0

Czyli ogólnie rzecz ujmując jeżeli wszystko pójdzie dobrze to rewolucja dobra

Ter Steger/ Neto
Dest/Roberto Pique/ Garcia Lenglet/Araújo Alba/???
De Jong/Pjanic Busquets/Puig
Mesjasz/Trincao Coutinho/Pedri Dembele/Fati
Depay/Griezzman

Zostaje Alena, do Busquets i Puiga a Puig moze grać gdzie Cou i Pedri także ogólnie mocarny skład się robi

24

@betonito takich jak ty powinni betonować jedyna partia która pokazuje że ma w dupie układy

0

@Aaron10 zasłużył :)

2

@lukas10 samo wysłanie faksu zamiast rozmowa to już jest poziom piaskownicy + gdzie dzisiaj był?

2

Cyrk, Messi zachowuje się jak 5 letnie dziecko dawać mi City 100mln Jesusa + Garcie i bierzcie tego dzieciaka, popatrzcie jak zachowywały się nasze największe legendy potrafiły zrobić konferencje a ten płacze w domu...

0

@patry295 On jest nauczycielem może nie wyczuwać :D

0

@daniel32778 w końcu ktoś to kuma bo tutaj połowa ludzi zaślepiona, prawda jest taka ze chce rybki ale wybiera akwarium. Jak chce projekt to jego ziomki odchodza i on zaczyna biegać, zobaczycie ci co pisza ze barcelona bedzie grała w lidze europy zobaczą w przyszłym sezonie jaka moc będzie :D

0

@szkutnik91 zostanie jeszcze kaska na De Beeka, + jacyś boczni obrońcy i lecimy po lyge mistrzów :D

0

@Sz4lony i szczerze wychodzimy na mega + na tym transferze :)

0

Jak myślicie ile City da 150mln + Garcia czy dołożą kogoś jeszcze?

1

@Pablit z koszulek przychód będzie większy niż za transfer i gaże :)

0

@MatiFCB2000 Nie dałbym znaku to byś się czepiał, że czegoś brakuje :)

0

Suarez odchodzi= Messi tak samo :)

0

@klopx pytanie wymienilbys lautaro za Mesiego + 50m dla nas? :D

2

@tomono grunt że kupon siadł a oni odpadli :D

0

@Matmad też bym poprosił :)

1

@Mario96w ja postawiłem 50 dzięki byku dawaj typu na jutro haha

12

Ale Duda to jednak fajna ta córkę ma :D

0

Komentarz usunięty

0

@IrekPOL przygotuj się na korek z Sanoka do Bieszczad około 2-3h jeżeli chodzi o pogodę to robi się coraz gorzej :/

10

@Avada Kedavra patrząc po profilowym nic więcej nie mogłeś wymyślić :)

16

Komentarz usunięty

0

poratuje ktoś linkiem?

0

@Avada Kedavra No tak bo Guardiola to mocny był :D

0

@reloaded pewnie dlatego, że jeszcze nikt go w polsce nie ma

0

Zaczyna żreć między Messim a Grizzim

0

Wiem, że będzie drama ale OUT: Messi Suarez Rakitic Vidal Alba ich czas mija widać to na naszych oczach po prostu niektórym się już nie chce
IN: Coutinho Martinez, i budujemy zespół pod nowy zarząd resztę niech już nowy kupi jak dla mnie może być sezon bez wygranych, ja w porównaniu do większości osób na tym forum pamiętam suche lata i takie też są potrzebne.

0

@Domanos Dziękuje dobre człowieki :)

0

poratuje jakiś dobry człowiek linkami?

3

Dlatego większość z was to biedacy, tylko narzekać potraficie taki mental nic nie zrobisz, popatrzcie jak barcelona trenowała przez te 3 dni, trenera bedzie mozna oceniać za miesiąc tak na prawdę. Ruszcie głową co po niektórzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?