0

orientuje się ktoś gdzie można sprawdzić oryginalność podpisów na piłce z 1974 roku ?

0

kilka lat temu było o tym głośniej i włączyłem to myśląc, że to film dla starszych widzów w stylu "happy tree friends". Pod koniec czułem się bardzo oszukany .

7

Niestety ale właśnie to, że rozumiesz innych jest problemem na tej stronie. Nie możesz ich rozumieć, musisz im wybić z głowy to komu kibicują bo jest tylko jedna "prawda". Za to, że próbowałem nieudolnie bronic innych sam zostałem zdegradowany do przedszkola. Oczywiście nie pisząc ani słowa o tym, że od lat z szalikiem uniesionym wysoko w grupie znajomych kibicujemy Polsce :) A w sytuacji jak odpadają, zawsze się znajduje kogoś innego komu życzysz zwycięstwa

0

żyją z przekonaniem "moja racja jest mojsza niż twojsza"

0

Bez problemu mogę się spotkać nawet i twarzą w twarz i o tym porozmawiać. Ciekawy temat i nie wiem z jakiego powodu ludzie tu robią z tego wielki problem. Tak jak mówiłem, to nie wojna to sport i każdy podchodzi do tego jak pasuje i nie ma znaczenia jakim Polakiem jest, o tym świadczą inne wartości niż kibicowanie :)

1

każdy ma swoje zdanie, i to, że Ty uważasz jak uważasz nie znaczy, że każdy tak musi. Sport to sport i koniec, ogląda się go dla przyjemności, i jeżeli ktoś woli kibicować komu innemu to ma takie prawo.

1

Masz racje przesadziłem, jedzenie jest ważniejsze dla życia :)

0

Dokładnie, to nie wojna tylko czerpanie przyjemności z oglądania sportu

0

będę robił co mi się podoba i porównywał jak mi pasuje. Właśnie sedno sprawy jest w tym, że każdy robi jak mu się podoba :)

4

A jak ktoś wybierze spaghetti ponad bigos czy pierogi to też jest zdrajcą narodu ?
Jak można komuś wmawiać komu ma kibicować, każdy kibicuje komu chce, z powodów jakich chce. Normalne, że na tej stronie znajdują się osoby, które bardziej wolą wygraną Argentyny bo są bardziej związani z Messim niż z polskimi piłkarzami. Na stornie Realu znajdą się tacy co woleli Portugalię w Euro. A to czy jest się Polakiem nie ma nic do rzeczy. Jak pochodzisz z danego miasta to też możesz kibicować tylko tej drużynie?

0

proponuje zmienić komentarz na angielski

1

Zamiast strzelac zrobil symulke. Jak ja nie trawie tych symulek podczas meczu. Powinni kary wprowadzic za to

0

Teraz widać kto czyta ze zrozumieniem.
Za niedlugo pogodynke za deszcz będą winić :D

1

Nareszcie ktoś gryzie trawe - Deulofeu, Roberto i Semedo. Zapierniczają aż miło.

0

I jak już mówimy o tyłach to te powroty wyglądają jakby wracali z nocnej zmiany w szpitalu. Ledwo "lezą" Vidal wczoraj mógł jeszcze odpalić fajkę przy golu Ronaldo, bo wyglądał "a dobra jest Pique to nie biegnę, popatrzę po prostu". Mam nadzieje, ze trener przy analizowaniu meczu zwróci uwagę na ten moment.

2

Pomijając to, że to był pierwszy mecz sezonu, że drużyna okrojona z Neymara i jeszcze z niedokończonymi transferami to czy tylko ja mam takie wrażenie, że od dłuższego czasu Barcelona ma wielki problem z wykończeniem akcji? Potrafimy stłamsić rywala na kilkanaście/kilkadziesiąt minut robiąc różne cudowne akcje, z których nie wynikają gole. Człowiek czuje, że jego drużyna ma kontrole i tak napiera, że zaraz to się skończy golem albo dwoma a kończy się na kontratakach i straconych golach.

0

oprócz wiedzy i doświadczenia, ma bardzo dobry głos do komentowania. Świetnie się go słucha. Mogli by go do Eleven ściągnąć

0

Chyba tym razem nawet zobaczenie koszulek na zawodnikach podczas meczu nie zmieni wrazenia, ze cos z nimi nie tak

3

My wygrywamy z PSG z kontrowersjami gdzie glosy sa podzielone 50/50 i ludzie staraja sie tlumaczyc szukajac wyjasnien ekspertow, czy tez ze bledy nawet jak byly to nikt z PSG sie za bardzo nie rzucal.

Real wygrywa po ewidentnych bledach sedziowskich i ich jedyne tlumaczenie to "Barcelona tez wygrala po bledach" "i tak bysmy wygrali". Wiedza ze sedzia ewidentnie podal im awans na tacy i probuja mydlic oczy. A my mamy mowic "nie ma co patrzec na nich patrzmy na siebie"? Czym mniej sie mowi o takich rzeczach tym bardziej na nie przyzwalaja...

To jest tak jakby ktos zabil czlowieka i powiedzial "przeciez i tak by umarl kiedys" albo "inni tez zabijaja a nie zawsze zostaja zlapani".

3

Patrzac na to jak przez ostatnie lata graja wszystkie wielkie zespoly nie wiem jak mozna tak najezdzac na nasza kochana Barcelone, ktora dala nam tyle radosci i trofeów w ostatnich sezonach. Rozumiem wyzyc sie przed ekranem itp. Ale zeby przychodzic tu i wypisywac swoje nieprzemyslane pojazdy na cala druzyne trzeba miec kompletnie niepoukladane w glowie. Zwazajac na to, ze sytuacja moze zamienic sie jeszcze w taka gdzie wygrywamy tryplet 2x z rzedu. Mam nadzieje, ze to tylko dzieci powiedzmy ponizej 12 lat u ktorych tok myslowy nie dziala jeszcze jak powinien, bo im mozna wybaczyc...

1

Zgadzam sie, chociaz ja ostatnio za takie pozytywne myslenie zostalem tu mocno pojechany

0

dokladnie takie samo mam wrazenie, jakby niektorzy mysleli, ze bedziemy w kazdym sezonie wygrywac kazdy mecz.

0

znajda sie obroncy tych komentatorow, ale ja osobicie klne do ekranu jak slysze ich pie*** ciezko sie slucha ale przeciez glosu czlowiek nie wylaczy

0

Troche za pozno sie obudzili, szkoda. Znowu skutecznosc slaba, ale badzmy dobrej mysli, przeciez sezon sie dzisiaj nie konczy :)

7

na TVP Sport leci mecz Barcelona- Las Palmas. A później Barca Tv jakby ktoś był zainteresowany

4

Świetnie ! Gratulacje dla całej ekipy za to co robicie. Nie ma co uzależniliście mnóstwo osób od tej strony (w tym mnie) a te zmiany i to, że cały czas idziecie do przodu cud, miód, malina

0

czlowiek juz optymistycznie w zadnym stopniu nie moze popatrzec bo przyjdzie taki jeden z drugim ekspert i ciach. Nie wiem w takim razie jak nazwac mecze typu na Bernabeu albo z Villarreal na wyjezdzie, badz mecz w LM z jakas potega... Hmmm chyba ultraciezkie. To jest Barcelona przypominam a terminarz w tym czasie moglby byc jeszcze gorszy. Nie marudzic panowie i panie

0

Wielka szkoda, jest co prawda szczescie w nieszczesciu(nie ma ciezkich spotkan przez ten okres) ale i tak ciezko bylo sie cieszyc z wczorajszego zwyciestwa przez ta zla informacje.
A co do zachowania na stronie rywala to nie wiem co za pierdoly tu pociskacie bo ja jak tam wczoraj zagoscilem to co drugi komentarz brzmial "mi go wgle nie szkoda" "szkoda ze nie dluzej" "dobrze tak karłowi" wiec nie wiem po co chwalenie tej strony na siłe

0

moge sie mylic ale ostatnia tak wysoka porazka w lidze miala chyba miejsce z Realem sezon 2007/2008...

0

Jak dla mnie 1 karny z levante był świetny, strzelił tak jak kiedyś. Jak wejdzie w rytm strzelania tak karnych to będzie super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?