furiat25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na razie dodali nSport, trzeba czekac. Nieoficjalne zrodla mowia, że rozmowy na finiszu. Ale to wiadomo nie ma co sie jeszcze nastawiac, nic pewnego.
0
zdecydowanie, zdecydowanie najwazniejsze ze 3pkt
0
wystarczy tylko z tymi, których wylosują
0
Miał moment w swojej karierze kiedy strzelał według mnie idealnie karne - mocno w prawa badz lewa gorna czesc bramki, cieakwe czemu zrezygnowal z takiego sposobu wykonywania karnych. A co do dzisiejszego to nic sie nie stalo wazne ze 3pkt
6
Klubowe Mistrzostwa Świata
2
takie porażki/wpadki w piłce nożnej były, są i będą. Zdobyli dla nas 4 puchary i każdy klub może marzyc o takich wynikach. Większość brałaby w ciemno te puchary razem z tą przegraną. A nam nie pozostaje nic więcej jak wierzyć ze będzie dobrze w rewanżu !
0
Komentarz usunięty
0
W takim razie przepraszam za złe sformułowanie mam nadzieje, że teraz przekaz jasny. Również pozdrawiam
0
chłopie przeczytaj jeszcze raz właśnie pisze o tym, że dużo ludzi chce innym wmówić swój tok myślenia a i tak gówno to da bo psy szczekają, karawana jedzie dalej. Ja jedyne co napisalem o sobie to to ze bałem się co zrobi Laporta, nie, że go nie lubie nie, że lubie tego czy tamtego. Koniec kropka
0
po pierwsze czytanie ze zrozumieniem się kłania, bo napisałem że dużo ludzi próbuje a nie, że ja. Po drugie nie ujawniłem jak ja myślę a czego się obawiałem. Jeżeli moja wypowiedź bawi to nie zazdroszcze poczucia humoru
0
jest różnica między " w zarządzie Bartomeu" a " związani z Bartomeu".
1
Ja osobiście bałem się co by było gdyby władze przejął Laporta, czy nie było by czegoś w rodzaju "ja tu pokaże, wywale wszystkich którzy związani z Bartomeu, zaczne wszystko od nowa", że wprowadził by chaos i zmiany w miejscach w których nie potrzeba. A jak wiemy nie to jest nam/Barcelonie potrzebne. Widzę dużo osób próbuje tu jakoś sensownie trafić do reszty użytkowników, tłumaczyć wprowadzić na poprawny tok myślenia. Ale prawda jest też taka, że PSY SZCZEKAJĄ, KARAWANA JEDZIE DALEJ.
1
podpisuje sie pod tym ! Ale szkoda czasu i nerwów żeby każdemu zwracać uwagę. Siedzi sobie tak " łepek" młody i czeka na cos nowego na stronach o pilce noznej potem szybko tutaj zeby nazbierac polecen, zrodla nie podajac, robiac z siebie autora tekstu
1
kiedys bylo na "sportklub" moze oni beda mieli
4
Kiedy zrozumiecie, że zmiana poparcia większości użytkowników dla Laporty zaczeła sie po jego wypowiedziach dla mediów a nie po wygranym tryplecie i transferze Vidala... Ludzie zmienili poglądy nie ze względu na to "co zrobił Bartomeu" a czego nie robi i co odwala Laporta
0
oczywiscie, problem lezy w tym ze zawsze zamawiam z oficjalnego sklepu Barcy ale tym razem nie widze opcji z nazwiskiem. Istnieje taka mozliwosc jezeli kupujesz stadium natomias przy match tego nie ma i stad tez nie wiem czy uroilem sobie i zawsze tak bylo czy jak ;/
0
Takie pytanie z czystej ciekawosci - jak kupujecie koszulki to match czy stadium ? Osobiscie kupowalem wersje match a widze ze z tego sezonu w tej wersji nie ma opcji z nazwiskiem
0
no i jednak znalazła się rzecz w której Leo jest kiepski - wybór dziarek. Może troche dziwne ale pierwsze co mi przyszło na myśl to ciekawe jak Antonella reaguje, podczas pewnej czynności widząc ten tatuaż ^^
0
o to super, bo na pewno tak to wyglądało a ja wcale tego nie wymyśliłem
0
Bartomeu wiedząc co się święci, specjalnie zgodził się na ten projekt żeby zrobić przyszłemu zarządowi psikus "nie chcecie mnie tu? To będziecie się męczyć z tym gównem sezon"
0
http://www.ligabbva.pl/aktualnosci/6583/maritn-_degaard-usunal-posty-o-messim.html
1
nie nazywajmy tych z TVP komentatorami ^^
0
Tych "ekspertów" C+ to mają słabych w lidze hiszpańskiej. Ten Prztuła aka "yyyyyyy" to chyba nie tylko mnie drażni.
23
już w pierwszym słowie kłamiesz, nie ładnie
0
wyślij na stronę tvp może wreszcie się ogarną
0
kiedyś piłkarze specjalnie słabo grali żeby pozbyć się trenerów, czasy się zmieniły i może teraz tak to wygląda... mam nadzieje, że tak. Bo jeżeli to nie jest w celu zrobienia szumu to nieciekawie to wygląda
1
we wszystkich wywiadach brakuje mi tylko "jesteśmy tam gdzie chcieliśmy być"
0
Wszyscy wiedzieli, że była świetna okazja na odrobienie punktów a na boisku nie było tego widać, wolałbym żeby przegrali 2:0 po pechowym meczu, w którym dawali z siebie wszystko i walczyli jak lwy niż po takim czymś co było wczoraj.
1
Sadzając Neymara i Leo na ławce LE sam sobie utrudnił robotę. W drugiej połowie MUSIAŁ ich wpuścić co zabrało mu dwie zmiany, gdyby byli od pierwszej połowy można było pokombinować, wpuścic Ivana czy też Rafinhie "może" oni by dodali jakiegoś nowego pomysłu. Bez wątpliwości to naszemu trenerowi można przypisać "zasługę" przegranego meczu.
0
od razu mi się skojarzył dokument "SZEŚCIU WSPANIAŁYCH Z MANCHESTERU UNITED" który opowiada historie jak 6 dzieciaków(David Beckham, Nicky Butt, Ryan Giggs, bracia Gary i Phil Neville'owie oraz Paul Scholes) dostało sie do pierwszej drużyny i co z nią osiągnęło, mimo, że nie jestem jakimś fanem MU to serdecznie polecam :)