0

FCB 4:1 RM
mam nadzieję

0

ktoś wie kiedy kończy się przetarg do praw transmitowania La Ligi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@donleo12 musiałby odejść tam gdzie Suarez, inaczej jaki w tym sens?

2

@Dani13 miałem wrażenie, że wręcz jest lepsza i przeważa. Przecież tam były ze dwie setki dla nas

4

Gg ez



1

@Hushovt brytyjska po stokroć, jak dla mnie :D uwielbiam te komedię

0

@TheNekro94 Black Mirror może

0

@messi564 #TeamDwór

0

Nie wiem o co chodzi z ta sytuacja w polu karnym
Jedyne co mi przyszło do glowy to to, ze moze uznano to za zachowanie niesportowe a nie faul - i moze w tym przypadku nie dyktuje się karnego... Kij wie

0

@Artsss zgadzam sie, na dodatek dodam kolejne minusy słońca:
Razi oraz potrafi poparzyć
#teamksiezyc

0

@AdrianStoku mówię o aktualnym top3

w 2009 30 goli
aktualnie 35?

0

CR7 ostatni raz miał tak słaby rok pod względem goli w 2009.
Kolejny dowód na jego "zasłużone" miejsce w top3 złotej piłeczki

14

2011/12 - 10 hat-trików
Coś niesamowitego, tyle go znamy, a czasami jak się patrzy wstecz, na te liczby, to po tylu latach dalej nie dowierzam

1

@barcelonaLM tak 2:0

0

@krzysiekVeB przecież to nie ten rok... Z Juventusem odpadlismy

0

@AllBundy akurat tego nie zmienimy bo nie mamy wpływu na to, a polepszyć humor możemy. Także dalej mocno polecam.

0

polecam wszystkim obejrzeć sobie skrót z "niemożliwe nie istnieje" od razu lepiej na serduszku

https://streamable.com/ovhxn

0

Mr squat i tak powie, że mieliśmy kontrole i przeważaliśmy :D

0

nosz Wal Verde w mordę

1

@Danny Gaucho straszny nie? Szkoda ze sobie takiego nicku nie ustawilem

0

@tbas dyskusja to jedno, ale przekonywanie na sile i wrecz wbijanie do głowy na siłę jest smieszne :D

4

Jaki jest sens w udowadnianiu sobie nawzajem czy Neymar powinien wrócić czy nie. Szukanie argumentów na tak i na nie, skoro i tak nikt z nas nie ma wpływu na to co sie stanie w tej kwestii? Nawet jak ktos przekona cala La Ramble i staniemy po jednej stronie to kompletnie nic to nie znaczy :D

0

@DonElPatron też o tym myślałem, bo z racji podobieństwa tych opcji jest to w miarę logiczne. Z tym, że wtedy pojawia się kwestia nauczenia użytkowników aby tak robili. W pierwszym przypadku opcja jest widoczna i korzystanie z niej samo się nasuwa. Ale obie wersje były by dobrym rozwiązaniem :D

11

Taki luźny pomysł dotyczący postów zawierających SPOILERY.Fajnie by było, gdyby była możliwość "zamykania" takiego posta na takiej zasadzie jak aktualnie widać odpowiedzi do komentarzy. Każdy kto chciały się dowiedzieć rozwijałby post tak jak odpowiedzi, a widoczne dla wszystkich byłoby jedynie "SPOILER: TYTUŁ PRODUKCJI"

6

Wielu, lacznie ze mna uwazalo, ze Valverde powoli rozwala nasz piekny styl gry ale zawsze pojawialy sie glosy, ze tak trzeba teraz grac i ze to wspanialy trener ktory dostosowal sie do aktualnych wymagan w swiecie pilki. A co sie okazuje na koniec? Ze rozwalaja nas ofensywnie grajace zespoly a Ajax gra niczym stara Barcelona i zmierza do finalu... Mozna tak grac i wygrywac? Mozna!

0

SHAME, SHAME, SHAME, SHAME!

Za tą bierność, ktora zaczyna byc naszym znakiem rozpoznawczym.

4

Są tu ludzie, których podobnie do mnie śmieszą marketingowo pompowane dni, jak dzisiejszy ? I te stanie w kolejkach od rana :D piękne... Kojarzy mi się z rzucaniem pieniędzy z balkonu i patrzenie jak się o nie "zabijają" z jakiegoś serialu.

3

swoją drogą, widzieliście jak oszczędzający się Messi, ślicznie wyciągał zawodników, którzy go pilnowali, praktycznie na naszą połowę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?