0

Hmmm tylko że on strzelił w Udine może 20 goli przez 5 lat, to tyle ile nastrzelał w zeszłym sezonie (no dobra, strzelił 15 goli). Każdy piłkarz ma prawo przeżywać kryzys. Z Ronaldinho było to samo, z Deco i Marquezem. We Włoszech grał jako prawoskrzydłowy, nie jako OP. W zeszłym sezonie Alexis miał 7 asyst, w tym ma 5. W ostatnim sezonie w Udinese miał 15 bramek i 13 asyst. Póki co notuje regres, ale w końcu się odbije. Przecież to typowy tryharder i hardworker. Problem leży w psychice i żeby odzyskać wewnętrzny spokój, potrzeba czasu.

0

@nocul

Alexis jest skrzydłowym, w Udinese też dużo nie strzelał , żył z asyst.

0

Na plus progres Songa, z dnia na dzień odnajduję się w nowym otoczeniu.

0

Nie można lekceważyć Realu. Liczę na udane zawody.

Visca el Barca y Hala Madrid!

0

także zauważyłem w meczu z Osasuną że Messi wolał podać do gorzej ustawionego Villi, niż do Alexisa który był zawodnikiem w moim przekonaniu lepiej ustawionym. Widać że chłopaki nareszcie się dogadują i wzajemnie się wspierają. Cieszy również to że Villa cieszył się z goli kolegów i wchodził w ten słynny kataloński drużynowy uścisk. Wg mnie powinien wybiec w dzisiejszym meczu, niekoniecznie w pierwszym składzie, ale na pewno pojawienie się El Guaje na boisku doda napadowi rozpędu.

0

0

za mało, El Guaje jest bezcenny

0

Nie jestem jego wielkim fanem, coś potrafi, ale to za mało na pierwszy zespół Barcelony.

0

Villa warty Alexisa. Wielcy piłkarze, ale pech maja równie dużego.

0

VILLLAAAAAA

0

ale pech :D

0

Alexis świetnie wychodzi do piłek, brakuje tylko wykończenia.

0

AJAJAJAJAAJ ALEXIS GENIALNIE

0

Puyol genialny w defensywie, dla Niego wiek nie ma znaczenia

0

Fabs za Xaviego

0

ALE PODANIE VILLI

0

Busquets koszmarne podania dzisaj

0

Alves piękna wrzuta

0

Zupełnie jak na MiniEstadi. Póki Osasuna nie dostała czerwonej kartki, było tak sobie. Po karnym Barcelona zaczęła grać swoje.

0

Puyol to jest żywa legenda FCB. Mój idol już od 10 lat :)

0

Piękna akcja

0

sędzina ma za mało dioptrii w soczewkach

0

Messi samodzielna dziwka

0

PEDRO BUDOWLANI ŁÓDŹ

0

Valdes jak Pinto z Malagą

0

XAVI MAESTRO

0

Araujo puka do pierwszego zespołu.

0

R10 - Eto`o - Giuly to był dopiero zabójczy atak ! < 3

0

Dwa oblicza Barcy - jedno do 75 minuty, mozolne, nieporadne, gdzie cały czas graliśmy na stojąco, nie biegaliśmy za przeciwnikiem, zasłużenie otrzymaliśmy ciosy od Malagi, która walczyła niczym Spartiaci. I drugie oblicze, gdzie znów kunszt, spokój i determinacja doprowadzają do wygranej.

Para Fabregas- Iniesta zaczęła działać dopiero w 80 minucie, przez cały mecz miałem wrażenie że Alexis wypadłby na lewej stronie lepiej.

Mascherano popełnił parę kardynalnych błędów, ale od wspomnianej 80 minuty był bezbłędny.

Musimy poprawić celność podań i grę linii obrońców, zostawiamy za dużo miejsca i ostatnio w ogóle nie biegamy za przeciwnikami tym magicznym Tito-pressingiem.

Vamos!

0

Cesc a la Alexis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?