51

0

Taki Real w LM.

3

Valverde ma jedna wspolna ceche z Zidanem. Jednego i drugiego ratowała magia. Zidana ta wywolana magicznym klaskaniem a Valverde ta nazywana Messi.

79

Bardzo dobra zmiana. Dembele za duzo wnosił do gry, moglo byc za ciekawie z przodu, jeszcze bysmy strzelili gola. Poza tym w statystyce potkniec chyba mial 0 i zdecydowanie za duzo dobrych podan.

0

Zdecydowanie dodalbym stan psychiczny

3

Podpisuje się pod tym obiema rękami. Ale boje się, że to nic nie zmieni i dalej większość będzie przekonywać, że "moja racja jest mojsza niż twojsza".

0

Dark to dla mnie jeden z lepszych seriali i porównywałbym go z o wiele lepszymi niż Stranger Things. A co do języka, to tutaj akurat idealnie mi tworzy klimat.

0

Jezeli juz jestesmy w tym klimacie to jak dla mnie pierwsze skojarzenie "get low" z jedynki :D a ze ostatnio mam jakies powroty do przeszłości typu gta sa czy dsj to nfs tez pewnie przez Ciebie bedzie mi chodzil po glowie.

1



nie wiem czy ulubiona, ale jedna z niewielu, która tak bardzo kojarzy mi się z FIFA

1

Nie wiem czemu, byłem przekonany, że to będzie jakaś żona, któregoś z naszych piłkarzy :D

1

"Ty tak serio? Czy ja napisałem że całkowicie ucinasz węglowodany?"
-A gdzie ja napisałem, że całkiem ? Przecież jak byk widnieje "do takiego stopnia"...A nawiązanie do białka to kontrargument, że na samym białku można też jechać (tak jak na obniżonych węglach) ale jest to kompletnie bez sensu... Weź czytaj ze zrozumieniem ziomuś.

"Polecam, zrób i zobaczysz tę "różnicę"."
- robiłem, właśnie na bazie tego to opisuje (nie tylko, na swoich sporych doświadczeniach). Nie potrzebowałem również, schodzić aż tak nisko z gramami WW, żeby to poczuć.

" Świetnie tylko, że liczenie kalorii to nie wszystko i to staram się ja przekazać. Można obliczyć swoje zapotrzebowanie dobowe. Od cholery jest wzorów nowych/starych/sprawdzonych w internecie. Jak masz z tym problem zapraszam do dietetyka z którym współpracuję. "
- Bilans kaloryczny to własnie jest zapotrzebowanie... Więc starasz się pouczać mnie używając tego samego co mówię, innymi zdaniami. Dziękuje za propozycje ale wątpię, że byłbym zadowolony. Ciesze się, że Ty jesteś zadowolony ale ja rewelacyjnie radze sobie w tych kwestiach samodzielnie (nie jest to trudne).

Przykład z "dietą grejpfrutowa" był ukazaniem tego, iż nawet jedząc w tak beznadziejny sposób laski chudły. Więc argument na zasadzie jem mało węgli i chudnę nie musi być poprawnym tak samo jak wspomniany przypadek.

Mam nadzieje, że wytłumaczone i już nie masz żadnych wątpliwości.
Ciesze się, że masz jakieś swoje nawyki, z których jesteś zadowolony, ale nie jest dobrym pomysłem doradzać komuś na forum w ten sposób. Szczególnie, że nie wiem czy nie doprecyzowałeś czy celowo nie podałeś ważnych faktów. Co może totalnie wprowadzić w błąd, kogoś kto się na tym nie zna. Tak jak bujda często przeze mnie słyszana "nie jedz, ryżu, makaronu, ziemniaków bo od tego grubniesz". Pozdrawiam!


1

Tak tragedia. Nie ma potrzeby ucinania węglowodanowy do takiego stopnia. A bazując na Twoim przykładzie można i na samym białku jechać, ale jaki w tym cel. Skoro może być przyjemnie i łatwo, i uwierz mi węglowodany to o wiele lepsze źródło energii. Wystarczy zrobić sobie eksperyment i uciąć na 2 tygodnie do takiego stopnia jak napisałeś a potem wrócić do normalnego i różnica będzie kolosalna. Kompletnie nie ma sensu ich ucinać do takiego stopnia .

Gdzie ja powiedziałem, że samymi ćwiczeniami ? Według mnie bilans jest najważniejszy jeśli chcemy przytyć czy zrzucić wagę i własnie to próbuje przekazać. Bez tego nie osiągniemy celu.

Suplementacja to uzupełnienie diety, wtedy kiedy czegoś brakuje, a lepiej jakby dietę miał tak dobraną, żeby suplementacji nie potrzebował. Kiedyś popularna była "dieta" grejpfrutowa, i też laski miały efekty więc Twoje -13 to słaby argument. Wnioski można samemu wyciągnąć.

1

Nie myl zdrowego żywienia z próbą utraty wagi. Z tymi węglowodanami to mam nadzieje, że nieudany żart. Toż to tragedia tak mało węgli... Poza tym, mógłby z samych tłuszczy, mimo, że zdrowych oraz białka osiągnąć nadwyżkę kaloryczna, więc nie pomagasz mu.

Właśnie tak się może skończyć pytanie "naszych ekspertów" zamiast poszperanie na wiarygodnych stronach... A przecież to chwila.

0

Na sts mozna ogladac jesli ktos ma konto. Maly ekran ale do konca meczu Betisu wystarczy

1

oczywiscie chodzi o Roxanne McKee

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O proszę, nie nie ogladalem, ale cieszę sie ze o tym myślą.

0

Te punkty to wgle wielka niewiadoma. Mozesz miec niby korzystne warunki i ujemne punkty ale wystarczy jeden mocniejszy podmuch w bok/z tylu i średnia wiatru tego nie odzwierciedli. A w druga strone dostajesz plusowe punkty a miałeś spokojne warunki, jednakowe na calym zeskoku, ktore byly o wiele bardziej korzystne niz zmienne podmuchy z roznych stron.

4

Skoki to wgle niesprawiedliwy sport. Do momentu jak nie wymysla sposobu na wyrownanie warunkow dla kazdego skoczka to zawsze tak bedzie.

Nie wiem, moze obudowanie zeskoku w jakiś sposób i sztuczny nawiew, ktory mozna ustawiac.

1

Czy są tu gracze LoL'a którzy widzieli nowy klip "Awaken" i są pod tak ogromnym wrażeniem jak ja :o ? ależ odwalają dobrą robotę kolejny raz, aż chciało by się zobaczyć film pełnometrażowy w ich wykonaniu.



0

w związku z kolejnym odrzuconym odwołaniem, chciałoby się rzec teraz w przyjazny i kulturalny sposób zarządowi Levante
"in your face motherfu..."

2

właśnie pod takie zachowanie, o jakim wspominasz, chciałem podpiąć ten obrazek

1

czyli idealnie pasuje :D

9

https://img11.demotywatoryfb.pl//uploads/201403/1394059491_8qp6yr_600.jpg

a tak mi się skojarzyło z ogólnym nastawieniem ludzi na La Rambla

1

Zastanawia mnie ostatnio kwestia motywacji zawodników Barcelony. Ewidentnie widać w meczach "o coś", że grają zupełnie inaczej, przyjemnie dla oka. Nagle styl się poprawia i grają jak za starych lat. A przecież to ten sam zespół "nudnego" Valverde. Czyżby sekret aktualnego stylu tkwił w nastawieniu do meczu, a nie taktycznym przygotowaniu.

24

Nie rozumiem tego hejtu na Denisa. Chlopak zawsze jak wyjdzie daje z siebie wszystko, zaangazowany, ambitny, pokreci obroncami nie raz nie dwa, a pocisk na niego jakby nie wiadomo co zlego robil. U Vidala doceniacie zaangazowanie to u niego moze tez by nalezalo? Zagral przez te chwile lepiej niz kilku innych pilkarzy.

1

Dowiedz się jak jest na Twojej siłowni, często jest tak, że po zakupieniu karnetu masz pierwszy trening z trenerem personalnym za darmo.

0

Odnioslem podobne wrażenie (po drugim obejrzeniu serialu). Na kazdym kroku widac bylo jak bardzo Ted jest wiazany z Robin i ze ma to większy sens niz, jak ogladalem za pierwszym razem kiedy bylem poirytowany zakonczeniem jak kolega wyzej. Z innej strony moze tak sobie to tlumacze zeby czuc sie lepiej :D

0

9 min i trzy porabane decyzje

0

Aktualnie to nawet Neymar kreci nosem mimo tych petrodolarów, jesli wierzyć w to co piszą. Za kasą na pewno zawsze ktos do nich przyleci. Ale czy klasowy i zdrowo myslacy zawodnik to juz watpie. Oczywscie odnosząc się caly czas do sytuacji wcześniej wspomnianej. A wtedy nie bedzie dzialac to na plus skoro chca rywalizować na najwyzszych szczeblach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?