13

Cieszę się, że nas o tym poinformowałeś. Właśnie dużo osób się zastanawiało kiedy, z czego i z kim masz poprawkę. Oczywiście każdy z nas będzie trzymał kciuki z racji tego, że bardzo nas to interesuje oraz zdecydowanie bardziej pomoże Ci trzymanie przez nas kciuków niż wiedza.

3

Moglby tak technicznie w okienko strzelac z karnych. Pewnie skutecznosc mialby na wyzszym poziomie, niz jak strzela standardowe karne.

0

niestety tak

3

Czyzby w koncu wyszlo, ze to caly zespol Realu wypracowywal tyle bramek CR'owi a nie, on sam dzieki swojej "wielkosci"? Jak widzimy napastnik który byl posmiewiskiem, jak na razie spisuje sie rownie dobrze jak mister grzmot. Zmienili pionka a, calosc dziala jak działała. Zobaczymy jak dalej bedzie sie to przedstawiac. Moze ludzie wreszcie przejrza na oczy jak mocno nadmuchana byla jego "wspanialosc".

0

Musisz wziąć pod uwagę, że inaczej wygląda na modelu, inaczej na wieszaku a inaczej jak sam przymierzysz. Można powiedzieć, że lepsza jest np.1 ale okaże się że jak przymierzysz to totalnie Ci nie pasuje, także tego ;D

3

Przede wszystkim ujemny bilans kaloryczny. Bo co z tego jak wyeliminujesz słodycze i zaczniesz jeść zdrowiej, a bilans będzie na plusie.

0

Piękny pozazdroscil Messiemu miana "GOAT", to teraz wszystko zrobi zeby przejac te okreslenie. Moze wyskoczy w stroju kozy po przerwie :D

8

Zenujace jest to, jakimi leniami stali sie ludzie. Serio nie potraficie wpisac kilku slow w google, czy wejsc na tabelę live ? Kazdy pisze zapytanie dotyczace nawet najmniejszej pierdoly. Ludzie to sa dwie sekundy roboty... talerz pod nos chca i jeszcze może buzie powycierac...

6

Kolejny, ktory musi robic szopke wokol siebie...

11

11 gol zawodnika z 11 numerem, w 11 minucie drugiej polowy dnia 17.06 (17-6=11). Przypadek?

4

a pamiętacie jak do Barcelony miał przyjść Beckham, jednak w ostateczności wybrał inny klub? Wtedy musieliśmy "zadowolić" się planem B ;>

1

słaba była ta piosenka + koleś fałszował. Szpaki i Słowianki o wiele lepsze. Najlepiej nam wychodzi stawianie na swoich

0

Momentami wyglada jakby akcje byly celowo zwalniane zeby poszukac Messiego. Czesto sie zastanawiam czemu ktos nie zakonczy strzalem badz podaniem do kogos innego. Nie kazda akcja przeciez musis przesc przez Leo.

0

dużo było zainteresowanych tym tematem i dużo zmęczonych od słuchania pytań dotyczących tego tematu

OFICJALNIE 2 SEZON "DOM Z PAPIERU" NA NETFLIX

mam nadzieję, że obie strony będą zadowolone :D

1

Prawda, zaloze sie ze "milczaca wiekszosc" to wie a tej "glosnej mniejszosci" nie przegadasz i dalej beda ciskac komentarzami negatywnymi. Niestety ale to jest tak jakbys klocil sie ze slepym ze przeciez wszystko widac.

0

pamietam, że nawet chodziłem w tych korotrampkach :D Zawsze przygotowany na granie

0

o tym samym pomyślałem, a też było wtedy niezbyt kolorowo. Ale raczej polecałbym ignorować tych panikarzy :D zmienić się nie zmienią a tak to tylko więcej się o nich mówi. Niech przepadną w morzu komentarzy

8

Liczba ludzi, ktorzy dzieki takiej godzinie beda mogli obejrzec mecz > liczba ludzi, ktorzy nie moga obejrzec meczu ze wzgledu na godzine.

Poza tym nie ma co narzekac
1.Nie mozna dogodzic wszystkim
2.El Clasico przez lata bylo o standardowych porach, niech inni tez teraz pociesza tym meczem.

Sam wolalbym wieczorny klimat ale tak jak mowie, nie da sie kazdemu dogodzic. Zawsze znajdzie sie taki co mu godzina nie pasuje czy to poranna czy popoludniowa czy wieczorna.

8

a może po prostu każdy ma swoją opinie i swoje gusta i nie każdy musi uważać jak Ty :)

2

Bezmyślne i totalnie niepotrzebne zachowanie Pique. Ale to jakie wyzwiska tu leca to az oczy przecieram. Ani to nie zmieni nic ani Pique tego nie przeczyta, jedynie zaprezentujecie swoj poziom wypowiedzi, zanizajac poziom komentarzy tej strony. Miejcie trochę taktu, bo całkiem inaczej klnac i wyzywac przed ekranem a calkiem co innego zostawiac takie wypowiedzi na tej stronie.

28

Praktycznie w co drugiej dyskusji tutaj pojawiają się komentarze, które mają charakter prześmiewczy, poniżający. Jak to jest, że łączy nas ta sama pasja/ ten sam ukochany klub a coraz więcej ludzi mam wrażenie tylko czai się na kolejny komentarz, żeby dodać coś pseudo błyskotliwego co może zebrać polecenia.

W niektórych sytuacjach te riposty są świetne, ale na prawdę nie trzeba się starać każdemu kto coś napisze, na siłę dowalać.

1

czemu każdy próbuje dosrać każdemu na tym forum, chciałem ludzi poinformować, że w razie czego mecz jest na innym kanale bo wszyscy są tak zafascynowani głosowaniem, ze mogą nie wiedzieć. Ale oczywiście pojawia się poszukiwać poleceń, który jak szakal poluje na ofiarę której może dogadać... Żenada

0

Ale wiecie, że mecz również będzie na CANAL+ SPORT 2

0

Logiczne tez w tym wypadku byloby jakby puchary za "Puchar Europy" i "Lige Mistrzow" liczyli osobno a nie wrzucali do jednego wora.

0

Jednym slowem wykorzystali roznice nazw zeby podniesc prestiz obrony pucharu. Mimo, ze wiem an jakiej zasadzie to wygląda i wygladalo z tymi pucharami po prostu dziwi mnie, ze nie ma w tym wiecej konsekwencji. Ale z punktu marketingowego mozna to troche zrozumiec. Dzieki za odp.

0

Wczesniej niejasno opisalem pewne przemyslenie i sprobuje jeszcze raz. Czy wie ktos, badz zastanawial sie ktos nad sytuacja - czemu zespolom w LM sa liczone puchary zarowno z LM od 1992 jak i Pucharu Europy natomiast o tym, ze puchar byl juz broniony przez wiele zespolow (w tym Real) juz sie zapomina. Czemu nie ma konsekwencji w tym i np. licza tylko puchary zdobyte od 1992 i wtedy Real bylby jedynym klubem ktory obronil puchar. Albo licza wszystkie puchary ale wtedy tez przyjete by bylo ze juz wiele zeapolow go obronilo. Mam nadzieje ze jakos w miare czytelnie jest przedstawione to nad czym mam dylemat.

1

To juz jest od dawna parodia jak media go wypychaja, momentami gra swietnie ale to na jakiego go media kreują jest strasznie wyolbrzymione.

0

To jest oczywiste przeciez... o calkiem inne rzeczy pytam

0

Ostatnio zastanawialem sie czemu Realowi i ogolnie wszystkim zespola liczy sie wszystkie puchary w LM natomiast tego ze w starej odslonie LM bronily tytułu juz nie. Logicznie rzecz ujmujac albo maja tych pucharow 4 czy 5 w nowej odslonie LM i jako jedyni obronili ja albo maja 11 pucharow i obronili ja wiele razy co robily rowniez inne zespoly. Co uważacie o tej sytuacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?