filu1899
Dołączył/a: czerwiec 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmmm tylko że on strzelił w Udine może 20 goli przez 5 lat, to tyle ile nastrzelał w zeszłym sezonie (no dobra, strzelił 15 goli). Każdy piłkarz ma prawo przeżywać kryzys. Z Ronaldinho było to samo, z Deco i Marquezem. We Włoszech grał jako prawoskrzydłowy, nie jako OP. W zeszłym sezonie Alexis miał 7 asyst, w tym ma 5. W ostatnim sezonie w Udinese miał 15 bramek i 13 asyst. Póki co notuje regres, ale w końcu się odbije. Przecież to typowy tryharder i hardworker. Problem leży w psychice i żeby odzyskać wewnętrzny spokój, potrzeba czasu.
0
@nocul
Alexis jest skrzydłowym, w Udinese też dużo nie strzelał , żył z asyst.
0
Na plus progres Songa, z dnia na dzień odnajduję się w nowym otoczeniu.
0
Nie można lekceważyć Realu. Liczę na udane zawody.
Visca el Barca y Hala Madrid!
0
także zauważyłem w meczu z Osasuną że Messi wolał podać do gorzej ustawionego Villi, niż do Alexisa który był zawodnikiem w moim przekonaniu lepiej ustawionym. Widać że chłopaki nareszcie się dogadują i wzajemnie się wspierają. Cieszy również to że Villa cieszył się z goli kolegów i wchodził w ten słynny kataloński drużynowy uścisk. Wg mnie powinien wybiec w dzisiejszym meczu, niekoniecznie w pierwszym składzie, ale na pewno pojawienie się El Guaje na boisku doda napadowi rozpędu.
0
0
za mało, El Guaje jest bezcenny
0
Nie jestem jego wielkim fanem, coś potrafi, ale to za mało na pierwszy zespół Barcelony.
0
Villa warty Alexisa. Wielcy piłkarze, ale pech maja równie dużego.
0
VILLLAAAAAA
0
ale pech :D
0
Alexis świetnie wychodzi do piłek, brakuje tylko wykończenia.
0
AJAJAJAJAAJ ALEXIS GENIALNIE
0
Puyol genialny w defensywie, dla Niego wiek nie ma znaczenia
0
Fabs za Xaviego
0
ALE PODANIE VILLI
0
Busquets koszmarne podania dzisaj
0
Alves piękna wrzuta
0
Zupełnie jak na MiniEstadi. Póki Osasuna nie dostała czerwonej kartki, było tak sobie. Po karnym Barcelona zaczęła grać swoje.
0
Puyol to jest żywa legenda FCB. Mój idol już od 10 lat :)
0
Piękna akcja
0
sędzina ma za mało dioptrii w soczewkach
0
Messi samodzielna dziwka
0
PEDRO BUDOWLANI ŁÓDŹ
0
Valdes jak Pinto z Malagą
0
XAVI MAESTRO
0
Araujo puka do pierwszego zespołu.
0
R10 - Eto`o - Giuly to był dopiero zabójczy atak ! < 3
0
Dwa oblicza Barcy - jedno do 75 minuty, mozolne, nieporadne, gdzie cały czas graliśmy na stojąco, nie biegaliśmy za przeciwnikiem, zasłużenie otrzymaliśmy ciosy od Malagi, która walczyła niczym Spartiaci. I drugie oblicze, gdzie znów kunszt, spokój i determinacja doprowadzają do wygranej.
Para Fabregas- Iniesta zaczęła działać dopiero w 80 minucie, przez cały mecz miałem wrażenie że Alexis wypadłby na lewej stronie lepiej.
Mascherano popełnił parę kardynalnych błędów, ale od wspomnianej 80 minuty był bezbłędny.
Musimy poprawić celność podań i grę linii obrońców, zostawiamy za dużo miejsca i ostatnio w ogóle nie biegamy za przeciwnikami tym magicznym Tito-pressingiem.
Vamos!
0
Cesc a la Alexis