filu1899
Dołączył/a: czerwiec 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
artur, pewnie 18, z tym numerem gra obecnie w reprezentacji Hiszpanii, Pedro raczej 17 mu nie odda.
OFFTOP
jak myślicie, czy Tito zdecyduje się na powrót Bojana w przyszłym sezonie do Barcelony?
0
Barta, Muniesa, Fontas, Vertoghen, Vermaelen, Javi Martinez, Sakho, Tasci Lovren, Hummels, Subotic, Thiago Silva, David Luiz, Vincent Kompany, Botia...
Tylu świetnych zawodników, możemy tutaj sobie marzyć, wymyślać, kupować w Fifie czy Managerze... ale sztab trenerski z Misterem mają niezły ból głowy od tych nazwisk i pewnie by chcieli mieć już wszystko za sobą.
0
' W niedzielę zagra najważniejszy do tej pory mecz w swoim życiu - finał Mistrzostw Europy. '
A już w przyszłym roku pod koniec maja będzie wznosił trofeum Ligi Mistrzów!!!!!!!!
0
Obie3ktywny
10 sierpnia 2011 to Espanyol wygrał z Barca 3:0.
Rywalizacja między dwoma największymi klubami ze stolicy Katalonii to walka o honor, dumę i prestiż.
0
Będzie się działo. Wyczuwam popis Afellaya.
0
@Queras
Banialuki! To że Alba wyraził chęć odejścia wiadome było od maja, kiedy odmówił odnowienia kontraktu z CF Valencią. Tydzień przed czerwcem Llorente podał cenę, za jaką zgodzi się na sprzedaż swojego zawodnika, była to kwota 15 mln Euro bez żadnych zmiennych, bez rat. Wyciągnął z Barcelony tyle ile mógł, stratny byłby wtedy , gdyby puścił młodziana za 10 mln.
0
Zdecydowanie w takim meczu szansę na grę powinni otrzymać tacy gracze jak Bartra, Muniesa, JDS, Thiago, Montoya i Afellay, czyli tacy, którzy nie dostaną ogromnej liczby minut w sezonie.
Drugim bardzo interesującym wariantem mogłoby być wprowadzenie niestandardowego ustawienia, które pomogłoby Nam kiedy rywale stosowaliby bardzo wysoki pressing i Ticki-Tacka byłaby trudna do realizacji.
0
Negocjacje z Llorente coś nam nie poszły, Valencia chciała 15 mln ojro, my zaczęliśmy od 10 mln. Nie spotkaliśmy się w pół drogi, nie ma rat, nie ma zmiennych. My cieszmy się że i tak kupiliśmy go tanio, natomiast prezes z Mestalla wykonał kawał dobrej roboty dla swojego klubu, widać że w fachu siedzi od lat.
Co do zawodnika, udowodnił w zeszłym sezonie że zasługuje na lewą flankę w reprezentacji Hiszpanii, teraz tylko potwierdza swoją klasę.
Moim skromnym (już wyminusowanym pewnie) zdaniem zakup środkowego obrońcy nie będzie tak konieczny i nie musimy się z nim spieszyć. Piquenbauer, Puyol, Mascherano i wychowankowie: Bartra, Muniesa, Fontas to chyba wystarczająco szeroka kadra na tę pozycję. Pytanie teraz do Mistera, czy będzie młodziutkich chłopaków wypożyczał i kupi nowego obrońcę jak Hummels, Sakho, Veartoghen, czy wyciągnie z La Masii następcę El Capitano. Już ostrze sobie apetyt na nowy sezon. ;3
0
No i wystarczy nam tych transferów.
0
Wyczuwam złoto, bo Iniesta.
0
Nie ma co się kłócić czy Ronaldo powinien strzelać pierwszego czy piątego karnego. I tak by nie trafił.
0
Cieszą się Polacy, cieszy Ukraina,
że Euro 2012
Hiszpania wygrywa
!
0
Co jak co ale Portugalczycy pokazali jak wyłączyć Xaviego z gry. Pedro wymiatał.
0
@Wujek_Albert
Pobycie się Ibracadabry z powodu wysokiego kontraktu gracza mało produktywnego to akurat bardzo dobre posunięcie zarządu, Chygrynsky odszedł ze względu na problemy ze spłaceniem olbrzymiej kwoty za jaką kupiony został Ukrainiec. Pozbycie się Eto'o było decyzją Guardioli, który uważał go za mało angażującego się zawodnika w trening oraz nie podobał mu się jego charakter (wnioskuję z książki Grahama Huntera opisujący relację między Kameruńczykiem a Misterem). Kupno po cichu, bez armat Adriano za małe pieniądze, transfer Fabregasa, Pique, Alexisa Sancheza, Mascherano, Daniego Alvesa, Affelaya. To wszystko bardzo dobre transfery nie tylko pod względem ekonomicznym, ale i robi dobrze promocji klubu. Nie mówiąc o włączeniu z Barcy B takich graczy jak Pedro, Busquets czy Thiago. Zarząd nie robi już takich błędów jak kupno Hleba czy Henrique, o Keirrisonie nie wspominając. Ograniczenie budżetu transferowego jest dobrą informacją dla wychowanków, bo dzięki temu mają większą pewność, że staną się kolejnymi warstwami tego fundamentu jaką jest drużyna która pozostawił Pep Guardiola.
0
Alba i i i ... oszczędzanie pieniążków na przyszły sezon.
0
To będzie świetny transfer. Polityka transferowa Barcelony z roku na rok jest coraz racjonalniejsza.
0
@TheKronos
jeśli uważasz, że 26 letni piłkarz nadaje się na szrot to nie mogę się doczekać jak za 15 lat osiągniesz ten wiek i będziesz sobie wmawiał, że całe życie przed Tobą.
Skoro Vilanova widzi w zespole Ibrahima i kontrakt holendra obowiązuje jeszcze przez 3 lata to nie widzę sensu sprzedaży go. W zeszłym roku był najjaśniejszym punktem w okresie przygotowawczym i z Thiago wspaniale się rozumieli. Niewielu pewnie pamięta, ale Ibi w PSV grał jako środkowy pomocnik schodzący na skrzydło, po wywiadzie z Tito wydaję mi się, że taka będzie jego rola w nadchodzącym sezonie.