z członków sztabu szkoleniowego nie widzi tego, że Victor jest po prostu za słaby na grę w Barcelonie.

Zdaję sobie sprawę że to wychowanek, że Real też ma w składzie wychowanka i trzeba pokazać który jest lepszy, wiem że Valdes otrzymał 5 trofeo zamora. Ok, rozumiem. Ale portero to jedyna pozycja, na której nie mamy konkurencji i wydaję mi się, że dlatego Valdes od paru lat stoi w miejscu.

Nie mówiąc o puszczaniu baboli w meczach z Realem, Valencią, Chelsea i tak dalej, i tak dalej. Jego gra nogami pozostawia bardzo wiele do życzenia

Nie rozumiem tego jak to możliwe,że agent Victora żądał olbrzymiej podwyżki dla niego parę lat temu a w zdumienie wprawia mnie fakt, że Barcelona zaakceptowała to zamiast pokazać obydwu drzwi. Wtedy były plotki o kupnie Reiny z LFC, powrót wychowanka do domu.

Przez kilka lat Alves nie miał realnego zagrożenia na swojej pozycji i co? I od kilku miesięcy pokazuje się z bardzo przeciętnej strony. Nareszcie ma na plecach Montoy`e, który obecnie jest realnym zagrożeniem dla niego.

Liczę, że Barcelona w przyszłym letnim okienku transferowym przeanalizuję sytuację Victora Valdesa i postara się sprowadzić klasowego bramkarza, który swoimi umiejętnościami będzie potrafił wykopać Valdesa z pierwszego składu.

0

@blaugrana1989,

w Czechach uznają autonomię Śląska (a właściwie Ślonska).

0

5-1 dla Barcy.

0

Bramkarz Wolfsburga powinien odpuścić sobie ten sport i znaleźć sobie zajęcie w którym jest dobry.

0

`Pseudointeligenci` którzy uważają, że zwichnięcia się odnawiają/regenerują, niech lepiej się nie odzywają i idą do książek, albo niech proszą nauczyciela od Przysposobienia Obronnego tudzież Biologii o wpisanie oceny niedostatecznej za nieznajomość podstaw przedmiotu.

0

0

Drugi komentator w nSporcie jest jakiś niepełnosprytny psychicznie.

0

0

Ronaldo ostrzega: nie jestem takim dużym smutaskiem.

0

Dla wszystkich hejterów sztabu medycznego.

Moi drodzy, to nie wina sztabu medycznego, że zawodnik w trakcie meczu łapie kontuzje. Problemem jest to, co my kochamy, czyli grę bardzo techniczną, piłka blisko nogi, gracze Barcelony są bardzo narażeni na kontakt z nogą przeciwnika, szczególnie podczas dryblingu, zmiany tempa, obrotu z piłką. Przeciwnik posiadając piłkę 30% podczas meczu jest bardziej agresywny i często trafia w nogi naszych piłkarzy. Do tego nasz zespół cały czas jest nisko na nogach, stawy bardzo mocno pracują i wystarczy niewiele do nieszczęścia. Sztab medyczny jest bardzo dobry, pamiętacie kiedy ostatnio Messi miał uraz, albo VV? Proces rehabilitacji przeprowadzają znakomicie, artreskopia kolana Puyola, złamana noga Villi, zerwane ścięgna Afellay`a, z żadnym z tych piłkarzy Barca nie śpieszyła się aby szybko powrócili do zdrowia, tylko kurowali ich do pełnego wyleczenia kontuzji.

Peace.
VeB!

0

Najlepsze w meczu z Getafe: Rotacja Tito. To że zagrał dziś Thiago, Fabregas, Montoya, Tello, Tito wprowadza rotację 18 zawodników którzy wymieniają się cyklicznie, bardzo mi się to podoba.

Najgorsze: Kontuzja Puyola. To mój idol i nie mogę uwierzyć że ma takiego pecha do kontuzji ;(

0

Cena z kosmosu, wykupimy go i są dwie możliwości:

1. Tito zaufa młodemu zawodnikowi i da mu szansę jako wartościowy zmiennik pierwszego zespołu wierząc, że osiągnie poziom Pedro. Przez co jeden z naszych młodych perspektywicznych zawodników prawdopodobnie odejdzie z zespołu, mam na mysli Tello/Cuenca.

2. Odkupimy go za 13 mln, czyli oddamy 12 dane przez Rome + 1 z własnego budżetu i postaramy się go sprzedać, jeśli wierzyć transfermakrkt.de 10-13(?!) mln euro jest warty. Wtedy jest miejsce dla dwójki Tello/Cuenca i szkielet obecnego zespołu nie zostanie zachwiany.

Ciekawe na co wpadnie Tito.

0

Nie wiadomo jaki będzie design tej koszulki w przyszłym roku, to jest przerobione z sezonu 2005/2006 kiedy Barca wygrała Ligę Mistrzów.

Nawiązanie do Katalonii bardzo piękne, z niecierpliwością czekam na wstępne szkice i prototypy nowych jerseyów.

0

Bardzo dobry ruch sztabu szkoleniowego Barcelony. Ibrahim to świetny zawodnik, bardzo utalentowany, niestety nie potrafił się wkomponować w taktykę Dumy, pamiętam że Alves podobno nie chciał z nim grać na prawej stronie, bo kompletnie nie rozumiał założeń zespołu, dlatego Pep przeniósł go na lewą stronę. Osobiście widziałem w nim potencjał do zastępowania piłkarzy ze środka pola, przejąłby rolę Iniesty, kiedy Don Andres byłby zmęczony. Tak grał jeszcze w PSV kiedy rozpoczynał karierę i wtedy bardzo dobrze mu to wychodziło. Obecnie Tello bardzo pozytywnie spisuje się w układance Tito i wydaje mi się, że dostanie numerek 25 jako pełnoprawny zawodnik 1-wszego zespołu.


VeB!

0

z taką grą zastąpi Busiego w pierwszym zespole.

0

Niech wraca do Barcelony, od lat jestem jego wielkim kibicem i życzę temu chłopakowi jak najlepiej, oby udało mu się w Milanie udowodnić swój nieprzeciętny talent.

0

Getafe 2-1 Real M.

TYLE W TEAMCIE

0

Gratulacje dla Realu, pokonać naszą drużynę to powód do dumy.

Swoje odbierzemy na Mini Estadi.

0

Bardzo dobre posunięcia Tito. Ibi odstaje poziomem od wychowanków a w Barcelonie B są piłkarze którzy obecnie komponują się z pierwszą drużyną lepiej niż Fontas czy JdS, chodzi mi tu głównie o Sergi Gomeza, Rafinhe czy Grimaldo, nie wspominając o boskim Deulfeu. Ci piłkarze grają na poziomie dobrym, ale w Barcelonie wymaga się czegoś więcej.

0

szkoda że Caceresowi nie udało się utrzymać w zespole. Bardzo szanuje tego piłkarza.

0

świetna reklama, nike wraca do genialnych pomysłów

0

Don Andres, jesteś moim bogiem środka pola.

0

Jedni mówią że powinno być 4:1, inni 3:1 i mają rację. Wynik ostateczny to 3:2. Dla nas bardzo mało korzystny, szczególnie że gościmy na SB. Zastanawiam się kiedy dla zarządu przestaną się liczyć Trofeo Zamora, a zacznie wskaźnik udanych interwencji do 'baboli' w meczach o stawkę. Po raz kolejny widzę Valdesa który naraża zespół na stratę gola, niekorzystny wynik. Ja rozumiem że w Barcelonie bramkarz uczony jest nie wybijać piłki na oślep, ale są momenty kiedy jest to niezbędne, dla dobra drużny. W sekcjach piłkarskich uczy się piłkarzy żeby nie kiwali jako ostatni, a moment kiedy robi to bramkarz jest nie do pomyślenia, rodem z książek science-fiction. Rozumiem że staramy się kreować wychowanków i wprowadzać ich do pierwszej drużyny, ale nie widzę w Valdesie potencjału zbliżonego do Casillasa czy Buffona, a kibicuje Barcelonie od ponad 10 lat i prześledziłem jego karierę od początku włączenia go do pierwszego zespołu. Na wielki plus Busquets, Pedro i Iniesta, wg mnie Don Andres zasługuję na Złotą Piłkę w tym roku.

0

Kompletny bezsens, zużywanie energii naszych piłkarzy przed sezonem. Do tego rywal jest mniej niż wymagający.

0

ALEXIS I MESSI < 3

0

Bardzo fajnym transferem na DP byłby M'Villa, Bartra niech zostanie na obronie i kadrę mamy skompletowaną.

0

@9e0r9e
Inf z 23 lipca

Kataloński Sport studzi optymizm i zaprzecza informacjom, które ukazały się w dzienniku Marca. Villa dostanie zielone światło na grę, ale najwcześniej przed meczem towarzyskim z Manchesterem United (8 sierpnia). David nie pojedzie do Hamburga i Tangeru razem z drużyną, tylko będzie spokojnie kontynuował rehabilitację w Barcelonie. El Guaje chce zaliczyć minuty podczas któregoś z sierpniowych sparingów (8 bądź 11 sierpnia). Sport informuje, że zawodnik na pewno będzie do dyspozycji Vilanovy na Superpuchar Hiszpanii. Tyle było już tych wiadomości z gazet, że wypada tylko czekać i na nic się nie nastawiać...

0

Jeśli Tito uzna że go nie potrzebuje, niech zostanie sprzedany. Jeśli widzi w nim gracza ważnego dle zespołu, niech zostanie. Ważne żeby on jak i klub byli zadowoleni.

0

mokrzyk Vertonghen odszedł do Tottenhamu w tym okienku trasnferowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?