2

ponoc teraz losowanie bedzie za zamknietymi drzwiami, bez trasmisji zeby ich nic nie rozpraszalo

1

@Jestjakjest okropnie mnie wnerwiają te jego rozwiazane buty, za każdym razem myśle o tym, że kiedys się przez to wypierniczy w najmniej odpowiednim momencie :D

1

oglądam teraz powtórki z weekendu i patrze na mecz Manu i co ten Ronaldo odwalił przy bramce Freda? :D koles jest niemozliwy. Przeciez to moglo byc odgwizdane za przeszkadzanie bramkarzowi a był na spalonym chyba

0

@Dojaar również Ronaldinho który zawojował wtedy moje serducho :D rok 2003!

1

Nie moge patrzec na te pseudo powroty Roberto... Pilka kolo niego to tez stoi i sie gapi. Energii zero, alibi 24/7

5

staram sie od czasu do czasu robić zakupy, bo pytacie mnie o przyszlosc Koemana, natomiast po drugiej stronie są kibice...

0

Lecimy nocne marki!

6

Wolski! ale cudownie go słyszeć, od razu spotkanie sie lepiej ogląda



1

Jakie to są pochwy na miecz to głowa mała. Przecież to są panowie z madrytu- czy dalej świat się nie nauczył, że oni mogą grać rękami a inni nie? Czego człowieku nie rozumiesz :D Za protesty innych klubów lub piłkarzy wnoszę o 3pkt dla prześcieradeł (za każdy protest osobno).
małe litery całkiem przypadkowo z szacunku

1

widzę pytanie o covid poniżej, sam też mam bardzo ciekawe i nurtujące pytanie: czy komuś po wspomnianym wirusie nie wrócił w pełni smak/węch? (mam tu na myśli kilka miesięcy po przechorowaniu)

5

@Joe_Barbaro Wierzylem, bylem wysmiewany przez wiekszosc osob ze znajomych, a teraz ciesze sie ze dalej mamy szanse. Cos pieknego :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9370703#comment-9370703

0

@kaamil1910 az smutno sie na to patrzy. Kto by kilka lat temu pomyslal ze kiedykolwiek bedzie mozna tak o nich napisac. Sam z niecierpliwoscia czekalem na kazdy z tych transferow ;/

1

@Fenelon thx już znalezione na chomikuju :D zalezalo mi na "niemożliwe nie istnieje"

0

ma ktoś może zapisany cały mecz 6:1 z polskim komentarzem?

1

@Munio Philips Multigroom seria 7000

5

Ale mi się animacja z Leo wyświetliła... Stara ale może tak jak ja też ktoś nie widział

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 ta gdzie trzaska Loki'm jest świetna :D

0

ten post brzmi trochę jak: "jeżeli Barcelona awansuje w półfinale to znajdzie się w finale, jeżeli nie to odpadnie"

0

Nie widziałem takiego komentarza wiec zapytam:
Czy tylko ja tak mocno sie jaram tym odbiorem Pedriego pod koniec meczu?

3

@korni20 na CANAL+ online jest taka opcja za 50zł chyba (tyle przynajmniej kosztowało jak ja kupowałem)

64

Dembele na insta dodał swoja bramke z tvp sport. Ale zdziwienie jak nagle slyszysz glos Laskowskiego na profilu naszej pantery :D

1

@Tomek_TF byłeś bardzo blisko po 51 razie słychać "macie tych szczepionek jeszcze?" :D

0

@Tomo1989 powoli :D najpierw pierwszy punkt zaczepienia, potem nastepnych lykniemy :D

2

Tak sie skończą derby, Barca wygrywa dwa mecze z rzędu i traci 3pkt do Realu. A potem to juz z górki #ciaglewierzewmistrzostwo

1

@cat_r37 wole chaotycznego szarpiącego pieska niż mądrze stojących, niewychodzących na pozycje zmęczonych życiem. Nie piszemy tutaj o nauce biegania po boisku a zaangażowaniu, którego ewidentnie brakuje na trawie. A porównanie "chaotyczności" gry Puiga do Vinciusa to już wgle pomyłka.

Na upartego to nawet w Xavim, Iniescie i Puyolu możesz znaleźć minusowe zachowania ale nie o tym rozmawiamy i nie ma to najmniejszego sensu.

0

@Dankhog sęk w tym, że praktycznie nikt z ekipy nawet przez 5min tak nie lata

21

niesamowite jest to jak wchodzi taki Puig i zaczyna biegać po boisku jak wygłodniały zwierz i nagle widać z jakim nastawieniem biega reszta drużyny

0

Za niedługo trzeba będzie dwójkę farbować na inny kolor żeby nie obrazić

0

@liberoFCB niestety tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?