gimmeq1
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przed meczem ło panie skład złoto po meczu 1000 pomyj właśnie tym jesteście La ramblo a nawet nie pomysleliscie o czymś takim jak zgranie.
0
@Nazio87 ja w Barcelonie na wakacjach aktualnie więc mam w opór bo allin xd
0
@kodi77 ja leżę na wakacjach w Barcelonie i co chwila f5 na telefonie
0
No nic trzeba będzie grać 1-4-2-3-1 z de jongiem i Arturem musi odejść Rakitic i Vidal bo po prostu brak miejsca Coutinho już nie liczę bo on już w Paryżu
0
@Mizander ja jestem właśnie w Turcji wczoraj jadłem takiego dobrego kebapa że to cud natury chyba
1
Puig i de Jong są wymieniani co mecz jako najlepsi zawodnicy inni do nich dołączają ale zmiennie, jeżeli cały świat to widzi to ciekawe co Waldek zrobi.
0
@Edoss ja sprzedaje teraz opla astry GTC 2007 rok 150 przejechane 1.6 jak coś priv
0
@aras17_VeB tylko iiyama
1
Poratuje ktoś linkiem???
0
@aras17_VeB warto duży przeskok wydajnościowy i pod gierki lepiej zoptymalizowany codziennie z jeden zestawik skladam na ryzenie albo intlu i ryzen ogólnie niszczy teraz
1
@MichalZZZ jeżeli chodzi o wcześniejsze punkty to ci nie powiem ale na temat 3 pytania mogę nieco się wypowiedzieć. W tamtym roku byłem w Hiszpanii i ma walizce miałem z herbem Fc Barcelony gość który zabierał mnie do hotelu powiedział że nie pojadę bo dla niego tylko Espaniol, porozmawiałem z nim i mówi że większość takich zagorzałych fanatyków jest za Espaniolem Barcelona natomiast ma swoich kibiców z okolic jak i ścisłego centrum.
0
Przynajmniej wstydu nie było :(
4
@Bagsik88 moim zdaniem da więcej niż Roberto
2
@thebaanqn Grizz dobrze broni
14
Jedynym słusznym rozwiązaniem jest wymiana Cou+Rakitic wtedy nasza 11 moim zdaniem powinna wyglądać tak
Ter Stegen
Samedo Pique Umtiti Alba
Artur De Jong
Grizz Messi Neymar
Suarez
Mamy mocny skład z mocną ławka Dembele na zmiany z Busim i wygrywamy wszystko.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
bardziej chyba chodzi o to ze on sam się poddał, głowa cały czas miedzy nogami ;/
0
Poratuje ktoś linkiem??
0
Faworyt wygrywa
0
Pewnie my także nic nowego ;)
0
Prosiłbym o link do steama tyle co do domu wróciłem a na reddit spam
0
Ale by tak posłuchał jak sprzedają cutinio
0
Bateria straciła swoje właściwości, nie słuchaj tych fachowców poniżej, niedługo będziesz zmuszony do wymiany baterii koszt nie jest duży bo około 60-80zł w serwisach, a wiem bo prowadzę swój serwis i to jest jedna z oznak padających baterii
1
Powiem ci tak miałem S8+ teraz mam p20 pro i Huawei mnie urzekł jakościowo bateria mistrzostwo świata ogólnie Huawei lepszy ;)
3
Na pole.
0
Souvre więcej info priv, jak się zaangazujesz to gruby hajs mozna wyciagnać.
4
Byłem na prezentacji dembele akurat było bardzo dużo ludzi coś koło 30 tys i straszne kolejki były ale wszystko za darmo
0
jest już nasz za 41+ bonusy