filu1899
Dołączył/a: czerwiec 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uroda iście radiowa.
0
a wy narzekacie na stroje Blaugrany. Koszulki Katalonii to jest dopiero nieporozumienie. Ciuchy w Tesco są bardziej designerskie.
0
Musimy zakończyć mecz z zerem z tyłu. W przeciwnym razie nie będzie trzech punktów.
0
Kocham Cię Henrik, mój bohaterze z Paryża.
0
Pamiętajcie że to jest Ranking Historyków i STATYSTYKÓW Futbolu.
Nogi trzymasz w piekarniku o temperaturze 90 stopni, Głowę i tułów masz w zamrażarce o temperaturze -60 stopni i statystycy mówią że Twoja temperatura średnio wynosi 30 stopni.
Nie ma co patrzeć na tabelki, liczą się wygrane i chwała. Przegranych historia pomija.
0
Tak teraz patrzę na tę tabelę z zawodnikami i widzę kilku dużo lepszych zawodników, niż tych w artykule, chodzi mi tu głównie o El Shaarawy, Alabę i Eriksena, do tego Pogba i Veratti to również bardzo dobrzy piłkarze. ;-)
0
Dobry ruch ManCity, zdobyć takiego profesjonalistę to skarb.
Powodzenia Txiki!
0
Gdybym mógł oddać głos wybrałbym Isco, uważam że jest to fantastyczny talent i chętnie widziałbym go w Barcelonie. ;-)
0
W portfelu było drogocenne zdjęcie Cristiano Ronaldo z autografem , oraz opaska na głowę Mesuta Oezila.
Madrycki Taksówkarz
0
Nie powinniśmy pisać że Barcelona zagrała mecz średnio. Założenia taktyczne Tito są bardzo widoczne i trzeba być laikiem żeby nie zauważyć jakie zasady gry wpaja naszym piłkarzom Mister.Barca wspaniale rozgrywa piłkę w środku pola i podaje bardziej bezpośrednio rozprowadzając piłkę na boki, widać że nasze skrzydła działają prężniej, są bardziej aktywne i częściej wychodzą na czyste pozycje.Trzeba zaznaczyć że rola Busquetsa, czyli DM jest inna. Bardziej angażuje się w akcje ofensywne, nie tylko ma być łącznikiem między obroną a pomocą, nasz pivot musi rozgrywać piłkę i klepać ją z pozostałymi sektorami.Gramy częściej z wysuniętym środkowym obrońcą, który zastępuje pivota kiedy ten podłącza się w akcje ofensywne, naraża nas to na niebezpieczne kontry, ale też dzięki temu atakujemy większą ilością zawodników na połowie przeciwnika.Pressing rozpoczynamy już na połowie przeciwnika, przez co tworzą się olbrzymie dziury, ale zyskuje na tym ofensywne oblicze zespołu
0
.Przeczytałem tryliardy komentarzy że Barca cały czas gra tym samym ustawieniem i inne zespoły ZARAZ nas prześcigną znając naszą grę i odnajdując w niej błędy. BZDURA! Taka formacja powstała w latach 70, kiedy Ajax grał futbol totalny. Cruyff w latach 90 wprowadził ten model do Barcelony, później wychowankowie zaczęli grać tym samym ustawieniem co pierwszy zespół. Od 40 lat unikalny system stworzony przez Holendrów uważany jest za futbol totalny i jeszcze nikt nie znalazł lepszego sposobu na efektywną i efektowną grę. Barca wprowadziła do tego jeszcze Tiki Takę, co powoduję że jej przewaga jest jeszcze większa. Nie piszcie że chcecie powrotu Pepa, bo Tito to 'żal i w ogóle gówno' bo tak nie jest. Skoro kibicujecie Barcelonie od czasów jej sukcesów z Guardiolą to poczytajcie o tym jak wyglądała rola trenerów przed nim. Rijkaard, Van Gaal, Robson, Cruyff, to wszystko są bardzo ważne osoby w przeciągu ostatnich 20 lat Barcelony i to dzięki nim ten zespół wygląda tak jak teraz.Więcej czytajcie, mniej filozofujcie. Cieszę się że Barcelona wygrała. Drużyna Tito ma charakter i takie wygrane cieszą mnie bardziej niż łatwe 10:0.
0
Jestem dumny z moich graczy.
VAMOS!
0
GOOOOOL
0
Koniec 2 meczy
Valencia 3-0 Bate
Shaktar 2-1 Chlsea
0
Shakhtar
2 - 1
Chelsea
0
Nordsjaelland
1 - 1 GOL
Juventus
0
Galatasaray 1-1 Cluj
0
Tello wszedł za Pedro.
0
Valencia 3:0 Bate
0
BATE 0 - 2 Valencia
Galatasaray 0 - 1CFR Cluj
Lille 0 - 1 Bayern
Manchester Utd 2 - 2 Braga
Nordsjaelland 1 - 0 Juventus
Shakhtar 2 - 0 Chelsea
0
Valencia prowadzi z Bate 2:0 . ;-)
0
ManUtd 1-2 Braga
Gol Chicharito
0
Dla refreshujących stronę fcbarca.com
Szachtar 1-0 Chelsea
Manchester 0-2 Braga
Lille 0-1 Bayern
0
Jeśli miałbym prawo głosu dałbym 5 pkt dla Ronaldinho, 3 pkt dla Iniesty i 1 pkt dla Messiego. Dla mnie to najlepsi piłkarze w historii. ;-)
0
Śmiem się nie zgodzić z redaktorami ESPN.
To że Victor otrzymał Trofeo Zamora zawdzięcza w 90% trenerowi, który świetnie ustawiał linię obrony, solidnie przygotowując taktykę posiadania piłki przez 70% meczu oraz piłkarzom, którzy grają w linii obrony i odciążają go od zadań w destrukcji.
Innymi słowy, bramkarz Barcelony tak naprawdę ma dużo mniej roboty niż portero Realu Madryt czy innej Valencii.
Bramkarz ma psi obowiązek żeby wyciągać piłki lecące w niego czy też wygrywać część pojedynków 1 na 1. Oglądając mecze zagranicznych zespołów widzę jak Cech, Buffon czy Hart są w stanie to robić i wychodzi im to znakomicie. Nie uważam Valdesa za złego bramkarza, ale światowej klasy piłkarzem to on na pewno nie jest.
Kolejna sprawa to brak rywalizacji wśród bramkarzy. Valdes nigdy nie miał godnego rywala na swojej pozycji przez co nikt nie wymagał od niego więcej niż mógł dać. Ferguson może wybierać między Lindegardeem a De Geą, Wenger ma Szczęsnego i Mannone'a, my mamy wspaniałego kolegę z szatni Pinto (którego bardzo cenię) oraz profesora babola Valdesa.
Budzimy się w sumie z ręką w nocniku, Valdes od lat puszczał szmaty, przegrywał łatwe pojedynki , źle się ustawiał na linii i miał problemy z wyjściem z pola bramkowego przy stałych fragmentach gry.
Każdy pamięta podania do Villi kiedy ten grał jeszcze w Valencii i tragiczne parady podczas derbów Katalonii, Europy czy w meczach z Chelsea Londyn.
Liczę że Pan Rossel zakontraktuje jakiegoś młodego perspektywicznego zawodnika lub sprowadzi kolejnego wychowanka do matni, jak choćby Pepe Reine.
Życzę sobie jako wieloletniemu kibicowi Barcelony, żeby to był ostatni sezon Victora w postaci pierwszego bramkarza FCB.
VAMOS!
0
Legenda.
0
z taką kontuzją nie ma jaj.
0
Dobre wypożyczenie, piłkarz bez perspektyw na grę w pierwszym składzie Barcy, z każdym rokiem tylko obniża swoją wartość i nie wykazuję potencjału, który pomógłby mu rywalizować z takimi piłkarzami jak Mascherano czy Song, bo Puyol i Pique to dla mnie dwójka nie do ruszenia. ; -)
0
Valdes na sprzedaż. Dość mam tego portero.
0
Póki co my nie mamy bramkarza klasy światowej a takowy by się przydał w najlepszym zespole świata.