furiat25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ponoc teraz losowanie bedzie za zamknietymi drzwiami, bez trasmisji zeby ich nic nie rozpraszalo
1
@Jestjakjest okropnie mnie wnerwiają te jego rozwiazane buty, za każdym razem myśle o tym, że kiedys się przez to wypierniczy w najmniej odpowiednim momencie :D
1
oglądam teraz powtórki z weekendu i patrze na mecz Manu i co ten Ronaldo odwalił przy bramce Freda? :D koles jest niemozliwy. Przeciez to moglo byc odgwizdane za przeszkadzanie bramkarzowi a był na spalonym chyba
0
@Dojaar również Ronaldinho który zawojował wtedy moje serducho :D rok 2003!
1
Nie moge patrzec na te pseudo powroty Roberto... Pilka kolo niego to tez stoi i sie gapi. Energii zero, alibi 24/7
5
staram sie od czasu do czasu robić zakupy, bo pytacie mnie o przyszlosc Koemana, natomiast po drugiej stronie są kibice...
0
Lecimy nocne marki!
6
Wolski! ale cudownie go słyszeć, od razu spotkanie sie lepiej ogląda
1
Jakie to są pochwy na miecz to głowa mała. Przecież to są panowie z madrytu- czy dalej świat się nie nauczył, że oni mogą grać rękami a inni nie? Czego człowieku nie rozumiesz :D Za protesty innych klubów lub piłkarzy wnoszę o 3pkt dla prześcieradeł (za każdy protest osobno).
małe litery całkiem przypadkowo z szacunku
1
widzę pytanie o covid poniżej, sam też mam bardzo ciekawe i nurtujące pytanie: czy komuś po wspomnianym wirusie nie wrócił w pełni smak/węch? (mam tu na myśli kilka miesięcy po przechorowaniu)
5
@Joe_Barbaro Wierzylem, bylem wysmiewany przez wiekszosc osob ze znajomych, a teraz ciesze sie ze dalej mamy szanse. Cos pieknego :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9370703#comment-9370703
0
@kaamil1910 az smutno sie na to patrzy. Kto by kilka lat temu pomyslal ze kiedykolwiek bedzie mozna tak o nich napisac. Sam z niecierpliwoscia czekalem na kazdy z tych transferow ;/
1
@Fenelon thx już znalezione na chomikuju :D zalezalo mi na "niemożliwe nie istnieje"
0
ma ktoś może zapisany cały mecz 6:1 z polskim komentarzem?
1
@Munio Philips Multigroom seria 7000
5
Ale mi się animacja z Leo wyświetliła... Stara ale może tak jak ja też ktoś nie widział
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessi1994 ta gdzie trzaska Loki'm jest świetna :D
0
ten post brzmi trochę jak: "jeżeli Barcelona awansuje w półfinale to znajdzie się w finale, jeżeli nie to odpadnie"
0
Nie widziałem takiego komentarza wiec zapytam:
Czy tylko ja tak mocno sie jaram tym odbiorem Pedriego pod koniec meczu?
3
@korni20 na CANAL+ online jest taka opcja za 50zł chyba (tyle przynajmniej kosztowało jak ja kupowałem)
64
Dembele na insta dodał swoja bramke z tvp sport. Ale zdziwienie jak nagle slyszysz glos Laskowskiego na profilu naszej pantery :D
1
@Tomek_TF byłeś bardzo blisko po 51 razie słychać "macie tych szczepionek jeszcze?" :D
0
@Tomo1989 powoli :D najpierw pierwszy punkt zaczepienia, potem nastepnych lykniemy :D
2
Tak sie skończą derby, Barca wygrywa dwa mecze z rzędu i traci 3pkt do Realu. A potem to juz z górki #ciaglewierzewmistrzostwo
1
@cat_r37 wole chaotycznego szarpiącego pieska niż mądrze stojących, niewychodzących na pozycje zmęczonych życiem. Nie piszemy tutaj o nauce biegania po boisku a zaangażowaniu, którego ewidentnie brakuje na trawie. A porównanie "chaotyczności" gry Puiga do Vinciusa to już wgle pomyłka.
Na upartego to nawet w Xavim, Iniescie i Puyolu możesz znaleźć minusowe zachowania ale nie o tym rozmawiamy i nie ma to najmniejszego sensu.
0
@Dankhog sęk w tym, że praktycznie nikt z ekipy nawet przez 5min tak nie lata
21
niesamowite jest to jak wchodzi taki Puig i zaczyna biegać po boisku jak wygłodniały zwierz i nagle widać z jakim nastawieniem biega reszta drużyny
0
Za niedługo trzeba będzie dwójkę farbować na inny kolor żeby nie obrazić
0
@liberoFCB niestety tak