gimmeq1
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie czytam odnośnie kryptowalut na tej stronie i mam pytanie, skąd ta nienawiść niechęć? :D
1
@pioz123 podeślij na priv info :)
0
@goryl-16 pokaż jakieś wygrane kupony z weekendu
0
Witam, gdzie mogę obejrzeć powtórkę poratuje ktoś linkiem bo na strumykach tnie na cud :D
0
@Freudysta Rzeszów Wrocław Gdańsk Warszawa Kraków. Kolejność przypadkowa reszta daleko z tyłu :D
0
@Dajnatace ja ostatnio bilety dla dwóch osób na luty kupiłem w cenie 812zl z Katowic do tego nocleg 3dni w 3 gwiazdkowym hotelu że śniadaniami 890zl. Barca wtedy gra z Sewilla więc ciekaw jestem jedynie jakie ceny będą na mecz, lot mam w sobotę Barca gra w niedzielę ale to jeszcze może się zmienić :D
2
@lucca87 Ale Janusze już panika patrząc po komentarzach :D
0
@Tasde większość to juniorka u nas :D
0
@DawidekFCB Uwierz mi ponad połowa to na serio wylewa żale :D
2
Większość ludzi na La Bambie to zera nic nie prezentujące w życiu z browarem oglądające ten mecz jak i inne sporty i zawsze wszystko wiedzące. Nie przyszło wam do głowy że jak jest taka rotacja w składzie to nikt z nikim nie jest zgrany ???
0
@Kamiloza91 powiem ci że ta ostatnia część mega słaba jak dla mnie a ja wielkim fanem Marvela jestem
0
Wyobraźcie sobie że przed okienkiem jak ktoś pisał że przyjdzie Lewy Raphinia Silva Kounde i zostanie Dembele to każdy pisał że to nie FM. Teraz natomiast wydaje się to do spełnienia :D jedynie z Silva może być problem.
0
@Sysia11 Ja nie mam studiów, jestem po techników zatrudniam 20 osób i z tego ponad połowa to studenci :D Wystarczy działać a nie czekać aż dostaniesz mega prace po studiach.
1
@adi7adi8 Dzięki wielkie, to czekam do 12 lipca jak lewy przyjdzie i kupuje bilety :D
1
@adi7adi8 właśnie sobota git gorzej jakby w poniedziałek wieczorem dali :D
0
Siema ekipa chce jechać 3 lutego do Barcelony i zahaczyć o mecz Barcelona Sewila który jest 5 i tutaj rodzi się pytanie czy jak jest ten mecz 5 to jest szansa ze go przełożą czy raczej nie? jak to bywa z weekendowymi meczami bo w środku tygodnia to wiadomo
1
@Adao420 Bardzo dobrze że leci, na shortowaniu w czerwcu +50k $ a teraz pewnie do 13k dobije
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@Isso89!!! chce !!!!
Ale pewnie bait
1
@zodiak_10 ja tam mam bekę bo wiesz nie ma ich przez cały mecz zero merytorycznych komentarzy a teraz jeden z drugim wypisują :D
1
Można znaleźć jeden plus dzisiaj i nie tylko dzisiaj jak real wygrywa. Zawsze wchodzą na naszą stronę bo ich to jeszcze lata 2000 :D
0
@KrwawiaceoczyVEB Wygrają LM więc easy że będą :D
0
@AbelKabel Na to już widzę nikt nie patrzy że ceny najmu też idą do góry i że odkładać się na koncie po prostu nie opłaca albo płacić komuś za wynajem. Rozmawiałem z wieloma osobami które brały kredyty 10-20 lat temu i wtedy też mieli wysokie raty a teraz śmiech na sali. Ja brałem w październiku 600k na 20 lat i miałem ratę 3000 teraz mam 4000 i zabiera mi to około 50% wynagrodzeń ale wiem że te 4000zł za 5 lat to będzie jak teraz 3000 a ja będę cały czas więcej zarabiał nikt na to nie patrzy, że rok do roku coraz więcej zarabiamy, mało kto uwzględnia inflacje i jak na moje teraz kredyty jeszcze się opłacają.
0
@slayer Właśnie Lewy nadrabiał okresy 6-12 bo z tym miał największy problem.
0
@Gavinho Dupy w 2012-16 leciały na to bardzo dobrze :D
0
@Gavinho ja miałem ten 1.8t 2007 rocznik super autko nigdy nie zawiodło też GTC własnie jedynie co wymieniane to te rzeczy typu filtry hamulce itp. nigdy nic innego nie padło. Kupiłem chyba w 2012 roku przy przebiegu 87k a jak sprzedawałem to miał 164k więc troche przez 5 lat przejechane było i zawsze top :D
0
@Survier ciekawe jak to musi wyglądać :D
1
@KrychaFCB Pamiętaj bo najgorszy jest wiatr :D
3
@pt9 Też mam w rodzinie kilku lekarzy żaden się nie szczepił powiedzieli, że jest to ta sama sytuacja co szczepienie na świńską grypę w UK więc wolą sobie poczekać i jak się okazało mieli racje :D najgorzej z tymi psycho fanami bo teraz ten straszny wirus będzie szalał :D
0
Komentarz usunięty