7

Jeżeli sytuacja, którą stwarza PSG jest prawdą, to takim zachowaniem może zrazić do siebie piłkarzy, którzy w przyszłości mogliby wybrać klub z Paryża. Teraz każdy będzie zastanawiał się dwa razy zanim do nich przyjdzie.

0

5 sekund bez cenzury
Ego
Podaj dalej

0

Ah, jak mi tego brakowalo...

0

Dzieki za info. Po prostu z czystej ciekawosci pytalem bo nie wiedzialem, ze takie sytuacje wgle maja miejsce.

0

Wlasnie moim zdaniem rowniez nie byl przegieciem. Ba ! Nawet staralem sie zeby tak nie bylo. Dlatego tym bardziej nie rozumiem.

0

Ale przed czym? Skad odbiorca ostrzezenia ma wiedziec co bylo nie tak, skoro nie dostal informacji?

1

Nagle zniknal moj post i nie ma zadnej informacji z jakiego powodu. Czy naruszylem jakis punkt regulaminu czy coś? Nie wyswietla sie zadna informacja typu "post zostal usuniety itd." po prostu zniknął :o jest ktos w stanie mnie doinformowac? Jakis moderator/admin. Czy po prostu czasami sa usuwane posty uzytkownikow bez informacji i wyjaśnienia?

32

Ostatnio irytuja tym, ze nie podaja do Dembele. Chlopak od kilku spotkan swietnie wychodzi na dobra pozycje przy kontrach...

0

Slimdrivers polecam

2

U mnie tak jest, że mimo, iż niektórych komentatorów czasem nie mogę słuchać, za bzdury, które gadają, bądź stronniczość. To strasznie lubię jaką tworzą atmosferę. Nie wiem czy to sentymenty z dzieciństwa do takich komentatorów. Natomiast wydaje mi się, że aktualni mimo, że posiadają dużą wiedzę i rzadko się mylą to często komentują bez emocji.

0

nie zadręczaj się, po prostu ulepszyłeś marynatę :D

1

na jednym ekranie Barca z głosem na drugim Liverpool bez głosu :D

1

Jest ktoś w stanie powiedzieć mi co się stało z tą ploteczką dotyczącą zawodnika wielkiego klubu, który wygrał kilka razy LM i stosował doping ? Umarła śmiercią naturalną czy będzie wtedy co konferencja Verrattiego?

1

To zbijanie piony z Canalesem tez wyglądało dziwnie :d

3

To w takim razie odnosząc się do Twojego przykładu, kolega tak na prawdę przegiąłby, gdyby powiedział tak tym rodzinom wprost a tego nie zrobił.
Więc taka sytuację traktował bym bardziej jak rozmowę między znajomymi, gdzie często się obgaduje między innymi(nawiązując do przykładu grubej kobiety).
A jak wiadomo powiedzieć znajomemu, że się widziało grubą babę a powiedzieć jej to wprost to dwa totalnie różne zachowania pod względem kultury :)

4

ta "poprawność polityczna" kojarzy mi się trochę z odcinkiem black mirror jak nie wyrażali własnych opinie tylko dostosowywali swoje zachowanie do ogółu aby dostawać dobre oceny profilu. Kolega ma swoją opinie i nie rozumiem czemu miałby milczeć, skoro ma w tym również dużo racji.

9

A na Larambli ze skrajnosci w skrajność. Jedni krytyka na calego, drudzy z kolei obrona i opowiadanie jak to oni dlugo kibicuja i co widzieli. A nie mozna po środku? Mamy akceptować wszystko co zle, nie krytykować, bo kiedys bylo gorzej? Co to za podejscie... Na trenera mozna sie wkurzac za styl jaki "zaaplikowal" Barcelonie, ktora za tych starych slabszych lat tak nawet nie grala. Barcelona zawsze charakteryzowala sie swoim stylem gry a nie wynikami. Stad tez mnie osobiscie nie dziwi takie nastawienie do trenera. Wiadomo w krytyce tez sa granice ale nie przesadzajmy, ze musimy wszystko akceptowac, cieszyc sie i udawac zadowolonych bo kiedyś byly gorsze sezony (sam kibicuje od dawna). Wydaje mi sie ze gdyby styl byl lepszy to i krytyka byla o wiele slabsza.

7

Komentarz zdecydowanie przesadzony, ale czasami mecze Barcelony można by puszczać na mini mini zamiast tej rybki, która usypiała :D

9

Z zycia tez sie nie cieszysz bo w nastepnym tygodniu moze przytrafic sie smutna chwila ? :D

3

Świetny komentarz do meczu. Jedynie brakuje mi wspomnienia o przygodach Llorisa związanych z piciem alkoholu i prowadzeniem samochodu.

0

Jakby nie patrzeć to, to co dziś uważasz za normalne też kiedyś było dziwną modą :D

0

Każdy ma swoją opnie i gust, nie zamierzam nic z tym robić. Opowiedziałem jedynie na pytanie, które było dla Ciebie widocznie bardzo ważne. A potem wytłumaczyłem różnicę między sformułowaniami.
A słowo znawca celowo jest ujęte w cudzysłów , bo to trochę tak jakbyś nie znając się na tenisie mówił czy tenisista dobrze trzyma rakietę. Następnym razem wyrażając opinie dodaj "moim zdaniem".
P.S. bardziej niż herbu dotyczyło to "stronki".

1

To czy się znasz nie może być kwestia gustu. Albo się znasz albo nie. Gust to co innego niż znajomość danej rzeczy.

3

tutejsi "znawcy"

0

Dół i napis ze starego herbu a góra z nowego, jeszcze niedokładnie wklejona bo prawa strona nie wyrównana. Serio...

18

Nie chce tu nikomu narzucac opini ale Ci co tak krzycza na zmiany to kojarza mi sie z dziadkami, ktorzy chodza w wyblaklych koszulach ze swojej mlodosc, albo staromodnych kupionych na targu bo wszystko nowoczesne jest ble.

0

Co do Herbu - patrząc na to, że każdy herb prędzej czy później będzie przechodził rebranding, to zmiany na plus. Nie zmienili żadnej wartości historycznej, co jest dużym pozytywem patrząc np. na Juventus. Usunęli zbędne elementy, zastosowali lepszą kolorystykę, nie ma kilku odcieni czerwonego/burgundowego. Identyfikacja wizualna nie zmieniona. A dobrze bo bałem się momentu zmiany herbu i tego jak będzie wyglądać.

0

Przegrywali z wielkimi czy z beniaminkami, nawet wtedy jak Barcelona byla najwieksza. Natomiast najgorsze jest to, ze gdzies z sezonu na sezon ucieka styl tego zespolu i nawet statystykami sie zaslonic nie mozna.

0

Historia koszulki sypie się jak ta herbu Juventusu. Nadzieja w tym, że na zawodnikach będzie wyglądała o wiele lepiej, a zazwyczaj tak jest.

2

Akurat wypowiedź jest wyjątkowo spokojna. Rzekłbym, że wręcz przeciwna od nick'u. Ale doceniam Twój zamysł :D



btw Twój nick też ma całkiem ciekawe znaczenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?